IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 8th February 2018, 15:34
kristina1199r kristina1199r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 17
По подразбиране

вземете си комплект фетиш, ще е страхотно разнообразие и за двамата
малко шляпане..връзване, щом сте заедно от толкова време трябва да влезнете в различна роля

http://orgasmmarket.com/index.php?ro...product_id=627
Отговори с цитат
  #32  
Стар 21st March 2018, 12:46
bannana bannana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 1
По подразбиране

О, аз ползвам и даже много харесвам секс играчки. Имам няколко вибратора, няколко анални играчки (не много големи, от малките), щипки за зърна хихи, и какви ли още не неща. Много за забавни за разнообразие в леглото. Че само с един мъж, а и да си му вярна не може Трябва си и малко разнообразие, нали така? Направо мога да отворя секс шоп с наличните ми играчки. Даже моя мъж ми вика, че съм пристрастена, ама поне не се сърди и ревнува де, хахах. Даже много често иска да гледа, ама малко ме притеснява
Отговори с цитат
  #33  
Стар 6th April 2018, 11:48
Аватара на zara8
zara8 zara8 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от union2 Виж мнението
Здравейте женен съм от 10 години и не че не обичам жена си но секса вече не е съштия сякаж се превръшта в задължение което и на двамата ни е писнало да го изпълняваме та си помислих дали да не си напазарувам от някой секс шоп но не знам какво да купя а скоро ни е годишнината и бих искал да я изненадам с нешто интересно и за това отварям тази тема за да събера малко инфо
ние с мъжа ми пазаруваме от тук sexshop.bg , можеш да вземеш някоя яйце, или анална играчка или пък еротично бельо
избора си е твой, но каквото и да вземеш, ще разнообразиете
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th April 2018, 12:35
kaloqn.malinov kaloqn.malinov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 4
По подразбиране

наскоро жената имаше рожден ден и реших да й подаря вибриращо яйце..чух че били мн модерни остана мнооого доволна, използвахме го заедно по време на секс и беше много щастлива после ми се отблагодари подобаващо така че мъже не му мислете, взимайте секс подаръци на жените си жеста ще ви се върне тъпкано
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th April 2018, 21:31
Аватара на ivanov32
ivanov32 ivanov32 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2018
Мнения: 29
По подразбиране

Дали жена ми тайно не използва нещо такова? От известно време нещо не е много активна. Или е това или си има любовник…
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23rd April 2018, 13:42
kaloqn.malinov kaloqn.malinov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivanov32 Виж мнението
Дали жена ми тайно не използва нещо такова? От известно време нещо не е много активна. Или е това или си има любовник…
Опитай да й вземеш някоя играчка, ако се съгласи да я ползвате и няма нищо против, значи може вече и да има такава, ако не се съгласи, може и да имате проблем...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 23rd April 2018, 15:34
elmonde elmonde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Много пъти се изненадваме от нещо което сме отричали да опитаме и в един слънчев ден се пробваме и съжаляваме че не сме го направили до сега . И не за друго ами как ще разбереш че манджата е кисела или солена , по миризмата не става . Та и с другите неща си е така
Отговори с цитат
  #38  
Стар 24th April 2018, 13:10
kaloqn.malinov kaloqn.malinov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 4
По подразбиране

И при мен и жена ми се получи така и то няма как като сме заедно вече повече от 10 години. Аз обаче не му мислих много и ни поръчах това https://www.sexshop.bg/product-1288.html от доста време си го използваме заедно докато правим секс и аз я стимулирам допълнително с него и тя после е благодарна и ми се отблагодарява подобаващо. Скоро мисля и с някое бельо да я изненадам. Може и ти да опиташ нещо такова.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18th July 2018, 01:13
prosperity^ prosperity^ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 70
По подразбиране

Честно казано не
дизайнерски плочки,exotic cars for sale,оферти за турция,schody metalowe wewnętrzne

Последно редактирано от prosperity^ : 25th July 2018 на 01:05
Отговори с цитат
  #40  
Стар 6th October 2018, 22:59
TheNet TheNet не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 286
По подразбиране

Трябва да се опитват нови неща.
гумаджийски принадлежности

Последно редактирано от TheNet : 12th December 2018 на 18:01
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ползвателисексиграчки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.