IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th January 2011, 14:02
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране база за грим

Здравейте мацки , искам съвет за база за грим - каква марка да избера ползвам среден клас клас козметика - лореал , макс фактор и искам базата ми да на такова ниво . Важно е за мен да пасва на фон дъо тена - ми , той е на макс фактор , секонд скин . И тези позлвали различни бази , прави ли тя чудеса с лицето моята кожа е с леки пъпчици и зачервявания а , искам перфектна като обработена с фотошоп кожа ... и за да не пускам друга тема термалната вода , върши ли подобна работа и за какво служи и тя
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th January 2011, 14:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз съм ползвала доста различни бази за грим, но кой знае какъв ефект не съм видяла. И то само хубави уж марки - Ланком, Кларанс, Мак.. На пипане кожата действително е по-гладка, но на гледане е същата работа. Имай предвид, че колкото повече слоеве продукти слагаш на кожата си, по-зле става общото й положение. Според мен този ефект на порцеланова кожа, който търсиш, се постига по-добре с завършваща пудра.
Иначе ето този продукт на Лореал съм ползвала от тестер и има същия ефект като марките по-горен клас.
http://www.ulta.com/ulta/browse/prod...oryId=cat80020
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th January 2011, 14:27
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
На пипане кожата действително е по-гладка, но на гледане е същата работа. Имай предвид, че колкото повече слоеве продукти слагаш на кожата си, по-зле става общото й положение.
Точно така мисля и аз :P Един добър ФДТ е достатъчен за да изглежда кожата гладка.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th January 2011, 16:25
premio premio не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 6
По подразбиране

за тези, които нямат нужда да покриват кой знае какви несъвършенства, препоръчвам този продукт на Есте Лаудер.
http://www.esteelauder.com/product/6...F15/index.tmpl
Кожата се заглажда и изглежда перфектно. Понякога, за завършек, използвам малко светолоотразяваща пудра - например, на Буржоа.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th January 2011, 10:33
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

добре а , бихте ли ми препоръчали някоя пудра за перфектен завършек щом от базите смисъл няма и да попитам ТЕРМАЛНА ВОДА някой ползвал ли е и има ли ефект от нея , защото обмислям каква да си купя и вярно ли е че е възможно да се позлва като база ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th January 2011, 22:44
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Toва е най доброто което съм ползвала до сега :

http://www.asos.com/countryid/1/Bare...product_search
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th January 2011, 02:39
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Aз ползвам тази база -
http://www.harrods.com/product/guerl...b-guerlain-all

Мацките , които са писали тук сигурно имат безупречна кожа , щом не им е необходима база .
За мен е незаменим продукт и винаги ползвам . Имала съм на Кларинс - много ми хареса . Имала съм на Римел - горе-долу става . Сега съм с тази на Guerlain - жестока е . Откакто я взех , кожата ми е в невероятно състояние.
Както и фондьотена им, базата също е много икономична - малка капчица покрива нежно цялото лице . После кап4ица от фондьотена и готово .

Ангелче , вземи си тестер на база , за да провериш дали е добре за твоита кожа . Кларинс имат тестери със сигурност , за другите не знам .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th January 2011, 07:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Щях да питам какво е база,ама прочетох.Ми не съм ползвала до сега и нямам намерение.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th January 2011, 11:03
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

diadora , тази база на каква цена е , от къде може да се купи и за колко доло горе време стига , понеже ми се струва скъпичка и нямам пъпки или големи пори просто искам съвършенно гладко лице - какво да очаквам ? И мацки хайде давайте и мнения за ТЕРМАЛНАТА ВОДА искам да си я купя а , незнам какво да очкавам от нея а не искам специално за нея да пускам нова тема !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th January 2011, 11:08
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Не ползвам такива работи.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: базазагрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:05.