IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th September 2008, 21:46
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране НИСКИ нива на триглицеридите?

Някой има ли/имал ли е такъв проблем?
При рутинни кръвни изследвания се оказа, че нивото на триглицеридите ми е много занижено, нормата беше около 1, моите бяха 0.26. Никой не ми каза нищо като вероятна причина, само ми казаха, че е странно, и че били повторили изследването, но пак дало такава стойност.
В интернет намерих някакви причини, но всички ми се виждат крайно невероятни - недохранването например - аз ям по 5-6 пъти на ден, малки количества, никога не съм пазила диета. Ям абсолютно всичко и въобще не съм претенциозна, не се лишавам нито от въглехидрати, нито от мазнини, нито от белтъчини
Другата възможна причина, която намерих, са някакви чернодробни заболявания в крайна фаза. Вероятно биха имали и други симптоми, а аз се чувствам напълно здрава....
Та ще ви бъда благодарна, ако можете да ми помогнете, или да кажете според вас към какъв точно лекар да се обърна.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd November 2009, 14:16
todora todora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 1
По подразбиране

привет! Към момента аз имам същия проблем, само че мойте са малко по-високи нива от твойте - 0.46. Според докторката няма нищо притеснително, но и аз попаднах на тези, сериозните заболявания, които са съпътствани с ниски нива на триглицеридите
за гладуване и дума не може да стане - ям поне по 4 пъти на ден, слаба съм, но си ям здраво!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НИСКИниванатриглицеридите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:33.