IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th February 2014, 19:04
dessitty dessitty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Алкохолът не само че е с висококалоричен, но и пречи на нормалното разграждане на храната. Обмяната на веществата се забавя, така че ако ще пийвате, избягвайте всякаква храна след това.

Последно редактирано от el1nor : 8th February 2014 на 09:47
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th February 2014, 17:23
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
По подразбиране

Не съм съгласна изобщо. Алкохолът е калоричен, да, но за обработката му от организма са нужни много повече калории.
А алкохолиците са слаби като вейки, защото последната им мисъл е за храна. Елементарни приоритети.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th February 2014, 08:11
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aris Виж мнението
Не съм съгласна изобщо. Алкохолът е калоричен, да, но за обработката му от организма са нужни много повече калории.
А алкохолиците са слаби като вейки, защото последната им мисъл е за храна. Елементарни приоритети.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th February 2014, 15:08
Аватара на Katnip
Katnip Katnip не е на линия
Administrator
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Зависи какъв алкохол пиеш и с какво го пиеш. Не е все едно дали пиеш ракия и дали пиеш ликьор. Дали пиеш бира и набиваш пържени картофи или пък във водката има калорична кола.
Повечето хора добре си хапват докато пийват, независимо какво, после алкохолът им е виновен.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th February 2014, 17:03
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Katnip Виж мнението
Зависи какъв алкохол пиеш и с какво го пиеш. Не е все едно дали пиеш ракия и дали пиеш ликьор. Дали пиеш бира и набиваш пържени картофи или пък във водката има калорична кола.
Повечето хора добре си хапват докато пийват, независимо какво, после алкохолът им е виновен.
Абсолютно съм съгласна! Дебелее се от мезета и неподходящо безалкохолно, както и съдържанието на захар в самото питие. Много ясно, че ако пиеш 2 ликьора или 3 менти ще качиш.

Мога да издам книга "Отслабване с бира", естествено ако напиша, че изяждам 200 грама пържени картофи с нея, по-скоро трябва да издам "Дебелеене с бира", но най-точно ще е- "Дебелеене с пържени картофки"

Никога не пийте бира с мезе, или поне то да е зеленчукова салата. Горещо препоръчвам резен лимон в халбата, но недостатъка е, че бързо се разгазирва.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th March 2014, 12:03
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Чаша хубаво вино с обяда е полезно. Чаша - не шише. И ако може да е домашно, т. е. истинско.
Малък аперитив преди вечеря (твърд алкохол, не коктейл) - също е полезен.
Проблемът е, че не минаваме с малко.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th April 2014, 09:40
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Такъв ефект имат само високо спиртните алкохоли...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th April 2014, 13:58
Vaklin Vaklin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Не пия алкохол, защото ако през деня съм тренирал а след това изпия и 50 грама няма да имам никакви резултати.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th May 2014, 11:58
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Явно си е до организъм... Всички сме виждали ужасно слаби жени, които пият, и въпреки това не пълнеят, както и хора, които не пият, а пък са пълни. От алкохола ставаш малко подут като гъба Иначе... аз гледам да пия бяло вино, тъй като има най-малко въглехидрати.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th October 2014, 08:09
klarona klarona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Когато употребяваш само алкохол тогава няма как да напълнееш, аз не съм виждал дебел алкохолик!
______________
интериорни врати, блиндирани врати
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Етозащосепълнееоталкохола
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:53.