IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 21st May 2005, 19:35
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Айде не се стеснявай...от тва което пишеш разбирам , че си с големи цици дай да ги видиме де

Тука голяма чеасане на езиците стана няма ли да става 9:30 , че получих гръбначни изкривявания на тоя стол
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21st May 2005, 19:41
Сел
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ти за мойте цици не мисли )). Гледай като Лидия да се свържеш с гаджето, че след като стане 9.30 поне да се забавляваш.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st May 2005, 19:51
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Не ти трябва да знаеш на къде отлитам в 9:30 Гитиното на тоя полет е , че никога не знаеш къде ше кацнеш 8)
А за забавленията - в тях ме бива , даже нещо съм се притеснил , че прекалено много се забавлявам , а за сериозни неща не мисля
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th May 2005, 08:22
oburkanata
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

така първо искам да благодаря на всички за съветите ви и наи вече на Paradizio и второ не съм казала 4е нямам никакъв бюст напротив имам но проблема ми беше 4е е само 90 но знаете ли вече не ми пука колко големи са ми защтото осъзнах че не циците са наи важното има и други мн по важни неща!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 25th May 2005, 11:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oburkanata
но проблема ми беше 4е е само 90!

След всичките приказки се оказа че проблема е в комплексите на момичето. Както в 90% от всички други случаи. Не само при жените, но и при мъжете (комплекса не ми ли е малък).

90 гръдна е най-малкото нормално. Да не казвам даже напълно прилично. Явно не си гледала достатъчно свои приятелки голи до кръста или пък си заобиколена от супер надарени съученички. Но иначе да знаеш че имаш напълно нормална гръдна обиколка- златната среда.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 25th May 2005, 11:54
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сел
Грешиш приятелю. Бюста си е най-сексапилната част от женското тяло. Това е, приеми го...
Мафия и аз харесвам и много повече се възбуждам от стегнати дупета и стройни крака, но щом "приятелката" ни казва че циците трябва да са- кво да се прави, трябва да приемем.

Пък и то си е нормално една жена да знае по-добре от нас какво харесваме ние мъжете, какво ли разбираме ние...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 26th May 2005, 12:30
vv
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране hhihi

Абе оставете момичето да си мисли , че циците са най-секси нещото в жената . Явно в нея са... Но все пак Сел , довери се на момчетата и пробвай да отслабнеш , пък туку виж се преоткриеш
Отговори с цитат
  #48  
Стар 26th May 2005, 15:32
Сел
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Хехе. Много сте лоши. Ще взема да се обеся заради вас.

ВВ аз се преоткривам всеки ден. И има кого да слушам.

Момчета, ако искате да ме оспорвате не го правете по този елементарен начин. С обидни реплики нищо няма да постигнете. Все пак аз си мисля, че съм толерантна в постингите си.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 27th May 2005, 08:50
Лидия
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mafia
И ти ли с 2 сутиена
Мафия,позна! Наистина сложих 2 сутиена в един кучешки студ като опит да се стопля .Сложих и 2 панталона,но не за да изглеждам дебела.
За мене лично нещата са прости.Или ме харесват такава,каквато съм,или ако е само заради форма/размер на гениталии аз не ги харесвам.Намирам фетишистите за примати,а и е скучно да говоря с мъж,чийто мозък трескаво скенира чашките на сутиените ни..Liophy,между другото те са "по-важни"от размера
Сел,не съм забелязала някой да те обижда.Ти решаваш дали да се засягаш.
Поздрави
Отговори с цитат
  #50  
Стар 27th May 2005, 20:21
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лидия
За мене лично нещата са прости.Или ме харесват такава,каквато съм,или ако е само заради форма/размер на гениталии аз не ги харесвам.Намирам фетишистите за примати,а и е скучно да говоря с мъж,чийто мозък трескаво скенира чашките на сутиените ни..
Yeah baby! Все едно си ми в главата
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкигърдикакводаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:01.