IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1831  
Стар 18th May 2011, 09:51
Аватара на hola
hola hola не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Така искам да отговоря на още един въпрос. Да оперирах се при доцент Джамбазов.Той и екипът му са истински професионалисти.Не съм му носила снимки на фотошоп просто казах искам от всичко: скъсяване , стесняване и повдигане на върха.Той ми направи няколко варианта и аз си избрах този , който най много ми допада. Ще видим какъв ще бъде крайния резултат защото носът се променя с месеци ( да не казвам години ) след операцията. Но засега , макар че отока не е спаднал напълно , съм доволна.
Отговори с цитат
  #1832  
Стар 18th May 2011, 11:42
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Благодаря за бързия отговор,hola!Сега само ще чакам деня на операцията и ще се надявам всичко да е наред!Радвам се за теб,успех
Отговори с цитат
  #1833  
Стар 18th May 2011, 18:13
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

И аз ти благодаря , Hola. На 2-3 ден след операцията те изписват , а доколкото знам гипса ти го махат след десетина и повече дни. Чудя се дали не е най-добре през това време да си взема квартира в Пловдив , за да съм близо ,ако направя някой гаф.Вие как мислите?
Отговори с цитат
  #1834  
Стар 18th May 2011, 19:29
Noa Noa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 27
По подразбиране

Не е гипс, а лонгета. Не се размотавай по квартири, хотели и т.н., никакъв гаф няма да стане ако внимаваш. Изписват те на трети ден, м/у първи и трети ден ти махат тампоните, на 7-ми ден конците, на 14-ти лонгетата и плаките (ако имаш такива). Катерина, кога ти е операцията? Хола, твоята кога беше?
Отговори с цитат
  #1835  
Стар 18th May 2011, 19:34
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
И аз ти благодаря , Hola. На 2-3 ден след операцията те изписват , а доколкото знам гипса ти го махат след десетина и повече дни. Чудя се дали не е най-добре през това време да си взема квартира в Пловдив , за да съм близо ,ако направя някой гаф.Вие как мислите?
Ако можеш да си го позволиш-действай!Не знам обаче,дали Джамбазов ще бъде винаги на разположение,когато ти потрябва.А що се отнася до гафовете,мисля,че нищо фатално чак толкова не може да се случи!Това е моето мнение и никой не ангажирам с него.
Отговори с цитат
  #1836  
Стар 19th May 2011, 08:06
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hola Виж мнението
Така искам да отговоря на още един въпрос. Да оперирах се при доцент Джамбазов.Той и екипът му са истински професионалисти.Не съм му носила снимки на фотошоп просто казах искам от всичко: скъсяване , стесняване и повдигане на върха.Той ми направи няколко варианта и аз си избрах този , който най много ми допада. Ще видим какъв ще бъде крайния резултат защото носът се променя с месеци ( да не казвам години ) след операцията. Но засега , макар че отока не е спаднал напълно , съм доволна.
Искаме снимки!Искаме снимки!))
Отговори с цитат
  #1837  
Стар 19th May 2011, 13:23
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ry Виж мнението
Искаме снимки!Искаме снимки!))
И аз съм ''за''
Отговори с цитат
  #1838  
Стар 19th May 2011, 18:20
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Да , Hola , и аз искам да видя снимки.Май ще се откажа от квартирата. Искам да питам плаки се слагат само ,ако ти изправят преградата , нали?
Отговори с цитат
  #1839  
Стар 20th May 2011, 09:13
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Здравейте отново!
Понеже вече нямам търпение, днес ходих на лекар уши/нос/гърло, за да се уверя, че има проблем, а не че си втълпявам и може би, за да си намеря още една причина, за операцията ))) Действително имам девиация, но и съмнение за синузит....искат да ми направят рентген, за да се уверят.
Въобще не ми се иска да ме облъчват, но ако няма друг начин!
Момичета, кажете, като сте ходили при доц. Джамбазов, правилили са ви снимка, защото аз ще отида и при него на прегред преди операцията, но незнам дали сега да си правя тази снимка или да изчакам....
Отговори с цитат
  #1840  
Стар 20th May 2011, 09:39
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
Здравейте отново!
Понеже вече нямам търпение, днес ходих на лекар уши/нос/гърло, за да се уверя, че има проблем, а не че си втълпявам и може би, за да си намеря още една причина, за операцията ))) Действително имам девиация, но и съмнение за синузит....искат да ми направят рентген, за да се уверят.
Въобще не ми се иска да ме облъчват, но ако няма друг начин!
Момичета, кажете, като сте ходили при доц. Джамбазов, правилили са ви снимка, защото аз ще отида и при него на прегред преди операцията, но незнам дали сега да си правя тази снимка или да изчакам....
Ако имаш съмнения за функционални проблеми, трябва да ги споделиш при консултацията с Джамбазов, той със сигурност ще ти назначи снимка. Която между другото, не е чак толкова голямо облъчване. Аз нямах никакви функционални проблеми, но снимка на синуси ми правиха непосредствено преди операцията, защото все пак ще се чупи носа и не трябва да се работи ня сляпо.
Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:58.