IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 31st August 2009, 10:10
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Daliqastro няма да ти обяснявам как яденето на почти нищо е вредно - това съм сигурна че си го знаеш
аз както виждаш от линийката ми имам още 14 кг. за сваляне
общо взето скачам от режим на режим и си изготвям мои си диети които съм заимствала от всички /японската, Дюкан, НВД, от време на време карам и на плодове през деня а вечерта протеини/
Спорта ти е отлична идея - продължавай
Общо взето от опита си до момента знам че на всеки организъм храните действат по различен начин - имам предвид че това с което едни отслабват то други пълнеят
трябва да намериш подходящите отслабващи такива за себе си и да ограничиш останалите
не се лишавай от нищо защото организма има нужда от всичко
Charlotte добре дошла и на теб
иначе дневното ти меню е здравословно но малко
Отговори с цитат
  #172  
Стар 31st August 2009, 15:50
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Мерси за съвета Щом веднъж съм решила да си правя режим ще го нагодя някак
А иначе Charlotte знам за какво точно говориш и при нас ситуацията е същата родителите ми и приятеля ми с които живея не спират пиците,пържените картофи,мазните мезета и естествено сладкишите.Сама си купувам всичко което ям..просто няма начин
Отговори с цитат
  #173  
Стар 31st August 2009, 16:41
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Daliqastro
Мерси за съвета Щом веднъж съм решила да си правя режим ще го нагодя някак
А иначе Charlotte знам за какво точно говориш и при нас ситуацията е същата родителите ми и приятеля ми с които живея не спират пиците,пържените картофи,мазните мезета и естествено сладкишите.Сама си купувам всичко което ям..просто няма начин
да си купуваш сама храната и да се грижиш за това което ще хапнеш е едно - но да вървят след теб и да повтарят - ПИСНА МИ ОТ ТВОИТЕ ДИЕТИ е съвсем друго и повече от неприятно
Никой не е длъжен да променя живота си само защото аз съм на диета
нека си ядат пици и пържени картофи - аз като съм допуснала да стана 100 кила да не би те да са ми тъпкали храната в устата
подкрепата се състои в много други дори и малки неща, жестове и думи
Отговори с цитат
  #174  
Стар 31st August 2009, 17:51
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Права си.Обаче всичко си се натрупва и това че няма разбиране от тяхна страна и че покрай мен винаги има изкушаващи неща.То воля,воляяя ама вече трябва да си железен
Отговори с цитат
  #175  
Стар 1st September 2009, 05:10
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

На мен дори ми е по-трудно да си купувам храната,защото съм ученичка...и примерно в неделя не съм яла почти нищо,защото нямаше нищо освен бонбони и шоколад у нас...
Подкрепата...не съм усетила особено...и сама си се мъча
Отговори с цитат
  #176  
Стар 1st September 2009, 12:47
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Щом не ни се нахвърлила върху шоколада и бонбоните едно голяяяяяямо БРАВО ! Това е голямо постижение
Отговори с цитат
  #177  
Стар 1st September 2009, 13:09
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Гордея се с себе си!Сега майка ми опече сладкиш,само го разгледах...Незнам какво ми става-волята ми е супер!Е сега да не кажа голяма дума и се оплескам...а и днес се очертава да си седя в нас-ученето ме чака вече обаче се държа!Взимам пример от всички вас,затова е така
Отговори с цитат
  #178  
Стар 2nd September 2009, 20:42
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Здравейте момичета! ( и момчета, ако има такива )

От доста време ви чета и най-накрая реших че не хапете и е безопасно да се регистрирам :P

Аз съм на 19 и имам доста сериозен проблем с килограмите още от малка. Успях да ги сваля в един период но после от стреса и заседналия начин на живот качих тройно. Няма да казвам колко кила съм, че ме е срам, но индексът ми е над 30, което говори само за себе си.
Имам нужда от моралната ви подкрепа, наистина.... започнах диета от този понеделник и се надявам да я спазвам околко десет месеца... искрено се надявам да успея....
Отговори с цитат
  #179  
Стар 2nd September 2009, 21:08
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Добре дошла,Sine Qua Non
Пожелавам ти успешна диета и много свалени килограми
Каква ти е диетата?
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #180  
Стар 2nd September 2009, 22:48
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Благодаря, blinblin

Диетата ми е нещо шантаво без име

Ям зеленчукови салати по много и активия обезмаслена и по три-четири черни сухара с много тънко парченце обезмаслбено сирене като сухарите са от най-тънките, дебелина колкото пила за нокти горе долу а сиренето е дори по-тънко от това. Понякога по парче пуешка шунка или риба тон в собствен сос (не цялата консерва на веднъж, разбира се ) и много вода, чай и фрешове от портокал грейпэрут и лимон. За залъгалка пред телевизора морковени пръчици с лимонов сок... Не знам дали е най-подходящата диета на света, но се чувствам добре засега...
Проблемът ми е че мразя спортал Аз съм човек на литературата- дай ми книжка със стихове и легло и ме остави да умра щастлива Тичане или фитнес са синоним на мъчение... за сметка на това обожавам да ходя с МП3-то в ушите и мога да си ходя така с часове... но това е единственото упражнение, което правя плюс 6 етажа стълби всеки ден, но не защото искам а защото блокът няма асансьор

Опс... сори за дългия пост... склонна съм да говоря и пиша твърде много
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТокущорегистриранаЗаповядайвъвфорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:16.