IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st December 2017, 09:54
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

супер дошолна съм ,естествен ,симетричен нос ми направи
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd January 2018, 14:54
MilenaIvanova MilenaIvanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, преди малко повече от 40 дни ми беше септо-риното при Йирданов.Засега дишам много по-добре от преди.Трябваше да се изпили костта на гърба и да се махне гърбицата, която изпъкваше много в полупрофил.Сега след 40 дни костта от едната страна си е пак там, гърбицата отново започна да си изпъква и адски ме дразни.Само в профил си личи, че нещо е пипано по наса.Днес му пратих снимки и ми е интересно какво ще каже.Като цяло все едно не съм с опериран нос
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd January 2018, 18:38
sunflower21 sunflower21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MilenaIvanova Виж мнението
Здравейте, преди малко повече от 40 дни ми беше септо-риното при Йирданов.Засега дишам много по-добре от преди.Трябваше да се изпили костта на гърба и да се махне гърбицата, която изпъкваше много в полупрофил.Сега след 40 дни костта от едната страна си е пак там, гърбицата отново започна да си изпъква и адски ме дразни.Само в профил си личи, че нещо е пипано по наса.Днес му пратих снимки и ми е интересно какво ще каже.Като цяло все едно не съм с опериран нос
Здравейте,
Вие не прочетохте ли другата тема с многото мнения за този псевдо ринопластик, че отидохте и се оперирахте при него?

Явно още има опитни зайчета, на които да се учи и експериментира. Най-голямата ми грешка беше, че си направих първата операция при него преди 7 години и че изобщо се подложих на ринопластика.

По-големият процент е на несполучливи първични операции, за да може после да се тръгне по пътя с ревизиите, където пак не се върши добра работа дори от разни много рекламирани турски хирурзи, за да може още и още парички да се дават на тези доктори бизнесмени от такива като нас.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th January 2018, 09:24
MilenaIvanova MilenaIvanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Това, което изчетох из форумите за всички лекари не ми хареса.За всеки има ужасни случаи, дори във форума за турските хирурзи, а там се дават луди пари и пак нещата след време стават лоши.За Йорданов мога да кажа, че го избрах, тъй като за предишни проблеми е помагал на мен и децата ми, и бяхме много доволни.А отделно, две мои приятелки са със септо-рино при него и носовете им са много, много добри, и то вече 2 години след операциите им.Ако трябваше да се водя по форумите за избора си, все още нямаше да съм оперирана и нямаше да дишам.Йорданов не прави огромни промени на носовете, което като цяло за мен е ок, защото не исках да ми се променя лицето.Но факт, е че гърба на носът ми е много малко пипнат, Поне не се психясвам...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th June 2019, 08:43
mihailova.mmm mihailova.mmm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Връщам се тук след четири години от моята септо/ринопластика при др Иван Йорданов .
Носът ми продължава да оттича както в началото след операцията,особено сутрин.Също така имам и чести болки ,които преминават до обяд .Външният вид на носа няма да коментирам,само ще кажа ,че по цялата дължина е с еднаква ширина
Определено съм за ревизия ,но за жалост не мога да си я позволя.
Единственото положително е че дишам нормално.,т.е.можех да мина само с септпластиката и да спестя едни пари .
Ако имате здравословен проблем ,може би той е човека ,нооо от естетична гледна точка ,отчитам ,че е Гола Вода .
Знам ,че много момичета с грозни носове (като моя)нямат търпение да променят външния си вид като се оперират.В същото време нямат финансовата възможност да си позволят хирург ,който е наистина добър в работата си и се озовават в моята ситуация !
Така ,че обмисляйте внимателно ,не се доверявайте на сляпо и искайте лекаря Ви да поеме. някаква отговорност за последствията ,а не да ви казва :”Има време ..всичко ще се оправи “
До два месеца след операцията ,носът заема позицията ,която е окончателна .
Приказки ,че носът се променял до година и половина са булшит и лекарят ви просто иска да се отърве от вас.
Това е от мен !
Искрено се надявам момичетата ,които сега тръгват по пътя ,от който аз се връщам ,добре да обмислят това което съм написала !
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th June 2019, 08:51
mihailova.mmm mihailova.mmm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunflower21 Виж мнението

По-големият процент е на несполучливи първични операции, за да може после да се тръгне по пътя с ревизиите, където пак не се върши добра работа дори от разни много рекламирани турски хирурзи, за да може още и още парички да се дават на тези доктори бизнесмени от такива като нас.
Абсолютната истина за жалост !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd September 2019, 18:09
Guan4i Guan4i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2019
Мнения: 1
По подразбиране

Това е най-наглото и беочливо същество, с което съм имала честта да се срещна. За мен той не е доктор, не е и човек, той е просто едно същество. Оперира сливиците на сина ми и за малко не го умори! Никога повече Софиямед! Да толерират такова безподобно държание на техен "лекар"...направо недопустимо.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th January 2020, 01:02
Cozy23 Cozy23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2020
Мнения: 3
Angry Йорданов ми спука тъпанчето и ме изгони без епикриза.

Постъпих в Софиямед за спешно вадене на чуждо тяло от ухото с венозна упойка (силиконова тапа). Йорданов се отнесе арогантно и пренебрежително. Събудих се с адска болка в ухото. На следващия ден ходих пак, него го нямаше, а други лекари разбраха, че не е извадил цялата тапа и продължиха с опитите неуспешно. Като се върна на работа, отидох да извади останалото. Обвини ме, че съм си напъхала нещо нарочно отново. Извади го и ме изгони без епикриза, каза повече да не стъпвам, въпреки че исках обяснение защо не чувам и ме боли. След седмица друг лекар откри, че ми е спукал тъпанчето. Ако не бях отишла да ми изпишат антибиотик, срастванията в последствие щяха да ме оставят глуха на 20 години. Слухът така и не се завърна напълно. Той знаеше много добре какво е свършил. Този лекар е за съд!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th December 2020, 23:13
Xyrem Xyrem не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 4
По подразбиране Вярно е

Здравейте, всичко казано от Ирен и Фоги,е абсолютно вярно.Много точно са описали поведението на това дебелокожо копеле.Горчиво съжалявам,че не бях прочел техните коментари,преди да направя грешката да се опериран при този псевдохирург.Държа се по абсолютно същия начин,нагло надменно.Беше тотално глух за всичко, което му казвах и го предупреждавах.Пъчеше тумбак и при всеки опит да го предупредя за мое опасение махаше с ръка,и казваше спокойно всичко ще оправим.Даваше вид,че е самонадеян и безгрешен.Тогава ми светна червената лампичка,и вътрешния ми глас ми казваше да бягам на далеч,но се намирах в ситуация която налагаше спешна намеса,а той беше последния останал в България при който не бях отказал да се опериран,минах през всички до един, и са от зле по зле.Просто реших да рискувам,и на операционната маса,редях молитва след молитва.По същия начин преди операцията се разбрахме само да оправи един проблем от скорошна тежка операция която бях претърпял в чужбина.Категорично бях казал да не се пипа лигавицата,тъй като беше едва почнала да се възстановява,и беше ми изрязана почти цялата.Той самия на предварителния преглед се възмущаваше какви били лекарите в чужбина,как не се правело така как били изрязали прекомерно много и почти не са оставили нищо.На няколко пъти преди операцията му казвах докторе нали няма да режем и да бутаме повече лигавицата.Той махаше с ръка спокойно бе квото трябва това ще правим.Най потресаващото и най голямата червена лампа беше като тръгна да ме оперира без да гледа компютърната томография.В операционната преди да заспя ясно помня последните ми думи към него когато влезе,казах докторе моля ви,лигавицата.И какво мислите направи тоя изрод!? Тръгнал да реже лигавицата,и то обилно,издрал и малкото останала такава и то некадърно и неравномерно.Освен това ми строшил носа уж да ми оправя преградата,която не беше идеално права но отклонението беше толкова малко,че не се забелязваше дори на рентгена,и в чужбина решиха,че би било кощунство да се троши заради един микрометър.Като се събудих ми вика Бонус опрайх ти преградата.Егати бонуса.От тогава съм мн зле.Имам купища проблеми,които незнам как ще оправя.Никога,не се оперирайте при този неграмотен надут,самоуверен и най вече тотално некадърен псевдохирург..И при останалите в Бг също,един читав няма,мога да кажа много за всички,но общо взето вече казаното е общовалидни.Имах затруднено носно дишане,заради съвсем малка хипертрофия на долни конхи,нещо което се оправя лесно с рутинна операция.Първи ме осакати Златков в Токуда.После минах през всички до един в Бг слушах им абсурдните взаимно противоречащи си диагнози.После ме оперираха в чужбина полууспешно,но имаше шанс да се оправя трябваше просто едно странстване да се среже и така се озовах при изрода Йорданов,който ме върна в детската ясла.Направо ме довърши,сега вече с никва операция няма оправия,щото не остана кво да се реже.Много моля двете дами,които са минали през кошмара наречен Йорданов,да се свържат с мен на лично.Имам да кажа нещо важно!!!За другите пострадали от този психар,оставям,връзка с мен dysco @ abv.bg

Последно редактирано от Xyrem : 3rd January 2021 на 21:53
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th January 2021, 18:46
Xyrem Xyrem не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 4
По подразбиране

Минаха, почти 2 месеца от касапщината на това откачено същество, имащо наглостта да се нарича лекар.Не мога да кажа,че имам кой знае какво подобрение,ако изобщо имам някакво.Посетих го, и той се държа нагло и арогантно,не допусна родителите ми да присъстват нищо,че бяха пропътували 500км заради тая среща,за да видят кой е осакатил сина им.Надрънка куп, глупости,като че ли идвам от гората и нямам представа от нищо, оправдаваше се с абсурдни аргументи, и дори не си направи,труда да ме прегледа.Обесняваше как видиш било рано още,и колко нетърпелив съм бил.Пълни глупости,от предната операция Зе 5 дни, вече нямах проблеми или неприятни симптоми,а сега все още кървя дори.Но най най страшното е ,че си направих 2 томографии и риноскопии,и резултатите са потресаващи.Изродът ми е ампутирал средните конхи изцяло.Това наистина граничи с лудостта и абсурда.Станах ,член на три групи за взаимопомощ,на хора пострадали от подобни операции,там са хиляди пострадали и въпреки това , скоро жертва на подобна изродия не е имало.Неговото обяснение беше,че били мн големи.Пълни лъжи,от предната операция бяха редуцирани на максимално възможно най ниския обем.Епикризата също беше натъпкана с лъжи.Имахме уговорка само да сложи пластини и да почисти.Нр сме обсъждали други процедури и аз не съм давал съгласието си за нищо друго.Дори операция не трябваше да прави.,той си е позволил да стигне до най голямата крайност без нищо да налага нуждата за такова действие.Единсвен мотив може да са само парите по пътеката.Този ненормалния не е за бяла престилка, а за раирана пижама.Доживот трябва да гние в затвора!Психар и убиец!

Последно редактирано от Xyrem : 13th January 2021 на 19:05
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
др йорданов, иван йорданов, ринопластика, ринопластика йорданов, ринопластика снимки

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИванЙордановСофияМЕДринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:41.