IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 25th April 2007, 23:29
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране Re: ;)

Цитирай:
Първоначално написано от Rositsa
Миличката..какво ти бяха правили want?
Аз имах синини докъм 7ми ден,ама не някакви плашещи,сега сам 22ри ден след операцията и носа ми е отекъл от двете страни още,обаче си спада(и си се подува и отпуска когато лягам и ставам,аз не го и дебна вече много)),имам само едно мааалко петънце останало в едното око червенко...
Иначе супер нормално,лицето ми е ок....
дано да си доволна и щастлива с нослето ти
Махаха ми гърбица с чупене на носадругото което забравих да спомена че имах огромни крагове под очите.Първо бяха кръвоизливи а след това станаха едни синьо-жълти кръгове които все още имам макар и по леко забележими.Очите ми бяха така отекли все едно че имах конюктивит.Абе изглеждах като мъртвец.....
Отговори с цитат
  #192  
Стар 26th April 2007, 10:17
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Интересно ми е има ли някой с една ринопластика ,който да е доволен или от една голям процент не става?
Отговори с цитат
  #193  
Стар 26th April 2007, 11:15
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

и на мен ми е интересно дали някой е минал само с една ринопластика и да е доволен от резултата. че то май като гледам все се налага втора.
Отговори с цитат
  #194  
Стар 26th April 2007, 14:21
Angi Angi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте!
Изчетох целия форум, но не се реших да се включа, тъй като информацията е доста и изчерпателна. Аз съм с прясна ринопластика и за съжаление още с махането на шината ми казаха, че най-вероятно ще се наложи корекция - имах гърбица и не е добре коригирана . Но засега толкова - резултата след месеци. Искам да попитам някой имал ли е подобен проблем и как е процедирал.
Благодаря и предварително се извинявам ако по темата е вече писано.
Отговори с цитат
  #195  
Стар 26th April 2007, 14:34
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Анди а при кого ти беше операцията?Аз не съм си правила,но като чета из форума 90 процента май са си правили втори път.Дано греша и при теб всичко се нормализира с спадане на отока.
Отговори с цитат
  #196  
Стар 26th April 2007, 14:43
Angi Angi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Благодаря Моника!
Засега няма да спомена името на лекаря, защото операцията е прясна и няма да е коректно. И аз дълго обмислях операцията, съзнавайки че в доста от случаите се налага втора, но се надявах, че на мен няма да се случи. Уви! Въпреки, че новия ми нос е доста по-хубав от стария, все още съм много разочарована! Дано след спадането на отоците е по-добре, но тази лека гърбичка направо ме разплаква
Отговори с цитат
  #197  
Стар 26th April 2007, 16:41
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Анди права си ,че няма да е коректно да съобщиш лекаря,при положение че операцията ти е доста прясна.Извинявай за несъобразителноста Наистина се надявам да се разминеш само с тази операция като спадне може всичко да се нормализира.А ако ли се наложи още една дано поне от нея останеш доволна.А мен за това ме е страх,защото носът ми има нужда от доста корекции и ако не стане както трябва не ми се мисли как ще събирам пари за втора операция,то по добре ще е май да не го пипам.Незнам при кого си била но има добри отзиви от едно момиче Шелия от един доктор-в момента му забравих името но беше от ПЛОВДИВ.Имаше и снимки и носът и беше много хубав,някъде по напред в темата може да я видиш.Аз съм чувала и за Н.Георгиев добри отзиви,но май има и лоши някой.Така че избора е много сложен-при едни се получава добре,при други не толкова,незная на какво се дължи.Как ми се иска всеки правил си корекции да е доволен,тогава всички ще се разхождаме с самочувствие и ще се гордеем с новите си придобивки.Абе аз май много се отплеснах,че като взема да пиша то няма край....
Отговори с цитат
  #198  
Стар 26th April 2007, 17:50
Angi Angi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monika2001
Как ми се иска всеки правил си корекции да е доволен,тогава всички ще се разхождаме с самочувствие и ще се гордеем с новите си придобивки.Абе аз май много се отплеснах,че като взема да пиша то няма край....
Така е, но гаранции няма.... та аз да се върна на въпроса си - някой запознат ли е с пиленето на гърбици? В общи линии имам представа, но ми се иска човек минал през това да обясни - методите, болезнено ли е, постоперативния период....
Отговори с цитат
  #199  
Стар 26th April 2007, 18:08
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Да и аз искам да зная
Отговори с цитат
  #200  
Стар 27th April 2007, 08:30
timi timi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

да, и аз искам да питам за махане на гърбица - гадно ли е, боли ли, бързо ли се възстановяваш, трябва до края на лятото да се реша и да направя тази операция, щото вече не издържам с тоз нос
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:53.