IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 28th April 2006, 14:42
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Благодаря още веднъж на всички Ви за куража! Топчето със сигурност го нямаше,когато ми вадиха имплантите ...появи се скоро обаче имам планувана операция при Тонев за 26 май и се чудя ако дотогава не изчезне дали изобщо ще има операция?
Отговори с цитат
  #72  
Стар 28th April 2006, 14:47
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Malvina,
пиша ти с най-добри чувства.Запази самообладание и спокойствие.Нервите и притесненията довеждат до всички лоши болести.Не мисли за най-лошото.Мисли за това,че дори и да е то-В днешни времена оправят всичко.Преди 2 години,когато поствиха на баща ми най-страшната диагноза-Ние се съсипахме.Оперираха го и човека(Да чукна на дърво) е напълно здрав сега.Но тези притеснения навредиха много на нас.Доста странични здравни проблеми докара на семейството ми.
УСПЕХ!!!
Take care !
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 29th April 2006, 20:56
tania0824 tania0824 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до tania0824 Изпратете съобщение чрез MSN до tania0824
По подразбиране момичета

На 9 май влизам за абдоминопластика при Доцент Евстатиев.
След операцията ще ви разказвам ...аз също знам че е добър
Стискайте ми палци .
Отговори с цитат
  #74  
Стар 29th April 2006, 21:05
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Стискам, с всички крайници. Разкажи повече, къде ще ти е белега, ще носиш ли корсет и колко време, колко струва? Тази тема много слабо сме я засягали досега, а сигурно има доста момичата с излишна кожа по корема.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 29th April 2006, 22:03
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

Truth, mnogo se radvam,4e vsi4ko pri teb nai-posle se e opravilo!
v1preki tova, ne moje6 li da obqsni6 to4no kakvo sa ob1rkali v klinika Malinov i za6to to4no si zagubila doverie v tqh? pitam te za pove4e podrobnosti,za6toto znam s1s sigurnost,4e dosta ot bg pop folk "zvezdi" sa se pravili tam. po princip ne haresvam tozi vid muzika, oba4e tezi koito znam 4e sa se operirali tam,naistina izglejdat mnogo dobre...
Отговори с цитат
  #76  
Стар 29th April 2006, 22:07
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране Таня0894

Моля те пиши повече за тази операция Кога колко при кой
Отговори с цитат
  #77  
Стар 30th April 2006, 11:04
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: момичета

Цитирай:
Първоначално написано от tania0824
На 9 май влизам за абдоминопластика при Доцент Евстатиев.
След операцията ще ви разказвам ...аз също знам че е добър
Стискайте ми палци .
Стискам палци тоже!
И чакаме инфо

Malvina,
Много стискам палци и на теб! Дано всичко е наред!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 30th April 2006, 15:20
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

tania, късмет! Желая ти безболезнена операция и бързо възстановяване
Отговори с цитат
  #79  
Стар 30th April 2006, 20:41
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazed_insanity
Truth, mnogo se radvam,4e vsi4ko pri teb nai-posle se e opravilo!
v1preki tova, ne moje6 li da obqsni6 to4no kakvo sa ob1rkali v klinika Malinov i za6to to4no si zagubila doverie v tqh? pitam te za pove4e podrobnosti,za6toto znam s1s sigurnost,4e dosta ot bg pop folk "zvezdi" sa se pravili tam. po princip ne haresvam tozi vid muzika, oba4e tezi koito znam 4e sa se operirali tam,naistina izglejdat mnogo dobre...
На звездите мога само да им пожелая да изглеждат все така добре. Аз не мога да кажа доколко рекламните слухове, които интензивно се пускат за тази клиника са истина, единственото за което мога да говоря е моя опит там, както и опитът на хора, които познавам.

Подробностите разказах вече на когото трябва на лични. За съжаление, аз не мога да препоръчам тази клиника. Познавам поне още две жени, които са недоволни и са имали проблеми с това място. Едната е млада жена от Пловдив, която е била подобен случай като моя, макар и не толкова фрапиращ. Другата е моя приятелка, голяма бизнесменка, която си прави корема там - липосукция с абдоминопластика - на три пъти, защото едва от третия път получи резултата, който искаше. (Плати си и за трите пъти жената.) Сега тя за всичко ходи при Бояджиев и не може да го нахвали.

Моето мнение за клиниката е, че там се работи лошо. Също, независимо колко подчертано любезен и галантен е Ефремов с клиентките, моето впечатление от всичките ми манипулации там е, че той е не само слаб, но и небрежен хирург. Всеки има право на мнение и такова е моето мнение по въпроса. Нямам за цел да влияя на никого, но просто аз това съм видяла, това и казвам. Възможно е други клиентки да са останали с по-добри впечатления.

Успех и късмет от мене
Отговори с цитат
  #80  
Стар 30th April 2006, 21:28
slanse slanse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 22
По подразбиране moiata operasia

Zdraveite mili momi4eta1 iIskam da spodelia moiata istoria .Az sa6to si pravih operasia pri Lubomir kaludov-i to dve!Imah garbisa i iskah da ia niama ,no toi mi kaza 4e 4ipite nosove pravili 4oveka da izglejda glupovat ,i zatova ostavih v negovi rase vsi4ko.VSE PAK TOI E SPESIALISTA I BI TRIABVALO TOI DA ZNAE PO DDRE KOE I KAK DA SE POPRAVI1sled operasiata se 4uvstvah vse edno sam pregazena ot vlak-imah 4uvstvo 4e glavata mi 6te exploadira!!!kakto i da e az biah 6tastliva 4e 6te imam malak nos i biah re6ena da ponesa vsi4ko!NO ZA MOE NAI GOLIAMO U4UDVANE SLED 5 MESESA NOSA MI STANA PO 6IROK OT KOLKOTO BE6E .STRUVA6E MI SE 4E GARBISATA IA NIAMA ,NO NE BIAH SAVSEM UBEDENA! OTIDOH NA PREGLED I DOKATO PREZ SIALOTO VREME TOI ME UBEJDAVA6E 4E VSI4KO 6TE SPADNE I 6TE SE OPRAVI SEGA RE6I 4E NE E DOVOLEN OT RABOTATA SI I MI PREDLOJI DA ''POPRAVI STORENOTO''az estestveno se saglasih ,za6toto ne mojeh da se gledam taka!!!sled vtorata operasia nosa mi e spo goliama garbisa ot predi!!!!! osven tova nozdrite mi sa za6iti na krivo i az sam po sasipana ot vsiakoga!!! ne moga da proumeia kak s vseki izminal den nosa mi pridobiva novi stranni formi!NEZNAM !AZ LI SAM DEFEKTNA NE6TO ILI VE4E SAM SE VMANIA4ILA .....ve4e mislia za treta operasia ,no niamam nikakva idea kade i pri kogo!strahuvam se !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:08.