IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd March 2005, 22:26
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране протеини

изготвям си хранителен план и поради липса на средства се оитвам да заменя хранителната добавка протеин с естествеми протеини от храни. на ден трябва да приемам около 80-90 гр протеини. знам че около 200 гр пилешки гърди ще стигнат. но ме интересува в едно нормално средно на големина яйце колко протеин има ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd March 2005, 22:59
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

5 - 7 грама с жълтъка.
80 - 90 грама протеин ще ти стигнат, ако тежиш 50 кила или не тренираш. Иначе ще ти трябват повече - примерно 1.8 - 2 грама на килограм телесно тегло. Ако тежиш 60 кила, трябва да приемаш поне 100 - 120 грама протеин дневно. Това количество се набавя много лесно от храната. Не знам разбира се, колко тежиш, ако си по - тежък, ще ти трябват повече.
200 грама пилешки гърди имат към 40 - 45 грама протеин.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd March 2005, 00:05
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
5 - 7 грама с жълтъка.
80 - 90 грама протеин ще ти стигнат, ако тежиш 50 кила или не тренираш. Иначе ще ти трябват повече - примерно 1.8 - 2 грама на килограм телесно тегло. Ако тежиш 60 кила, трябва да приемаш поне 100 - 120 грама протеин дневно. Това количество се набавя много лесно от храната. Не знам разбира се, колко тежиш, ако си по - тежък, ще ти трябват повече.
200 грама пилешки гърди имат към 40 - 45 грама протеин.
Добре тогава, можеш ли да ми кажеш примерна диета с която да си набавям необходимите протеини (имаики предвид че в сащото време съм на ниско-въглехидратна диета и наблягам на протеините-естествените защото работя за релеф) и ако може без глезотиите от сорта на риба тон и сякви други екзотики. Килограмите са ми 70. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th April 2005, 13:41
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране Изчисли дневния протеин и калории

Погледни тук и ще разбереш как да изчислиш калориите и протеина който ти е необходим за ден в зависимост от кг-те, начина на живот и интензивността :
http://www.tialoto.com/forums/viewto...538&highlight=
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: протеини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:10.