IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd March 2005, 19:08
Mitko
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Проблем със сладкото

здравейте на всички. Искам да ви попитам следното нещо: На 21 години съм, висок съм 182 см и тежа 67кг. В момента изпълнявам програма за качване на мускулна маса. Имам специален режим на хранене. Проблемът е че всяка седмица по един път прекалявам адски много със сладкото. Тъй като спортувам активно, явно тялато има недостиг на енергия. Но смятам че не е нормално да изяждам по килограм сладки. В никакъв случай не искам да имам мазнини по тялото. Искам да ви попитам примерно като изям една кутия бисквити за колко време ще бъде вече под кожата ми- ще се залепи за тялото ми? Това става въпрос ако този ден в който съм ги изял не спортувам. Мерси предварително и даййте съвет как да спра това гадно но вкусно сладко
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th March 2005, 00:25
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Това зависи от много неща. Например ако си на някаква диета много по-лесно ще ти се залепи дори и една следка. А зависи и от човека, аз примерно съм предразположен към напълняване и затова много ограничавам сладките неща. Гледай на опаковките колко калории съдържат и си прави сметка как да ги изгаряш. Но най-добре да се ограничаваш. Като усетиш, че прекаляваш, но не можеш да спреш си помисли колко време ще ти трябва на пътечката, за да изгориш енергията от тези сладки. При мен винаги помага, иначе досега да съм 200 кила.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th March 2005, 17:46
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ako si padash po shokolada,iaj cheren shokolad.Ako e kachestven e mnogo vkusen.Osven tova e polezen.I na vsichkoto otgore uvelichava hormonite na shtastieto,demek diga ti nastroenieto.E,sigurno i s nego ne triabva da prekaliavash))
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th April 2005, 12:05
Guest
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Mnogo dobur vupros

Наистина много добър въпрос..ако някой знае и отговора ...

Аз почти не консумирам месо, мога да преживея неопределено време без хляб, като го замествам с картофи, ориз, варива и други препоръчвани по диетите неща, приготвени без мазнини - всичко това изобщо не ми тежи...нооооо в момента в който ми се дояде сладко, а пък не дай си боже ако има и наблизо - няма никакво спасение имам чувството че пристрастяването ми вече е диагноза - кажете ми какво да правя???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъссладкото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:54.