Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 11th February 2010, 14:04
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Glesanka, наистина съжалявам за всичко, което ти се е случило. Това е и причината, поради която смятам да се оперирам в Австрия - първо смея да твърдя че тук има по-добри специалисти, второ: реоперацията е безплатна и трето имам застраховка която поема всички разходи по адвокати ако случайно се стигне до съд.
Точно това имах предвид като писах не искам да ставам роб на циците си
Отговори с цитат
  #42  
Стар 11th February 2010, 14:29
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Да се изкажа и аз... Мине, не мине някоя седмица и тази тема се подхваща отново.
Никой не казва, че месечните вноски са толкова високи. Все пак зависи за колко години е теглен кредита. На мен ми удържат по 70 лв. на месец. И не мисля, че е толкова много.
Освен това... "никога не казвай никога". Това не е просто фраза. Животът е непредвидим и никога не можеш да знаеш при дадена ситуация как ще реагираш. Ако преди примерно 10 години такава интервенция ми се е струвала невъзможно, то в един слънчев ден това стана реалност. Сбъдната мечта! Когато искаш нещо много силно, намираш подходящият момент да го осъществиш. Аз пък не разбирам онези жени, които все гледат, злобеят и завиждат, а не правят нищо за себе си, като измислят всевъзможни предлози за това.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 11th February 2010, 14:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ако изтеглиш 7000лв на кредит- банката ще иска парите си до 5 години обратно като се сложат прословутите български лихви ще излезе мако повече от 70лв на месец. А започнеш ли да се ръководиш при избора на хирург основно от цената на интервенцията, може да стане не сбъдната мечта, а кошмар на живо.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th February 2010, 14:50
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Напълно подкрепям мнението на Марулка !Glesanka искренно ти желая да получиш желаните от теб гърди и да няма проблем !Аз мисля април месец да слагам силикон.Мисля че всеки сам трябва да преценя как да постъпва сам за себе си !Кредит ли ще тегли в кеш ли ще плати си е негов проблем .Ако ,човек не се чуства добе и има нужда от корекция по - добре да я направи !
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11th February 2010, 17:44
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

не мога да разбера за кво се джафкате

парите са фикция

те са за да се харчат

важно е кво ти носят, а не за кво си ги изхарчил

"ЗА" кредити за цици, но не при сегашните условия

16.9 процента е годишната лихва на банка пиреос за потребителски кредит, тва граничи вече с лихварството =)))







бтв мноо ме кефят такива бохеми, дето си кътат парите и си ги пазят за черни дни, мноо ми хареса как го написа марулка, че все пак живеем един живот =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th February 2010, 18:42
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Армандчо, едната крайност е да къташ пари, които имаш- другата е да харчиш пари, които нямаш. Истината е по средата - харчиш това, което имаш! Аз пак казвам с голо Д... риба не се лови. Ето ти и пресен пример- вземаш кредит, планираш си вноските за следващите няколко години, правиш си операция и се оказва че ти трябват още пари, които ти не си планирал.
Тъй че преди да теглите кредити помислете хубаво!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th February 2010, 18:53
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Piny , голямо удоволствие ми доставяш като те чета / за втори път / .
За да си направиш пластична операция винаги трябва да предвидиш пари за операция и половина , грубо казано . И ако имаш усложнения - да си добавиш втората половина . Това е варианта , за да ти е лесно . А един кредит е рисков , особено сега с тези съкращения и бавене на заплати .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th February 2010, 19:02
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Армандчо, едната крайност е да къташ пари, които имаш- другата е да харчиш пари, които нямаш. Истината е по средата - харчиш това, което имаш! Аз пак казвам с голо Д... риба не се лови. Ето ти и пресен пример- вземаш кредит, планираш си вноските за следващите няколко години, правиш си операция и се оказва че ти трябват още пари, които ти не си планирал.
Тъй че преди да теглите кредити помислете хубаво!
ммда ама може да се окаже, че след неколко месеца бизнеса ти се разраства и почваш да печелиш яко кинти, в такъв случай кредита не е проблем, налЕ =))

общо взето по банките има хора, които по-добре от самите кредитополучатели могат да разберат кой би си платил и кой не

така, че ако от банката ти пускат кредит зимай и бегай

и без тва годишната инфлация е горе-долу 10 процента, само може да спечели човек от пари тук и сега =))))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #49  
Стар 11th February 2010, 19:16
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

а как ти се струва този сценарий:
банката ти дава кредит, ти вземаш правиш си операцийка, обаче резултатът не е това, което си очаквал, дори е по-лош от изходното състояние. Банката не иска да отпусне втори кредит, защото ти още не си върнал първия- и така си ходиш с наистина кофти цици ( не ти естествено - примерът е чисто хипотетичен), а на всичко отгори плащаш и кредит.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th February 2010, 19:27
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
а как ти се струва този сценарий:
банката ти дава кредит, ти вземаш правиш си операцийка, обаче резултатът не е това, което си очаквал, дори е по-лош от изходното състояние. Банката не иска да отпусне втори кредит, защото ти още не си върнал първия- и така си ходиш с наистина кофти цици ( не ти естествено - примерът е чисто хипотетичен), а на всичко отгори плащаш и кредит.
Има и много по-лош - вземаш пари от банката, правиш си корекциите и оставаш без работа за дълъг период от време или все пак си намираш нещо за по-малко пари. Плащаш си заема, ама нямаш пари за нормалните си нужди - ток, вода, телефон, дрехи, храна. Някак и аз не съм навита да ям сол и хляб, ама циците ми да са по-така...Да, ние българите, сме царе и тази ситуация - на гол тумбак, чифте пищови, много ни подхожда. Винаги съм се простирала според чергата си. За лекуване на заболяване бих теглила кредит, но не и за козметична операция. Слава Богу, имам си нов бюст, но без да поискам и лев от банката или приятели.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кредит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:41.