IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 21st April 2007, 23:02
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Често ви чета и искам да ви кажа,че се възхищавам на всички вас,които пишете в тази тема и споделяте открито за своите проблеми!
Пожелавам ви много искрено да постигнете това,към което се стремите!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 21st April 2007, 23:48
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Успех и от мен, и аз рядко влизам тук, дори не съм много наясно с видовете гастропластика...
А в момента пак ли си 170кг или си мръднала нагоре или надолу?
П.п. Ако това на аватара си ти, невероятно лъчезарен човек, пожелавам ти наистина успех в борбата с килограмите
Отговори с цитат
  #123  
Стар 22nd April 2007, 00:34
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Често ви чета и искам да ви кажа,че се възхищавам на всички вас,които пишете в тази тема и споделяте открито за своите проблеми!
Пожелавам ви много искрено да постигнете това,към което се стремите!
Thank you!
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ако това на аватара си ти, невероятно лъчезарен човек, пожелавам ти наистина успех в борбата с килограмите
тя е- и аз така мисля!
Отговори с цитат
  #124  
Стар 22nd April 2007, 19:45
numb numb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до numb
По подразбиране Благодаря ви!

Не, сега вече не съм 170. Но мога спокойно да ги стигна отново без усилие...хихихихих
За това и ще се опитам да променя нещата напълно. Пък каквото има да става да става! За някои битки не е зостатъчна воля, а и мотивация. Вярвам, че след операцията ще започна на чисто. Остава просто да го постигна.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 22nd April 2007, 19:52
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Уфф, направо ви се възхищавам.
Една от най- добрите ми приятелки тежи вече около 100 кг на ръст 155см и по никакъв начин не мога да й повлияя дори и само да помисли за по- здравословен начин на живот А килограмите вече започват да дават отражение и върху здравето й....
Отговори с цитат
  #126  
Стар 22nd April 2007, 21:09
Teletz Teletz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Една от най- добрите ми приятелки тежи вече около 100 кг на ръст 155см и по никакъв начин не мога да й повлияя дори и само да помисли за по- здравословен начин на живот

Как ще повлияеш! То да се свалят килограми не е лесна работа. И на нас приятелите са ни говорили, говорили за здравословен начин на живот и отслабване, та вече са се изморили и те и ние. За това ще прибегнем до тази операция ,защото не можем да постигнем нищо със собствената си воля.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 22nd April 2007, 21:10
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Там е работата, че тя за операция не ще и да чуе... бе голям инат, направо ми иде да я
Отговори с цитат
  #128  
Стар 23rd April 2007, 00:22
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

На всички момичета поели по пътя на бариaтричното спасение Успех и много щастие пред огледалото а на останалите Thanks за насърчението:)


Няма НЕОТСЛАБНАЛИ с ЛапБанд просто самата техника на операцията гарантира спада в теглото въпроса е колко е затягането и на какъв обем от стомаха а и дали след това разширяването става бързо поради поемането на много течности наведнъж и дали има метаболитни проблеми макар че и тогава се отслабва просто става по бавно.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #129  
Стар 23rd April 2007, 10:18
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Там е работата, че тя за операция не ще и да чуе... бе голям инат, направо ми иде да я
и аз имам приятелки, които не щът и да чуят...? не разбирам защо- може би се страхуват ли, или отказват да повярват? ти показвала ли си и форума?
ех, ако имаше малко повече снимков мат`риал тука- "преди" и "след" ... (аз самата май малко трудно бих добавила,но все бих се отчела с нещо! )
относно...
Отговори с цитат
  #130  
Стар 23rd April 2007, 10:46
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Хей, Нумб, желая ти успешна операция и мноооого килограми надолу. Никога не е късно за ново начало, нали Айде като стигнеш заветното тегло, да се похвалиш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:34.