IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 6th December 2006, 08:30
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
но когато трябва да се избира между диабет, усложнения от хипофункция на щитовидната не може да се мисли кво му било на организма, а при минаване на границата от 120 кг при височина 160см инфаркта също е вече в пейзажа.
Разбирам
П.П.Какво е С-то?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 6th December 2006, 09:15
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Vitamin C :)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #43  
Стар 6th December 2006, 13:26
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Завиждам ти за косата,но не е от С-то
Отговори с цитат
  #44  
Стар 6th December 2006, 21:35
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Ееееееееее явно ти знаеш тайни за хубави коси, светни инфо и насам:)


Искам да уверя Деби че е напълно нормално в твоето състояние да пиеш по 1л, даже ас пиеx по 700 гр и си набавях отаналите от сyпите и по теchната храна като шейкчета и замразени млекца с плодове. Пък и такова е инструкцията на хирурга затова в твоя случай 4е диетолог ти казва колко да пиеsh което ме кара да вярвам че първо не се срещаш рутинно с хирурга си веднух на месец(за първите 3 месеца) и второ диетоложката ти не е част от екипа на лекарите които се занимават с Obesity Control Management.

Чудесно е че си добре не си напъвай стомаха в началните етапи за да не го разшириш и тази прищегнатата част да започне леко да надвисва над пръстена, иначе няма място за притеснения освен че явно метода в БГ е побългарен както винаги и както винаги по икономически причини, предполагам болницата не осъществява толкова много Лапбандс лапароскопии за да ima на диетолог, психолог и лекуваш лекар v ekipa защото по принцип това ти се полага в рамките мониторинг-а за една година което си влиза в цената.

Освен това малко са те поозорили откъм процедурата 2 в 1 защото от 2004 година тя не се практикува а първо се вкарва пръсtena a sled tova se pulni i pristiaga.не се тревожи не е фатално и няма нищо общо с крайният резултат или здравето ти просто така е по щадящо за пациента. Ама нали те и от леглоден гледат да избият. Нищо, нейсе, но ми дожаля и откакто ти прочетох поста все си мислех един ден да ти кажа.

a бихте ли дали някакво инфо ако нямате против за стойности от изследвания и въобще освен теглото имахте ли някакви други нарушения в организма като следствие от наднорменото тегло или просто решихте че най добре е докато има шанс за профилактика и не са се обадили разни болежки.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th December 2006, 22:16
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Аз започнах да вдигам кръвно налягане, в началото съм на инсулинова резистентност-на границата на диабета съм. Имам дископатия и сърцето ми е претоварено, защото се задъхвах, като ходя. В момента не се оплаквам от нищо. Не съм си мерила новите стойности, но имам чувството, че всичко се е нормализирало. Успях да си измеря само кръвната захар, защото имам глюкомер и се оказа, че стойностите са в норма.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 23rd December 2006, 08:50
hospital hospital не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4
По подразбиране гастрален пръстен

За първи път гастрален пръстен в България беше поставен ** ***** ** ******* ******. **** ** ***** на 27.05.2005 във ВМИ-Пловдив като демонстративна операция. ********* ******** ** ******** * ***** ** 18 ******. **** ******* ***** ******* ****** ****** ***** * *******. * ********* ** ** ********* * ********** ** ************ *****, ********* * ********* ********. ***** ****** ***-***** **** * ************* ******** (******** *** ********** *****) **** **** * ******-****** ********** ** ***********. *** **** ******** ******* ** ******* ****** -***** ************ ******* ************* ** **** ** ************ ****. **** ********* ******** ** ****** ** ****** ******* ********* **** ** ******* ******* * ** ** ********** * ********* **.
РЕКЛАМА
Отговори с цитат
  #47  
Стар 3rd January 2007, 10:39
Maria-M Maria-M не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Здравеите и от мен!Аз съм съвсем новичка,и се надявам че за голямото ми невежество по много въпроси ще ми бъде простено.
Въпросът ми е -не може ли този силиконов пръстен да си постави човек,които има по-малко наднорменно тегло(15кг.)
Много ви благодаря!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 12th January 2007, 00:30
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Мария, повярвай ми не си струва риска, мъките и парите за операцията само за 15 кг. Това е в личен план, а може да има и някакви други обективни съображения, за които да не знам. Пък и в сравнение с 50-70кг. над нормата 15 е направо смешно. Доколкото знам за твоя случай е най-подходящ балон в стомаха-евтино и без операция.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12th January 2007, 03:44
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

За 15 килограма ти трябва само да се преместиш в съседните раздели-"Диети" и "Женски фитнес"
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th January 2007, 08:34
Maria-M Maria-M не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Много ви благодаря!Зная че за някои 15кг не са много,но ако опитваш и диети и гимнастика,и се въртиш в един порочен кръг,започваш да се замисляш и за друго.Мога ли да получа по-вече информациа за балона.
Много ви благодаря!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:55.