IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2101  
Стар 29th June 2011, 20:05
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, доцентът ще те снима на консултацията, ако поискаш той да ти направи фотошоп. Така ще придобиеш представа как той вижда бъдещия ти нос. Все пак да се има предвид обаче, че почти никога няма сто процента покриване с фотошопа.
Отговори с цитат
  #2102  
Стар 29th June 2011, 20:34
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Момичета,извинявайте ,но на кои номер звъните?

На мен ми вдига не толкова любезна жена?

И как си запазихте час?Звънях в началота на юни,казаха ми да изчакам до 24.От 3 дни звъня и никои не ми вдигна.Чак сега се свързах и ми казаха ,че за юли вече няма часове.Да се обадя в края на август,когато няма да работи,за да си запазя час за септември.А аз се надявах в началото на септември най-късно да се оперирам...

и само от любопитство-доцентът през месец ли работи?
Е,значи си звънила на правилния номер!Мисля,че е крайно време,това да се промени.Убедена съм,че Джамбазов чете форума и моят призив към него е да вземе адекватни мерки.Това отношение е недопустимо!!!Много клиники съм посещавала,но така никъде не с
Отговори с цитат
  #2103  
Стар 29th June 2011, 20:35
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

се държат!!!
Отговори с цитат
  #2104  
Стар 29th June 2011, 20:36
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Забравих да напиша, ако някой има по-близки отношения със секретарката му(или каквато там се пада) и може да ми съдейства за час през юли, нека ми пише на лична...ще почерпя
Отговори с цитат
  #2105  
Стар 29th June 2011, 21:10
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Добре де не може ли да се отиде направо в клиниката и да се запази час за преглед направо там ???А тези които не живеят в София ,все ще се намери някой който да направи услуга
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2106  
Стар 29th June 2011, 21:54
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Забравих да напиша, ако някой има по-близки отношения със секретарката му(или каквато там се пада) и може да ми съдейства за час през юли, нека ми пише на лична...ще почерпя
На мен не ми стана ясно,как за 3 дни часовете са изчерпани?При мен се получи аналогична ситуация и за малко да не успея да си запиша час.Освен това в деня на самия преглед,сестрата,която съобщава имената на пациентите и тяхната последователност на влизане се беше объркала и пусна пред мен едно семейство.Когато аз най-учтиво и казах,че има някаква грешка и трябва да вляза аз-тя ми се ококори и започна да бълва срещу мен.Но,точно в този момент,с намесата на чакащите,стана ясно,че аз съм права.Тонът и веднага се промени.Тя ми се извини,но итс ту лейт....
Отговори с цитат
  #2107  
Стар 29th June 2011, 21:59
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Момичета,извинявайте ,но на кои номер звъните?

На мен ми вдига не толкова любезна жена?

И как си запазихте час?Звънях в началота на юни,казаха ми да изчакам до 24.От 3 дни звъня и никои не ми вдигна.Чак сега се свързах и ми казаха ,че за юли вече няма часове.Да се обадя в края на август,когато няма да работи,за да си запазя час за септември.А аз се надявах в началото на септември най-късно да се оперирам...

и само от любопитство-доцентът през месец ли работи?
Казват,че надеждата последна умирала,само ако жена ти не се казва Надежда По принцип не е невъзможно операцията ти да бъде месец след консултацията.Аз вече всичко очаквам.Хора,които 2 седмици след мен са били на консултация юли месец са им операциите,ама това е!Като нямам пари,ще си трая!Хубав,грозен нос,за 950 лева толкова.Нито съм Алисия,нито Николета......Така че.....
Отговори с цитат
  #2108  
Стар 29th June 2011, 22:03
Happythought7 Happythought7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте, зная, че при всеки е различно, но моят въпрос е :
За колко време ще се възстановя и кога може да се върна на работа?
Прочетех, че са необходими от 2 до 4 седмици... Възможно ли е при нормално протичане на нещата за 2 седмици да се възстановя и да се върна на работа, така че да избегна... коментарите и ... каквото там ме чака ...
Докторът ще ми даде болничен, но за какъв период от време? И ако са необходими 2 седмици мога да го избегна болничния с отпуска и да се върна без да ме разпитват и обсъждат...
Благодаря на всеки, който би разбрал и отговорил на въпросите ми!
Поздравявам всички за смелостта и желанието да споделят с останалите
Отговори с цитат
  #2109  
Стар 29th June 2011, 22:10
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Happythought7 Виж мнението
Здравейте, зная, че при всеки е различно, но моят въпрос е :
За колко време ще се възстановя и кога може да се върна на работа?
Прочетех, че са необходими от 2 до 4 седмици... Възможно ли е при нормално протичане на нещата за 2 седмици да се възстановя и да се върна на работа, така че да избегна... коментарите и ... каквото там ме чака ...
Докторът ще ми даде болничен, но за какъв период от време? И ако са необходими 2 седмици мога да го избегна болничния с отпуска и да се върна без да ме разпитват и обсъждат...
Благодаря на всеки, който би разбрал и отговорил на въпросите ми!
Поздравявам всички за смелостта и желанието да споделят с останалите
По принцип за 2 седмици трябва да си ОК,но в зависимост от естествените вариации на носа,оздравителният процес при всеки може да бъде с различна продължителност във времето.Аз зададох същия въпрос на доцента и той каза,че на 14 ден ще ми махнат лонгетата или там каквото е.Ама знае ли човек.Ако не дай си боже те пипне някоя стафилококова инфекция....
Отговори с цитат
  #2110  
Стар 29th June 2011, 22:15
Happythought7 Happythought7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря за отговора, Tytik
Аз не разбирам, от какво може да се получи тази стафилококова инфекция? По време на операцията ли се случва нещо, не е стерилна средата ли или след това се случва нещо в следствие на лоша хигиена...
Често ли се случва?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:15.