IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th April 2006, 17:46
Sweety_boy Sweety_boy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1
По подразбиране Как да кача маса???

Аз сам на 15 години.въпросът ми е : Какви хранителни надбавки да приемам и по какъв начин да ги приемам за да мога в рамките на 1месец да кача 5-6 килограма???
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th April 2006, 22:27
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Не че е невъзможно ама защо трябва да бързаш спешно за 1 месец искам 6 кила еми то не става винаги така а и не е много полезно ти си на 15 години къде си се разбързал?
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st May 2006, 09:05
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

И аз искам да се включа в тази тема. Аз съм слаба, прекалено слаба и много искам да кача поне 2-3 килограма. Храня се нормално, даже доста добре, но просто не става, явно такива са ми гените. Но като чета тука за протеини и хранителни добавки ми хрумна, че може би някой може да ми препоръча нещо такова за напълняване.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd June 2006, 20:08
dreamman dreamman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
И аз искам да се включа в тази тема. Аз съм слаба, прекалено слаба и много искам да кача поне 2-3 килограма. Храня се нормално, даже доста добре, но просто не става, явно такива са ми гените. Но като чета тука за протеини и хранителни добавки ми хрумна, че може би някой може да ми препоръча нещо такова за напълняване.
Милена и аз има такъв проблем много трудно качвам килограми а ям повече от всичките си приятели(един от тях е 97кг). Аз започнах да взимам креатин, глутамин и гейнер. Креатина и глутамина на теб не ти трябват защото те са специално за изграждане на муслулната клетка. Но гейнер можеш да пробваш. Това е хранителна добавка за покачване наобщото тегло, съдържа белтъчини и въглехидрати.
Питай в някой магазин за хранителни добавки или в някоя фитнес зала.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st July 2006, 20:59
levskarrr levskarrr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1
По подразбиране

На 18год. съм тежа 77кг,висок съм 178,от един месец тренирам активно без протеини и сега мисля да започна с тях мился да пробам СУПЕР МАС 2100 вапроса ми е надебелява ли се от него или се добива мускулна маса има разлика според мен 6тото някои казват коитос а го пили 4е ка3ватр килограми и другия ми вапрос е дали мойе да се комбинира с не6то ? Мс предварително
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st August 2006, 10:28
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от levskarrr
На 18год. съм тежа 77кг,висок съм 178,от един месец тренирам активно без протеини и сега мисля да започна с тях мился да пробам СУПЕР МАС 2100 вапроса ми е надебелява ли се от него или се добива мускулна маса има разлика според мен 6тото някои казват коитос а го пили 4е ка3ватр килограми и другия ми вапрос е дали мойе да се комбинира с не6то ? Мс предварително
Няма как да надебелееш от протеин особенно когато и тренираш тъй като това е хранителна добавка предназначена за мускулен растеж и е максимално изчистена от мазнини. На коя фирма е този продукт? Ако е на Биогейм той съдържа и голямо количество въглехидрати които ще те зареждат с допълнителна енергия и ще можеш да тренираш по-пълноценно.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st August 2006, 10:29
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране Re: Как да кача маса???

Цитирай:
Първоначално написано от Sweety_boy
Аз сам на 15 години.въпросът ми е : Какви хранителни надбавки да приемам и по какъв начин да ги приемам за да мога в рамките на 1месец да кача 5-6 килограма???
На тази възраст не виждам как можеш да качиш толкова за този малък период а и няма смисъл да бързаш. По-добре бавно но качествено!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th August 2006, 13:31
Kuz0Sm1le Kuz0Sm1le не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от levskarrr
На 18год. съм тежа 77кг,висок съм 178,от един месец тренирам активно без протеини и сега мисля да започна с тях мился да пробам СУПЕР МАС 2100 вапроса ми е надебелява ли се от него или се добива мускулна маса има разлика според мен 6тото някои казват коитос а го пили 4е ка3ватр килограми и другия ми вапрос е дали мойе да се комбинира с не6то ? Мс предварително
може да се обедини с креатин
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th August 2006, 11:56
Doco Doco не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 5
По подразбиране Re: Как да кача маса???

Цитирай:
Първоначално написано от Sweety_boy
Аз сам на 15 години.въпросът ми е : Какви хранителни надбавки да приемам и по какъв начин да ги приемам за да мога в рамките на 1месец да кача 5-6 килограма???
6 килограма за месец, а си на 15, не виждам как ще успееш без тъй наречените ''забранени'' добавки.
__________________
Fuck Off
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th August 2006, 05:43
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране Re: Как да кача маса???

Цитирай:
Първоначално написано от Doco

6 килограма за месец, а си на 15, не виждам как ще успееш без тъй наречените ''забранени'' добавки.
само така за архива: като започнах да тренирам бях 15 годишен, 48кг, 170см - за първият месец качих 11кг без дори да съм вземал добавки!!!, после обаче ми отне 2 години да мръдна от 59 до 65, но пък имах много кyнтyзии през това време, трябвахе да у4а и тн....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдакачамаса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:54.