IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1611  
Стар 6th April 2011, 22:25
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
Нурелче а с Нелс видяхте ли се,днес не е писала
Видяхме се!т.е.аз я познах и се обадих.Успяхме да си разменим няколко изречения.Голяма сладурана!))
Отговори с цитат
  #1612  
Стар 6th April 2011, 22:44
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Благодаря,Емка!Ох,той интернета като се замисля ми е най-малката грижа.Притеснявам се за резултата от ринопластиката,защото се оказа,че носът ми е за тотална промяна.Показах,много носове на доцента,но той не ми каза-Да,ще ти направя този нос или този няма да ти направя!Отговори ми,че всичко е много индивидуално и ми обясни какво ще прави по моя нос.Аз от своя страна му казах,че разчитам на неговата преценка и знам,че той е моят човек,което го накара да се усмихне.....
Отговори с цитат
  #1613  
Стар 6th April 2011, 23:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
Благодаря,Емка!Ох,той интернета като се замисля ми е най-малката грижа.Притеснявам се за резултата от ринопластиката,защото се оказа,че носът ми е за тотална промяна.Показах,много носове на доцента,но той не ми каза-Да,ще ти направя този нос или този няма да ти направя!Отговори ми,че всичко е много индивидуално и ми обясни какво ще прави по моя нос.Аз от своя страна му казах,че разчитам на неговата преценка и знам,че той е моят човек,което го накара да се усмихне.....
И аз му показвах носове, ама той не се впечатли особено.. Смятам да отида с принтиран нос на хартиен носител в деня на операцията, да му припомня какво искам.. Много съм досадна..
Въпреки, че знам, колко е непредсказуем резултата, особено в моя случай. Нурелче, не се притеснявай - при първа операция рядко има изненади, ако я прави професионалист.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1614  
Стар 6th April 2011, 23:15
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
И аз му показвах носове, ама той не се впечатли особено.. Смятам да отида с принтиран нос на хартиен носител в деня на операцията, да му припомня какво искам.. Много съм досадна..
Въпреки, че знам, колко е непредсказуем резултата, особено в моя случай. Нурелче, не се притеснявай - при първа операция рядко има изненади, ако я прави професионалист.
Много си мила,че ме успокояваш,но доцента се изказа по начин,който ме стъписа.Аз бях с нагласа да го моля и да се тръшкам да мина по здравната каса,а то всъщност се оказа,че имам крещяща нужда от тази операция.Думите на Джамбазов бяха,че гърбицата ми е най-малкият проблем.....
Ооо,не си досадна!Досадната съм аз!Побърках го този човек,а в деня на операцията не само,че ще нося снимка на хартиен носител,но и точка по точка съм записала какво ще правим...

Последно редактирано от ИЗТ : 18th August 2011 на 07:48
Отговори с цитат
  #1615  
Стар 6th April 2011, 23:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране


Много ме разсмя!
Добре де, ти имала ли си проблеми с дишането? Защо така те е наплашил? Какво може да се случи ако не се оперираш?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1616  
Стар 6th April 2011, 23:25
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

хахахахаах.......Всъщност от както се помня имам усещането,че в лявата ми ноздра има нещо,което е застанало по средата на носа ....нещо като топче или може би щипка,която ми е защипала носа,но само от ляво и го усещам като запушен....Не точно като запушен....Ох,съвсем се обърках,но знаех,че нещо не е наред!
Отговори с цитат
  #1617  
Стар 6th April 2011, 23:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
хахахахаах.......Всъщност от както се помня имам усещането,че в лявата ми ноздра има нещо,което е застанало по средата на носа ....нещо като топче или може би щипка,която ми е защипала носа,но само от ляво и го усещам като запушен....Не точно като запушен....Ох,съвсем се обърках,но знаех,че нещо не е наред!
Това май е един от ефектите на изкривена носна преграда. Добре, че си се решила - сега с един куршум - два заека!

Братовчетка ми и тя след 2 седмици ще прави рино(не при Джамбазов) , има изкривена носна преграда, но док не й е споменал, че може да мине по ЗК. Аз й казах да го пита, все пак не са малко пари!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1618  
Стар 7th April 2011, 07:56
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
P.S:Искам да попитам по старите във форума дали някой ли си е правил втора ринопластика при Джамбазов?
Аз



Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Докторът е супер ПИЧ!


Нелс, ще стане ли преди септември?
Отговори с цитат
  #1619  
Стар 7th April 2011, 08:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Айде честито и по скоро да ви оправят нослетата
Неллс мноо готин пуловер
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1620  
Стар 7th April 2011, 09:24
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sishristeva Виж мнението
Ангелче, на теб нали ти мина операцията, че аз се обърках,,, ако ти е минала и не си платила, няма да плащаш нищо, то ако е имало за плащане, те са щяли да ти кажат, колкото до лонгетата нз как точно става, но не се плаща нищо, то си влиза в цената. Аз исках да те попитам - кога ти се отпуши носа и беше възможно дишането през него?
Да мина ми операцията , но бях с придружител и ми казаха, че за него се плаща но никой не поиска от нас да платим допълнително за придружителя...а за дишането , дишам си , но може да се каже , че все още ми е запушен носа, усещането е като при настинка и незнам кога ще се оправи, може би когато ми се разградят конците !
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:59.