IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 27th November 2008, 15:54
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Привет! Какво те води в тази тема?
Отговори с цитат
  #102  
Стар 18th December 2008, 22:19
Speedi Speedi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: с.Езерово , област Варна
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез AIM до Speedi
По подразбиране Относно д-р Венцислав Цветков моля пишете

Може ли някои да ми каже как мога да се свържа с него много ми трябва моля помогнете ми !!! Адрес или Тел. Номер нещо !!!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 19th December 2008, 08:25
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Оперира във ВМА, на лични съм ти пратила телефон.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 21st December 2008, 20:47
Speedi Speedi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: с.Езерово , област Варна
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез AIM до Speedi
По подразбиране za emiko

mersi
Отговори с цитат
  #105  
Стар 30th December 2008, 10:17
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Здравейте на всички, весели празници от мен и много-много късмет през новата година желая на четящите форума и на доц. Цветков!
Искам да разкажа как мина моята операция и пиша точно в тази тема, поради това, че доц. Цветков ми помогна и отстрани проблема, който имах.
Ще започна с малко предистория от там, че моята операция беше малко по-особена, в сравнение с тези, които се правят всеки ден. Имах една огромна перфорация на носната преграда, която така и не се разбра от какво се е получила. Но така или иначе беше наложително да се оперирам, защото тази дупка растеше, а с това се приближавах към момента, в който имаше вероятност да ми пропадне носа.
Вариантите бяха два, или да се работи с тъкани от собствения ми нос или да се направи присадка на хрущял от ухото /реброто/.
И понеже аз си избрах доц. Цветков, той предпочете да запълни перфорацията с тъкани от носа ми, а и имах гърбица която в случая отлично му послужи за тази работа. В крайна сметка аз не си харесвах носа, пък и за какво ли ми беше тази гърбица
Rolling Eyes
Самата операция мина много добре и успешно, за мен неусетно, за доктора трудно.
Сутринта отидох във ВМА с готовите изследвания и някъде към 10.30ч влязох в операционната напълно спокойна, след като ми сложиха абоката заспах и се събудих в стаята си с много неприятната превръзка и ужасните тампони/както на всички вече е известно това/.
Нямах болки, дисконфорт от упойката, не ми се гадеше, просто усещането от пълната непроходимост на носа беше наистина отвратително за мен, както и следващите 4 дни прекарани по този начин.
С голямо нетърпение отидох да ми махат тампоните, а чувството на облекчение след това е просто невероятно.
Самото махане е много неприятно, но се търпи.
И така смяна на гипс и още седмица като мормот из къщи..
След това вече дойде време да видя новия си нос.
Е...уплаших се от самото начало, защото беше невероятно голям и подут /но няма как да бъде по-добре след повече от три часово ровене в него/, но се пооправи, а и все още имам отоци от лявата страна.
Най-важното от всичко е, че тъканите на носа ми стигнаха за запълване на цялата перфорация /а доцента ме беше предупредил че съществува опасност да не стигнат/ и че присадката, която е направена е вече заздравяла и се е захванала, а и формата на носа ми е много по-хубава от преди.
Всичко това е заслуга на доц. Цветков, той се представи наистина много добре, имайки в предвид сложността на тази интервенция.
Ами това е в общи линии, аз мислех малко по-късно да пиша и опиша всичко, просто защото носът ми е още оточен както отвътре така и от вън, но днес ми дойде музата. Laughing
Още веднъж весели празници на всички
Отговори с цитат
  #106  
Стар 8th February 2009, 18:34
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Аз също не съм доволна от резултатите след риното при Цветков. Моя нос е чупен няколко пъти и е много несиметричен. Идеята беше да ми се оправи преградата и да се направи каквото може за да се постигне някаква симетрия. Изтъняването и премахването на гърбичката ми бяха само някакво допълнение- дори не държах да ги направи. След като ми свалиха гипса обаче, първата мисъл която ми мина през главата беше, че носа ми вече го няма. И пак не е симетричен- почти като стария си е, с тази разлика, че като е махал гърбичката явно доста се е поувлякъл, защото сега нося ми започва от под очите, а не малко под веждите както при всички нормални хора!
И в този ред на мисли, някой правил ли си е операция за уголемяване на носа и как става това нещо!? Въпреки, че не съм много интусиазирана за още една операция, защото вече не вярвам много на лекари!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 13th March 2009, 14:35
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

След почти пет месеца отново(с голяма мъка) отварям тази тема. Пиша, защото искам да предпазя всички от подобни изживявания. Който иска да чете и след това сам да си решава.
Преди пет месеца се реших на ринопластика при доц. Цветков. Избрах го защото чувах, че бил добър, а и защото беше познат и си мислех, че ще ми обърне специално внимание (колко глупаво).
Този човек ме осакати физически и душевно! Бих могла да кажа, че по-несполучлива ринопластика от моята, рядко може да се види, за което платих 3800 лева. Тъй като нямах представа какво може да се постигне с моя нос, реших да се доверя на доцента, като единственото което исках е по-хубаво носле. Моят нос беше с месест връх и в профил големичък. Споделих с него, че съм чела, че при смаляването носа се вирвал нагоре и го помолих да се постарае това да не се случи, защото моя си беше вирнат достатъчно.
След като ми свалиха гипса, изпаднах в ужас, по-грозен нос и по-грозно лице не можех да си представя. Върха незнайно защо беше свален надолу. След въпроса защо, той ми отговори „нали така искаше”, а аз исках да не ми се вирва повече нагоре, но не и да се сваля надолу. Ноздрите ми завършваха на различно разстояние, ако изобщо можете да си го представите. Беше ми издълбал, пак незнайно защо носа в средата и така в профил вече имах гърбичка, каквато преди това нямах. Това дълбане беше направено от хрущяла и така костите горе бяха останали прекалено високо и оттам и гърбичката. По същата причина изведнъж страничните ми кости осанаха да стърчат, което преди това не се виждаше. И така нататък и така нататък....
След като ходих три пъти при него, за да му кажа, че не се харесвам и искам реоперация, а той всеки път се държеше все по-хладно и повтаряше, че било още рано, носа щял да спада, аз просто реших, че повече не искам даже да го виждам тоя човек.
И така, днес вече мога да си отдъхна, защото макар не с перфектен нос (никога не съм и искала такъв) отново се чувствам жена, но след намесата на друг хирург.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 16th March 2009, 08:53
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Вече много съфорумнички видяха снимки, както от първата ми ринопластика, така също и от втората. Всеки от тях може да потвърди казаното от мен.
Споделям това което ми се случи, за да може всеки сам да си направи преценката.
Не искам да кажа, че доц. Цветков не е добър хирург, но мисля, че не отделя нужното внимание за консултация, за да се избегнат подобни грешки и недоразумения, както в моя случай и второ мисля, че не влага нужното старание и прави минимумът, пък ако мине номера.
А взима мноооого пари.
Специално към теб Петя, знам че твоята ринопластика е била сполучлива, за което истински се радвам, защото кошмара през който минах през тези пет мецеца, не пожелавам на никого. Ако икаш, дай e-mail на който да пратя снимки.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 22nd April 2009, 13:10
Babygirl84 Babygirl84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 1
По подразбиране

И аз преди около 2 години си правих ринопластика при доц. Цветков. Изцяло носът изглежда много добре в сравнение от преди това (беше с голяма гърбица и много широк връх) но имам и проблеми. Незнам дали е нормално, но все още нямам никакво чуство в носа, освен това върха е много твърд и от дясната страна хрущяла е по подут от на лявата страна. Със сигурност ще има втора операция, но просто незнам при кой да я направя. Доц. Цветков иначе беше много внимателен и се е постарал да изглежда носа както му обясних. Поне гърбицата изчезна и носа е леко повдигнат, но явно не съм единствената която се оплаква от това че върха не е добре направен.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 30th April 2009, 17:37
gulai gulai не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 1
По подразбиране

i az okolo 4 godini si pravih rinoplastoka pri dor.Cvetkov,ima sa6tiat problen kakto pri emiko i pri Babygirl84,sled moiata operacia i sled spadane na otocite vidiah 4e imam nova garbitsa po dolu i ednata polovina na nosa mi e po-goliama,iskam ako moje emiko da mi pi6e pri koi si e pravila vtorata operacia i dali e dovolna
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикадоцВенциславЦветков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.