IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 31st May 2007, 14:01
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chick
Ето затова не искам да ходя на лекар за подутото ми коремче, щото ще ми забранят всички любими храни...
Да, и аз това му казах - то не остава почти нищо за ядене, а аз само това пия (тук послъгах ). Ами с кафета няма как да се справя - едно удоволствие ще имам и него да ми вземат
Отговори с цитат
  #42  
Стар 31st May 2007, 14:08
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Ама да си призная, аз само така си говоря, ама точно заради коремчето преди 2-3 месеца спрях да пия газирани напитки, нищо че много ги обичам. И честно казано вече свикнах и не ми липсват особено, та сигурно и с липсата на кафе ще се справя някакси. Ама все пак друго си е да знаеш, че няма нужда да се ограничаваш.
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
  #43  
Стар 1st June 2007, 12:53
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ама Веритка, установиха ли, че имаш колит?
chick как ги отказа газираните, мари?? аз не мога да си помисля, че ще имам ден без кака-гола..
Отговори с цитат
  #44  
Стар 1st June 2007, 13:17
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Утре съм пак на лекар, но този лекар каза, че явно е колит, защото ми напипвал дебелото черво
Отговори с цитат
  #45  
Стар 1st June 2007, 14:56
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
chick как ги отказа газираните, мари?? аз не мога да си помисля, че ще имам ден без кака-гола..
Ми как ги отказах... не знам, ама всеки път като ми се допива нещо безалкохолно се сещам как ще ми се издуе коремът и колко зле ще изглеждам и така... Вече съм само на студени чайове, фрешове и сокчета.
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
  #46  
Стар 1st June 2007, 15:21
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Утре съм пак на лекар, но този лекар каза, че явно е колит, защото ми напипвал дебелото черво
напипвал?? олеле майко мила, родино моя! съвсем се отказвам от преглед като те слушам. ти доста изследвания си направила.. и като е колит какво? как се лекува?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 1st June 2007, 16:10
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Еее, то не е да стърчи навън (пази Боже) Нормално, лягаш и лекаря натиска леко коремната област. Аз не давам да ме докоснат там - т.е. дебелото черво. Затова той ми насрочи изследвания на кръв и урина, но излязоха добри - т.е. няма възпалителен процес, но понеже той е интернист ме прати на гастро-ентеролог, за доизясняване на "тънкостите". Най-вероятно ще пия нещо по-безобидно и трябва да внимавам какво ям и пия. Отиди на лекар, за да не се влоши, че е лоша работа - без стомах и черва не можем (особено черва)
Отговори с цитат
  #48  
Стар 1st June 2007, 21:25
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

И аз имам подут корем от известно време. Предполагам, че е от смяната на климата, храната, начина на хранене...А и тук всички са фибри-отични и аз да не страня си купувам все такива храни, които се надпреварват да пишат колко много фибри съдържат Все пак от многото целулоза е нормално да се подува коремът.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 2nd June 2007, 09:26
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ще трябва да се отиде. Веритка. ти при кого ходи? аз наистина не знам къде да се насоча. снощи пак си гледам коремчо в огледалото- ми приличам на беменна булка в седмия месец, а правя по 600-700 коремни преси всеки ден много ми стана тъпо.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 4th June 2007, 14:15
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране g

Ох момичета и моя се поду днес. Напоследък не ми се беше подувал. Мисля че всичко е от храната .Вчера ядох ябълки нагладно и сигурно е от това. Чувствам се ужасно цял ден кото балон който всеки момен ще експлоадира. Трябва много да се внимава какво да се яде.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подуткоремщесепръсна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:12.