IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #9  
Стар 1st September 2015, 10:40
merrelin merrelin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Някаква_Такава Виж мнението
Ох ,как ме е яд.Писах,писах накрая ми се рестартира компютъра
Обаче ,какво да правя Uspeh ,обещах ти да не пиша безкрайно много постове -ще творя наново.
Та има една лаборатория Анаста,която се занимава с диагностирането на стафилококи и нищо друго -тя се намира до БАН .
Изледването става чрез взимане на венозна кръв и струва 8 лв.
След като излязат резултатите (на следващия ден )лекарката д-р Петрова ти разяснява възможностите ,антибиотик(отива се при друг лекар да предпише подходящ),хомеопатия (пак се отива при съответен специалист) или последния вариант ваксина Анаста .
Първите дози на ваксината се бият два пъти в седмицата по схема,подмускулно ,постепенно по-нарядко ,докато се стигне до реимунизация с по една на месец.
Ако имаш проблеми с носа(като чести настинки ,синузит ,предписват и капки за нос.Действието на ваксината започва веднага след първата-наболяват те местата ,които са заразени (примерно при мен яйчниците),при моята позната бъбреците и гърлото.
Лечението не е скъпо на мен ми излезе към 50-60 лв ,като се има предвид ,че антибиотика ,който пих (забравих как се казваше)ми струваше 40 лв ,а не помогна .
Преди години ме излекуваха в Анаста, но изглежда са затворили клиниката или са я преместили. Някой може ли да ми каже нещо по въпроса? ВАЖНО Е! Моля ви помогнете ми да открия д-р Петрова.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стафилококоваинфекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:33.