IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th February 2010, 14:23
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Мен точно пазенето ме интересуваше , защото и при обикновено усилие или разтягане се включва гръдния мускул .


Да и на мен това ми е интересно. Скоро и аз ще влизам в отбора надявам се или поне съм го замислила .Но се чудя значи ли това,че трябва да прекратя с упражненията за горната част на тялото,в смисъл тренировка с гирички или упражненията за ръце-поне сега като тренирам имам чувството,че усещам натоварване върху гръдния мускул от всяко упражнение в горната част на тялото. Ако това е така,лоша работа,в крайна сметка на жените ръчичките са ни слабо място,особено след определено време .Така че,ако някой има наблюдения казвайте да се подготва психически от сега
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th February 2010, 15:51
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Моят съвет е щом искаш да влизаш в отбора да спреш месец два тренировките за гърди.Аз ги тренирах до последно и едвам са ми вмъкнали инплантите,а болките при мен бяха нечовешки поради стегнатия мускул а и съм с ултрависок профил. Сега година след операцията още мускула не се е отпуснал.Гърди директно не тренирам,но ръце почнах още първия месец с малки тежести,докато посвикна.раменете почнах по късно защото до третия месец неможех да си вдигам хубаво ръцете.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th February 2010, 16:01
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

И да спре сега вече е късно за каквото и да било...Преди много години се занимавах професионално със спорт и въпреки голамата пауза от 10години.. мускула си беше казал думата...Доктора каза че се е борил доста с мускулите ми..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th February 2010, 18:23
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Черита , а така не си ли вдигаш импланта ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th February 2010, 19:55
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cheryta
Моят съвет е щом искаш да влизаш в отбора да спреш месец два тренировките за гърди.Аз ги тренирах до последно и едвам са ми вмъкнали инплантите,а болките при мен бяха нечовешки поради стегнатия мускул а и съм с ултрависок профил. Сега година след операцията още мускула не се е отпуснал.Гърди директно не тренирам,но ръце почнах още първия месец с малки тежести,докато посвикна.раменете почнах по късно защото до третия месец неможех да си вдигам хубаво ръцете.
Ами ще спирам явно радвам се,че все пак след време ще мога да тренирам макар и по-лекичко. Честно казано,не мога да си представя да спра да спортувам и без това са ми слаби ръцете,не искам да стана само едни .Та затова още мисля,знам че си трябва пазене,но като се познавам не знам аз дали ще се ги опазя
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th February 2010, 21:20
VERTU VERTU не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

аз затова много уважавам упражненията на Синди Крауфорд.Смятам да питам кога мога да почвам,защото гирите и са много удобни и ненатоварващи,а имат страхотен ефект.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th February 2010, 21:28
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Ами,при мен все още не сасъвсем слезли ,но аз тренирам от 10г. и неможех да се примиря че за сметка на едно ще съсипя друго.Гледам горната част само да я поддържам и изолирано (доколкото може)тренирам ръце и рамо. И въпреки 11те месеца от операцията гледам след тренировка да се масажирам за да поразпусна мускула.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st February 2010, 11:14
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

а какво ще кажете за карането на ски с импланти?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st February 2010, 11:28
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Преди 2 седмици карах 5 дни! Само ако трябва да карам малко наравно, напрягах ръцете повече за да се изтеглям напред и усещах как леко се мести настрани импланта, но тва ми е проблем на мен лично, а при спусканията абсолютно никакъв проблем, там се включва само долна част!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st February 2010, 16:55
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
а какво ще кажете за карането на ски с импланти?
никакъв проблем карам всеки сезон след операцията си, и за сега нямам проблем ,не усещам никакъв дискомфорт.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спортсиликон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:38.