IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th January 2011, 22:58
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Да, и двете марки са добри. А знаеш ли им параметрите, в смисъл височина, ширина, проекция?
Ще ги проверя пак. Low profile май са...как изглежда точно това? Имам все още да променя нещата.
лъки, моделът , който предполагам че е твоят, е 312 СPG , анатомични, както казваш, НО кохезията и при 5-те модела като разновидности на ментор- анатомчини, са с кохезия 3, което ще рече твърди...моите също са такива....далеч са от мекотата на макган, ако мен питаш....на ментор кохезия 1 отговаря на софт тъч на макган, което обаче го има само при кръглите....ето ти линк за анатомични и 2-я - за кръгли - там сама можеш да прочетеш и видиш кохезиите, ако мислиш,че аз нещо бъркам.......ей, голяма работа е тая тепавичарова
освен това, ако нямаше къде да ти сложи такава завидна широчина, не си мисли,че с " надхитряване" щеше да стане
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th January 2011, 23:00
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

http://www.mentorwwllc.com/global/br...rofile-gel.htm анатомични


http://www.mentorwwllc.com/global/br...rofile-gel.htm кръгли
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th January 2011, 23:07
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

На мен ми каза абсолютно същото, както и на Лъки, че били еднакво меки и че зависело от капсулната контрактура.
Беше ги оставила на масата пред нея и вика полуядосана: "пипай и познай кои какви са, щом толкова много разбираш"
На пипане бяха еднакви, но не знам, дали всъщност това са имплантите които мен ме интересуват, никъде нищо не пишеше
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th January 2011, 23:22
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

е, тук не става въпрос за толкова огромна разлика като между гьон и желе.....все пак всички импланти са направени с презумцията,че ще бъдат пипани ...разликата се вижда повече ако хванем импланта и го изправим, при по-меките гелове в горната част можеш доста повече да го стиснеш и долепиш пръстите си...трябва да ви призная,че когато и аз се опитвах в кабинета на заякова да намеря разлика между тези две марки, и имаше и на евросиликон, не намерих такава....тя също ми каза(и това съм го казвала тук ), че след време като дойдат на контролни прегледи и опипва гърдите, разлика няма, и само по пипането ако трябва да можеш да познаеш с какви импланти като мекота е пациентката няма да можеш...въпреки това, аз имам още една приятелка с ментор, нейните и моите гърди на пипане са определено различни от тези на другите, които са с евросиликон и макган....определено също има обаче и разлика с изгледа, което също съм споделяла като мнение...моите и на другата с ментор са както бяха в началото - изпълнени отвсякъде, със запазен горемн полюс, на другите гърдите бяха така смао в началото, сега са омекнали и с много по-празни горни полюси........( говоря за анатомични импланти )...същото явление може да се забележи и като разглеждате снимките на потребителките, които не са веднага след операция, а една година след това...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th January 2011, 23:29
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
и че зависело от капсулната контрактура.
има определен резон и в това, но по-скоро - едни и същи импланти да са различни на пипане в зависимост от дебелината на капсулата, както и естесвено - с колкото повече тъкани е покрит имплантът, толкова разликата става по-малка.....при мен наяве няма никаква асиметрия, но едната гърда си ми беше една идея по-малка - с физиологичната асиметрия, и като ги стискам, при едната усешам че е покрита от повече тъкан и усещането е по-приятно определено, тъканите ги усещам една идея по-свободни...ако имах един размер по-големи гърдни преди това, разликата между мен и жена без никакви цици със същите импланти щеше също да е много голяма на пипане....така че съм съгласна с това,че има и други фактори, които влияят на мекотата, но не съм съгласна с твърдението,че самите импланти нямат разлика на пипане,поставени в тялото... и колкото са по-малко тъканите -толкова е по-осезаема разликата...!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st January 2011, 00:00
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

А нищо не казахте за low profile?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st January 2011, 02:16
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
А нищо не казахте за low profile?
Kak я изхитри , като дори не знаеш , какво точно ще получиш срещу парите си ?
Вместо да и прилагаш стратегии - провери ли как изглеждат жени с подобен кубик и подобно телосложение , кохезитет , проекция ?
Тя има доста пациентки - и с такъв кубик също .
Късмет
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st January 2011, 09:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
, сега са омекнали и с много по-празни горни полюси........( говоря за анатомични импланти )...същото явление може да се забележи и като разглеждате снимките на потребителките, които не са веднага след операция, а една година след това...
Не съм съгласна тук. Моите са анатомични на Евросиликон, модел Аптекс, който е почти кръгъл –15.0 см височина на 15.1 см ширина и горният полюс си е екстра пълен. Този ефект го има при импланти с по-голяма височина спрямо ширината, и не непременно на Евросиликон, защото непрекъснато виждам жени с "продълговати" импланти на други марки и с празни горни полюси.
Иначе съм съгласна, че при липса на свои тъкани импланта стои по-мек след време и очертан. Даже при големите кубици основен минус му е не горният полюс, а това, че се напипва в долната си част.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st January 2011, 10:28
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Вместо да и прилагаш стратегии - провери ли как изглеждат жени с подобен кубик и подобно телосложение , кохезитет , проекция ?
Тя има доста пациентки - и с такъв кубик също .
Късмет
Ами аз ще я питам пак, още не съм й платила ...ама какво точно дава low profile и какво - high profile?
Аз й казах, че искам по-широки в долната част, по-изпъкнали , макс. естествена визия /а не като присадени топки/ и....тя ми предложи тези. Ама сега се замислих за този нисък профил ...как точно стои спрямо другите?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st January 2011, 11:43
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ето ги спецификациите, за 370 cc: http://www.mentorwwllc.com/global/br...G-low-spec.htm
Някакви мнения?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изхитрих
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:26.