IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th March 2011, 16:33
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

emiko, абсолютно съм съгласна с теб! Само, че мен тези всичките объркани мисли ме мъчат още преди операцията....от къде ли не го гледа човек.....наистина имам моменти на пълен блокаж. Стигна ли до там и почвам да чета укоражаващите и положителни отзиви на миналите момичета по този път и това ми дава куража да гледам по-ведро на нещата! Все пак го правим за себе си, за собствената си удовлетвореност и в името на това да изглеждаме и да се чувстваме добре!
Но и друго си мисля...аз съм и по-чувствителна и какви ли не по-дребни неща изживявам вътре в себе си (и гарантирам, че околните дори и не подозират), та точно тази толкова очаквана промяна няма как да не я преживявам така...

Благодаря на всички вас! Не можете да си представите колко много ми помагате!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th March 2011, 17:10
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Жертви на депресията стават обикновено хората с по-слаба психика

Не съм изпадала в подобно състояние... Дори като разбрах , че ще се наложи док да ми прави корекция , изобщо не се сдухах , а си приех нещата нормално........Ми не е приятно , но се случва.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th March 2011, 17:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Дакота, моето мнение е, че се чувстваш депресирана от дискомфорта, който усещаш като скорошно оперирана. Все още те боли и не се чувстваш добре. Аз като родих се чувствах така, защото естествено раждане бях имах шевове, които ме боляха, не можех да си върша работата нормално, гърдите ме боляха и всичките тези болки и неволи доста ме депресираха в един момент - чувствах се половин човек. Подготвена съм за същото усещане и след като си направя мамопластика. Все пак това си е операция и то не една а две и докато влезеш в нормалния си ритъм дискомфорта те изнервя.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th March 2011, 17:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Всичко ви е в главата, хора.... Когато си силно мотивиран - ни пари-мари, кредит-едит,мъж-дръж или квото и да било друго остава настрани - аз бях в такава ЕУФОРИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯяяяя ....баси....само като си помисля....бях най-щастливия човек; като надрусана от кеф...и болките не ги усетих почти... но всичко е до нагласата и мотивацията. Когато други неща в живота ти са в хаос или си объркана за нещо - имплантите няма да оправят нещата; в известна степен може да остане едно огромно неудовлетворение от цялата работа и то не заради лош резултат(който в даден миг ще понеш да виждаш!), а неудовлетворение от това, че си очаквал нещо повече, някакво раздвижване на нещата около теб, няква хепинес, а то...животът същия, със същия цвят... и депресията избива с пълна сила...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th March 2011, 18:36
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Всичко ви е в главата, хора.... Когато си силно мотивиран - ни пари-мари, кредит-едит,мъж-дръж или квото и да било друго остава настрани - аз бях в такава ЕУФОРИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯяяяя ....баси....само като си помисля....бях най-щастливия човек; като надрусана от кеф...и болките не ги усетих почти... но всичко е до [b]нагласата и мотивацията[...

__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th March 2011, 19:09
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Всичко ви е в главата, хора.... Когато си силно мотивиран - ни пари-мари, кредит-едит,мъж-дръж или квото и да било друго остава настрани - аз бях в такава ЕУФОРИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯяяяя ....баси....само като си помисля....бях най-щастливия човек; като надрусана от кеф...и болките не ги усетих почти... но всичко е до нагласата и мотивацията. Когато други неща в живота ти са в хаос или си объркана за нещо - имплантите няма да оправят нещата; в известна степен може да остане едно огромно неудовлетворение от цялата работа и то не заради лош резултат(който в даден миг ще понеш да виждаш!), а неудовлетворение от това, че си очаквал нещо повече, някакво раздвижване на нещата около теб, няква хепинес, а то...животът същия, със същия цвят... и депресията избива с пълна сила...
Мотивацията е преди, а след това идват съмненията, страховете за правилния или неправилния избор, а както tinata каза, може опасенията, притесненията да дойдат и преди това. Това не значи, че тя не е силно мотивирана. Нормално е човек да се замисля за всичко което прави или иска да направи. Лично аз в депресия не съм изпадала никога, даже ми се струва, че много хора злоупотребяват с тази дума вече, но въпроси често си задавам и съмнения също често изпитвам и естествено, че всичко това е в главата ми

Та идеята ми беше, че всичко това е нормално, да не вземе сега някой да се депресира, че само на него се случва
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th March 2011, 19:30
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
много хора злоупотребяват с тази дума
включително и аз

съжалявам, че се самоцитирам, но съм пропуснала да го отбележа
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th March 2011, 19:41
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране Re: Депресия?!

Цитирай:
Първоначално написано от DakotaV
Здравейте! Преди седмица си направих мамопластика, много години бях си мечтала за това, операцията ми мина добре(поне така си мисля), резултатът още не мога да преценя дали е добър, но в общи линии всичко е ок, освен едно... изпитвам странно чувство, което определям като депресия. Тъй като месец преди операцията започнах да чета форума, и открих много полезни неща и компетентни мнения, моля ви споделете и вие. Има ли друга жена, която да се чувства като мен. Не съм депресивна натура и не мога да повярвам какви депресивни и неприятни мисли ми минават през главата...
Нормално ли е, и ако не съм единствена, как се борите със себе си? Поздрави, и благодаря предварително за мненията ви.
Мила,има ли конкретна причина за това състояние-неудовлетвореност от резултата,финансови проблеми,неодобрение от важните за теб хора.........има ли подобни усешания в теб,по принцип повечето сме в еуфория от новата визия....какво те е подтиснало до такава степен?Сподели ни,ако желаеш
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th March 2011, 19:43
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Един нов бюст сам по себе си,няма да реши някакъв дълбок емоционален проблем,ако има такъв
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th March 2011, 20:40
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Аз пък си мисля, че депресията се дължи и на това че гледаме на операцията като на разкрасителна процедура-влизаш в салона и след ден-два вече се фръцкаш пред огледалото с перфектния резултат.
В действителност обаче се прибираш в къщи с отекли, понякога посинели и ужасно болезнени гърди.
Аз самата мислех така, когато се реших на тази стъпка. Радвам се че ви открих на време и сега чакам операцията с мн по-реалистични очаквания.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Депресия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:26.