IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 3rd March 2010, 18:28
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

моята цел е основно да поддържам килограми, според вас добре ли е? ето и за днес:
закуска- 2 филии с извара, вода с мед
междинно- 1 ябълка, 1 портокал
обяд- зеленчукова мусака(картофи, моркови, грах, извара и яйце)
следобяд- мляко с нес, 50 гр. слънчоглед
вечеря- 150 гр. пилешко, 1 филия хляб, шопска салата
Отговори с цитат
  #752  
Стар 3rd March 2010, 20:56
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_Murderer
моята цел е основно да поддържам килограми, според вас добре ли е? ето и за днес:
закуска- 2 филии с извара, вода с мед
междинно- 1 ябълка, 1 портокал
обяд- зеленчукова мусака(картофи, моркови, грах, извара и яйце)
следобяд- мляко с нес, 50 гр. слънчоглед
вечеря- 150 гр. пилешко, 1 филия хляб, шопска салата
Това меню е по-добро от предното Шопска салата за вечеря вместо плодова А Miss Murderer колко килограма си ? И колко си висока де ?
П.С. Сине Къде се загуби ?!!?!
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #753  
Стар 4th March 2010, 11:42
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Привет момичета
Сега да се допитам до вашето мнение.Напоследък доста често си хапвам на закуска овесени ядки,да не кажа всяка сутрин,но взеха да ми омръзват и искам да разнообразя с нещо.Четох,че киноа, амарат и елда са много полезни,но не знам на кое от трите да се спра.Елдата и сега си я хапвам понякога,но останалите две никога не съм ги опитвала.Според вас кое от трите е най-добрият вариант.Моля,помагайте.Пре оръчайте ми нещо!
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #754  
Стар 4th March 2010, 13:40
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

От изброените съм опитвала само елда. ...

Аз нещо съм настинала. От тази сутрин смуча лукчета и хапчета за гърло през половин час.. И чайове с мед ..

Надявам се да се оправя по-бързо, защото наистина е само настинка. Няколко дни ще ям захар от хапчетата и бонбоните за гърло и после пак в релси
Отговори с цитат
  #755  
Стар 4th March 2010, 20:11
loreley loreley не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 512
По подразбиране

Здравейте! Аз съм на диета уж амаа като 1е ли не ми се получава много много
значи менюто ми за днес е:
закуска: омлет от 2 яйца
обяд: едно натурално КОРНИ
вечеря: салата ии 4 шоколадови бисквитки
Отговори с цитат
  #756  
Стар 4th March 2010, 23:56
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от loreley
Здравейте! Аз съм на диета уж амаа като 1е ли не ми се получава много много
значи менюто ми за днес е:
закуска: омлет от 2 яйца
обяд: едно натурално КОРНИ
вечеря: салата ии 4 шоколадови бисквитки
Ми да и според мен не ти се получава. Не виждам в менюто плодове,зеленчуци или ядки,пилешко месце ммм , аз виждам Корни?!?! Бисквити?!?? И аз днес хапнах 2 обикновени бисквити и 4 блокчета шоколад,но на закуска хехе,а и след като вече съм доста слаба,даже мъжо вика "щека" А и никъде не казваш колко си висока,колко килограма си сега и колко искаш да свалиш,както и спортуваш ли нещо ?
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #757  
Стар 5th March 2010, 10:05
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

loreley, като калоричност не мисля, че храната ти е много. Обаче като комбинация между веществата , тия бисквитки за вечеря определено идват в повече. Корнито не е най-голямото прегрешение, но все пак - гледай да е рядко.

Според менюто, което си постнала имам усещането, че залагаш на малките количества, което води до прегладняване вечер. Хапвай повече зеленчуци, извара, кисело мляко, яйца, месо - прави си комбинации (пр. зеленчуци заляти с яйце и извара, печено месце (нетлъсто, бяло, най-вече пиле и риба) със салата. Избягвай въглехидратите доколкото организма ти позволява.
Не ограничавай толкова количествата, просто хапвай от правилните храни и не стой гладна - резултатите ще дойдат.
Отговори с цитат
  #758  
Стар 5th March 2010, 10:29
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Дам,малки и некачествени количества освен закуската от 2 яйца Освен това аз не мога да разбера тия дето пишат примерно вечеря :"салата",как мога да се ориентирам аз примерно тая салата от банани и портокали ли е ,от домати и краставици ли е,от зеле ли е и т.н.,защото има много нискокалорични както и много по-калорични и хранителни салати като овчарската (домати,краставици,шунка,яй це,гъби,сирене)...
И аз снощи ядох салата от домати,зелени чушки и сирене Изядох едно 3 домата с 1 зелена чушка и 100-ина грама сирене и ми дойде много добре ! От кога не бях яла сирене,а домат със сирене е нещо любимо мое
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #759  
Стар 5th March 2010, 17:57
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

ето и за днес, очаквам мнения:
закуска- бутерка със сирене, вода с мед, 1 ябълка
обяд- пилешка супа, 1 филия хляб
следобяд- 50 гр. семки, 1 ябълка
вечеря- 2 яйца, 1 филия хляб, шопска салата
Отговори с цитат
  #760  
Стар 5th March 2010, 18:01
Аватара на Gucci
Gucci Gucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 74
По подразбиране

Здравейте, мили дами!
Тъй като за вас съм нова, нека първо се представя.
На 25 години съм, 56 кг, 173 см.
От няколко години чета мненията в този форум, като цяло много полезни и интересни неща намирам тук и в сайта Тялото. Много ми харесват вашите ценни съвети, препоръки и идеи за здравословно хранене. Най- сетне намерих причина да се регистрирам тук и да бъда част от вашата голяма група. Иска ми се да съм по-близо до вас, да споделяме опита си заедно и най-вече- да се опитаме да помогнем на други момичета, които по никакъв начин не свързват диетите за намаляне на теглото със здравословното хранене. Една от главните причини да се регистрирам тук е, че ме боли да гледам толкова много теми с главни букви, молещи за помощ при свалянето на двуцифрени килограми за седмица или месец.
Преди 6-7 години бях закръглено девойче, излизащо от пубертета, вманиачило се няколко седмици преди великия бал да свали 10-15 килца. Естествено, волята- желязна та дрънка, стимулът- блестящата рокля за няколкостотин лева и натриване на носа на 2 супер мадами от гимназията. Резултат: свалих видимо доста, само заради паметната вечер, но след нечовешко гладуване. Последва прословутия йо-йо ефект, както може да се досетите и слава богу, че не срещнах никой от випуска в следващата година, защото бях качила повече отколкото бях преди бала.
И така се почна- тази диета, онази диета, „лечебни” гладувания дни наред без необходимото захранване в последствие, килограмите нагоре-надолу, всякакви размери дрехи в гардероба, докато не се появи Гастрита. От кофти хранене. Няма да забравя болките до припадък и 2рата ми среща с личния лекар. Каза ми нещо супер елементарно- ето ти тези хапчета, пият се 3 пъти на ден преди хранене. Да, трябва да се храниш 3 пъти на ден. Здравословно и балансирано. Иначе следва язва, а тя боли повече.
Оттогава, 4-5 години след диетата, назначена ми от доктора, започнах ДА ЗАКУСВАМ преди да хвана кафето и цигарата / е от това не ме отучи/, да избягвам пържените храни и газираното и така до днес. Излекувах го /да чукна на дърво/, а едновременно с това свалих излишните килограми по НАЙ-ЗДРАВОСЛОВНИЯ НАЧИН.
Сега се храня здравословно, да, и шоколад си хапвам понякога, но хранителните ми навици са завинаги променени, защото когато здравето ти подложи крак, най-сетне проумяваш защо хората ти се карат като правиш откачени диети на своя глава. Може би малко се вманиачавам да зяпам състава на храните, има ли Е-та, налагам го и на мъжа си да престане със тлъстото свинско и пържените картофи, и да не ме кара да готвя мусака, защото неправилно се комбинират въглехидратите с протеините, но съм сигурна, че до голяма степен съм си права /за себе си/.
Извинявайте за дългото писане, но все пак ми е първи път и много исках да споделя моята история. Искрено се надявам да ме приемете във вашата група на здравословно хранещите се!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:54.