IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #761  
Стар 5th March 2010, 18:48
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Добре дошла! :P Супер,че си стигнала до този извод-храниш се здравословно и изглеждаш добре! Мисля,че 56 кг са идеални за ръст от 173 см. :P
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #762  
Стар 5th March 2010, 19:39
Аватара на Gucci
Gucci Gucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 74
По подразбиране

Благодаря за милите думи! Да, и още повече се чувствам добре, вече няколко години стоя на тези килограми и трудно качвам, а не искам и да свалям. Здравословното хранене те прави да изглеждаш свежа и красива, а балансът се отразява и при общуването.
Отговори с цитат
  #763  
Стар 5th March 2010, 20:01
loreley loreley не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 512
По подразбиране

Ice Cream
Потребител

--------------------------------------------------------------------------------

loreley написа:
Здравейте! Аз съм на диета уж амаа като 1е ли не ми се получава много много
значи менюто ми за днес е:
закуска: омлет от 2 яйца
обяд: едно натурално КОРНИ
вечеря: салата ии 4 шоколадови бисквитки


Ми да и според мен не ти се получава. Не виждам в менюто плодове,зеленчуци или ядки,пилешко месце ммм , аз виждам Корни?!?! Бисквити?!?? И аз днес хапнах 2 обикновени бисквити и 4 блокчета шоколад,но на закуска хехе,а и след като вече съм доста слаба,даже мъжо вика "щека" А и никъде не казваш колко си висока,колко килограма си сега и колко искаш да свалиш,както и спортуваш ли нещо ?
_________________

ами на 16 години съм 176см, 65 кг, ходя на каланетика и йога .. искам да сваля около 6-7 килограма
Отговори с цитат
  #764  
Стар 5th March 2010, 20:24
Аватара на Gucci
Gucci Gucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 74
По подразбиране

loreley моето мнение е, че ако искаш да отслабнеш, трябва да изтриеш от менюто си образно казано всички пакетирани неща и да наблегнеш на зеленчуци и плодове, чисто месце, ядки /в малки количества и то сурови/, въглехидратите да ги приемаш само сутрин /в това число и плодовете/ например хляба /ако го ядеш- то взимай някакъв без брашно/ и овесените ядки.
Отговори с цитат
  #765  
Стар 5th March 2010, 21:06
loreley loreley не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 512
По подразбиране

aми аз попринцип ям много плодове и зеленчуци, но понякога просто няма как да не ям паретирани храни за съжаление
Отговори с цитат
  #766  
Стар 6th March 2010, 09:57
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Носи си 1-2 ябълки,1 банан,ядки винаги в чантата и така ще избягваш да ядеш примерно Корни Другата алтернатива е като огладнееш и вместо Корни да си купиш едно кисело мляко,ако си на училище или на работа и т.н. носиш си една лъжичка в чантата Тия алтернативи и аз ги ползвам,че иначе в университета единственото,което може да се яде са принцеси,сандвичи наблъскани с майонеза,солети,вафли и кроасани
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #767  
Стар 6th March 2010, 14:39
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Аз съм по-добре
Днес се претеглих, защото последните дни ям каквото ми падне, дори незнам дали преяждам, не усещам нищо ... Не съм качила и грам .. което е странно, очаквах към 0.5 нагоре след тези оризи с пиле и картофи и незнам си какво ..

Още ми е малко зле коремът .. може би заради температурата и гадните хапчета .. Поне вече имам някакви усещания Утре пак ще си хапвам повечко, за да не ми се дразни коремът. И после пак съм с вас - здрава и режимна !

П.С: Корнито не е най-голямото зло ... Аз си правя домашно корни с мед, за цялата тавичка слагам 4-5 лъжици, което не е толкова много. Има още сушени плодове, ядки някакви по избор, овесени ядки, фини и от обикновените, може и трици - каквото се сетиш. От тавичка 20Х10 се получават много корнита Ям си ги за закуска.
В тези от магазина има и захар .. И ВСЕ ПАК.. до обяд, едно корни не пречи. Но както казах - рядко.
Отговори с цитат
  #768  
Стар 6th March 2010, 14:41
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Jaynee, Как го правиш това домашно Корни? - дай ми рецептата моля те
Отговори с цитат
  #769  
Стар 6th March 2010, 15:06
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

1 ч.ч. фини овесени ядки
няколко лъжици трици
1 чч ядки - на мен с бадеми ми е най-вкусно
1 чч стафиди или сушени плодове
мед

меда с малко водичка се загрява на котлона,добавя се всичко останало и се слага в тавичка. аз го пека върху хартия за печене. При мен се получи от втория опит докато уцеля количеството мед - към 5 лъжици.

това е модифицирана рецепта. ето оригинала:
http://www.tialoto.bg/recepti-zakusk...blokcheta.8784
Отговори с цитат
  #770  
Стар 6th March 2010, 15:08
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

* 'пека' разбирай 5 минутки да се стегне
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:23.