IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 6th April 2013, 00:44
Kremitto Kremitto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране Опити за отслабване

Здравейте, имам нужда от малко помощ. От известно време се опитвам да сваля едни 6-7кг. Пробвала съм какви ли не упражнения, от едночасови, редуващи денс и силови (Pump it out) , до 20 минутни, включващи кардио, силови и корем. За диета, не съм спазвала нещо конкретно, просто без захар, газирано, бял хляб. И резултата беше никакъв, като изключим бързото стягане на мускулите.
Сега, за месец правих 30 day shred на Jillian Michaels, има ги качени в ютуб, със същата диета, и резултат отново няма... упражненията й ми харесват, защото включват три серии, всяка от които 3минути силови, 2 кардио и 1 корем. От седмица започнах да ходя и на фитнес, главно за кардио, тичане/бързо ходене и колело. Гледам да прекарвам около час там. Също така започнах друга серия упражнения на Джилиан, Ripped in 30, които са на същия принцип.
Моля ви, кажете ми според вас къде греша и защо не успявам да смъкна тези няколко килца...
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Опитизаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:42.