IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 12th September 2008, 13:52
chocolat3 chocolat3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Хмм незнам дали мнението ми е за тук, но имам проблем и като гледам вие можете да ми помогнете.
Имам дупки от един месец и преди 1 седмица си сложих златни обеци.
Днес забелязах, че от дупката на едното ухо започва да тече гной.. ии незнам да свалям ли обеците какво да правя?! Наплаших се малко, защото до сега не съм имала дупки. На 14 години съм.. някой има ли идея какво ми е на ухото?
Отговори с цитат
  #72  
Стар 12th September 2008, 13:55
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Свали обеците за известно време и си прави промивки с реванол или кислородна вода.Когато ти се успокои малко ухото пробвай пак да сложиш обеците.Ако пак ти направи същия проблем смени метала на обеците.Колкото и всички да трърдят ,че към благородни метали не се прави реакция ,не е вярно защото аз имах същия проблем само ,че с обеца на пъпа
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #73  
Стар 23rd September 2008, 14:26
Stans Stans не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 5
По подразбиране imam problem!!!!!!!!!!!!!!!

Imam golqm problem ne moga da nosq obeci. O6te kato sloja medicinskite i u6ite mi zapo4vat da obrazuvat gnoini rani. Dosega sam nosila zlatni i sreburni obeci, no vinagi se polu4ava taka. Kakvo moga da napravq, za da re6a problema? Raz4itam na va6ata pomo6t.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 25th September 2008, 18:13
Аватара на plu6ena
plu6ena plu6ena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 37
По подразбиране

На мен са ми пробили ушите като съм била на около 3-4 и ми се възпаляваха често, беше кошмар. И се оказа, че е от златните обеци. Сега си слагам всякакви освен златни и нищо ми няма. А ианче ужасно много обичам обеци, нямам много модели поради тесния бюджет, но ги обожавам. А относно модата... то е най - важно какво ти отива, а като глеам какво носят хората ... всякакви... та и аз така...
__________________
В ЖИВОТА НЕ Е ВАЖНО ОТ КЪДЕ ИДВАШ НИТО НА КЪДЕ ОТИВАШ, ВАЖНОТО Е ДА СИ ЩАСТЛИВ ПО ПЪТЯ СИ!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 12th December 2008, 20:15
Аватара на yourprincess
yourprincess yourprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез MSN до yourprincess
По подразбиране Re: Модата в обеците :)

Цитирай:
Първоначално написано от Nimfea
Обожавам да нося обеци - всякакви почти. Носи и малки и големи и халки и висящи...много видове ми харесват, но какво във всичко друго при обеците също има мода, а аз явно никак не се съобразявам с нея

Та според вашето виждане каква е модата в обеците в момента?


am az imam obeci na u6ite i na pupa mn qkoo
obojavam obecite mislq da si slagam o6tee spored men ne moda a prostooo vsi4ki mlaeji haresvat da nosqt obeci, no tova ne e zaradi modata ili ne6to takova.. tva e ne6to kato navik
Отговори с цитат
  #76  
Стар 27th December 2008, 22:50
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

На мен ми харесват висулки, например като тези
http://biznesonline.info/img/4-0.jpg
или нещо по семпло като тези
http://www.nelivip.com/products_pictures/9612_VIO.jpg
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 16th March 2009, 14:11
Unikat4e Unikat4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 1
По подразбиране

http://beauty.fashion.bg/tags/obeci тук има хубави обеци!!!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 13th May 2009, 18:23
Greta Greta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 9
По подразбиране :)

ei momicheta i az popadnah na online magazin za bijuta ima hubavi obeci ima i aykcion kadeto mojesh da si vzemesh na bezcenica pochti www.bijuta.bg dovolna sam
Отговори с цитат
  #79  
Стар 16th May 2009, 09:58
Аватара на gabrielita
gabrielita gabrielita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 465
По подразбиране

мн обичам всякакви обеци по едно време имах по 3 дупки на ухо , сега сам само с една и една на езика / с , която нямах никви проблеми и ме болеше само 1 ден / , никога не сам имала проблеми с дупките на ушите нося всякакви ментета, сребро злато , но най голямото изпитание беше , когато реши да си сложа едни които тежаха 20 грама едната, като цяло сам мн голям фен на всякакви модели форми и метали супер мн се кефя един от любимите ми аксесоари........
Отговори с цитат
  #80  
Стар 21st August 2009, 17:02
Аватара на Teddy*bear
Teddy*bear Teddy*bear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 47
По подразбиране

Здравейте!
И аз мнохо обичам обеците естествено установила съм че халките ми стоят най-добре, но понякога си взимам и някои висящи
На ушите имам само по една дупка сега, преди имах 3 на на лявото но ги махнах!Имам и една на езика и на пъпа.
На мен също понякога ми се възпаляват ушите от среброто, но като ги махна и на другия ден ми няма нищо!
А за сега с пъпа и езика не съм имала проблеми!
__________________
Няма злобни кучета,има глупави хора

http://www.tedisf.snimka.bg/
http://www.tdinka.snimka.bg/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Модатаобеците
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:06.