Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика

Отговори

Контрол над темата Начин на разглеждане
Стар 16th July 2018, 00:38
klaris klaris не е на линия
Новобранец

Град: Благоевград
Cool

Здравейте, момичета!
Онзи ден бях на консултация при Николай Георгиев и съм лееко озадачена. За пръв път ходя на такава консултация, и като че ли очаквах да протече по различен начин...След като погледна картата, която попълних ми изнесе лекция за вредата от пушенето ...И после много претупано ми се видя всичко: "Съблечи се, слагай този сутиен, сега пробваме тези: Добре ли са?", Аз: - Не, малки са; "А тези?", Аз: - Пак са малки; трети вариант, Аз: - Тези май са добре?!?, НГ:- "И аз мисля така!". Питах го как се подбира най-подходящия размер според пропорциите на тялото, и той ми показа адски странното измерване, не знам как да го опиша- с педя на дупето, и после я налага на гърдата ...
Не ме посъветва какъв тип имплант би бил подходящ за мен, само ми съобщи цените и ми каза да си преценя. Показа ми няколко снимки и това беше.... Е, аз как да преценя!? Според него ще са добре кръгли Ментор 450 сс, или анатомични , пак Ментор 440 сс.
Сега направо не знам какво да правя...Зачетох се тук и се замислих, дали няма да са ми малки? Аз съм 172 висока, 80 кг, с подгръдна 97, гръдна 110...
Можете ли да ме посъветвате нещо?
Отговори с цитат
Стар 18th July 2018, 15:57
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак

По подразбиране

Ами освен да отидеш на още една консултация. Знам ли. Понеже само с мерки и теглилки няма как да се прецени. Лекарите по принцип си преценят добре ... все пак толкова опит имат.
Отговори с цитат
Стар 6th September 2018, 22:53
moli84 moli84 не е на линия
Новобранец

По подразбиране

Эдравейте момичета, от няколко години се каня да си сложа импланти и все не мога да се престраша, спряла съм се на И.Стоянов и Тонев, искам анатомични категорично около 370 ЦЦ, имам малки гърди с хубава форма,имам едно дете ,кърмих 2 год.,не са увиснали,на 34 год.почти. 167 съм висока/55 кг.Най-големия ми страх е болката, имам ринопластика,болката беше нечовешка,не искам да си спомням, със секцио съм раждала, то ми се видя като песен сравнение с ринопластиката. виждам че престоя в болницата е 1 ден.след това как стоят нещата с посещенията и контролните прегледи т.като съм от ст.эагора? Колко време след това сте летели със самолет/дълъг полет/. эа сега са ми теэи питанията,ще се радвам някой да се включи
Отговори с цитат
Стар 28th September 2018, 16:33
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак

По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moli84 Виж мнението
Эдравейте момичета, от няколко години се каня да си сложа импланти и все не мога да се престраша, спряла съм се на И.Стоянов и Тонев, искам анатомични категорично около 370 ЦЦ, имам малки гърди с хубава форма,имам едно дете ,кърмих 2 год.,не са увиснали,на 34 год.почти. 167 съм висока/55 кг.Най-големия ми страх е болката, имам ринопластика,болката беше нечовешка,не искам да си спомням, със секцио съм раждала, то ми се видя като песен сравнение с ринопластиката. виждам че престоя в болницата е 1 ден.след това как стоят нещата с посещенията и контролните прегледи т.като съм от ст.эагора? Колко време след това сте летели със самолет/дълъг полет/. эа сега са ми теэи питанията,ще се радвам някой да се включи
Стоянов е много добър лекар. Болката - много е относително. Праг на болка, колко са развити гръдните мускули и подобни. Обаче пък има обезболяващи. За летенето мисля, че нямаше ограничения. На повечето въпроси мисля ще ти отговори и лекаря. Успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросиоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:14.