IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th July 2010, 12:48
alexandrov91 alexandrov91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 7
По подразбиране Лекарство за отслабане

Препоръчайте ми някакво ефективно лекарство за отслабване от рода на Калорекс. За последното разбрах че топи мазнини само в областа на корема което не ме устройва. Общо взето съм затластял най-много в областа на лицето както и на корема. Пробвах да се подложа на диета, но издържах само 2 дена.
Приятели ми препоръчаха Липовон, но ще ми излезе доста скъпо, така че го изключвам като вариант...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th July 2010, 12:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://healthway.wellnet.me/kg_off.php


майка ми свали 9 кила за 4 седмици,остават още толкова да свали
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th July 2010, 17:56
Аватара на MandarinaDuck
MandarinaDuck MandarinaDuck не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 170
По подразбиране

Това лекарство от аптека ли е купено или от сайта?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th July 2010, 20:24
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Аз мога да препоръчам продуктите на хербалайф за 2 сед. свалих 5 кг.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th July 2010, 12:03
alexandrov91 alexandrov91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
http://healthway.wellnet.me/kg_off.php


майка ми свали 9 кила за 4 седмици,остават още толкова да свали
А майка ти и двата продукта ли използва или само единия? И на каква цена са, понеже не виждам да има посочена такава в сайта...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th July 2010, 20:37
Аватара на brutalmas
brutalmas brutalmas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 48
По подразбиране А аз

А аз ще ви кажа съвсем искрено,да не разчитате само на лекарства или добавки.Добрата новина е че те помагат. Но... за да запазите резултата,трябва да има диета и много спорт.
Трите неща са синергистично свързани.
__________________
Ексклузивен представител на марките MEGABOL,STRIMEX и NUTRITECH за България
http://proteini-bg.com
http://bodyfan-bg.com/
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd July 2010, 21:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alexandrov91
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
http://healthway.wellnet.me/kg_off.php


майка ми свали 9 кила за 4 седмици,остават още толкова да свали
А майка ти и двата продукта ли използва или само единия? И на каква цена са, понеже не виждам да има посочена такава в сайта...
разбира се,че и двата трябва.за да искаш ефект ти е нужен един кейс-248,85лв на дистрибуторска цена.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th July 2010, 12:50
kamelia76georgieva kamelia76georgieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 10
По подразбиране

здравейте,аз пък използвах един съвсем нов продукт, който мисля все още не е предложен на пазара(имам в предвид, че го няма в аптеките).Казва се АКАЙ БЕРИ СЕЛЕКТ.Представлява меки капсули съдържащи екстрат от плодовете акай бери и трите добре познати съставки за изгаряне на мазнинки.Става въпрос за зелен чай,кофеин и хромов полиникотинат.Зеленият чай и кофеинът ни е познат,но ролята на хр.никот. е да помогне на тялото да поддържа нормални нива на кръвна захар.Това е хран.добав., а не заместител на храна.Освен приема на капсулите трябва и малко повече движения.Само не трябва да се прекалява с кафе,кола и шоколад.В опаковката има 60 капсули и стигат за един месец-струват 45лв.За някой може и да е скъпо но пък да Ви кажа си струва.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th July 2010, 15:42
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kamelia76georgieva
здравейте,аз пък използвах един съвсем нов продукт, който мисля все още не е предложен на пазара(имам в предвид, че го няма в аптеките).Казва се АКАЙ БЕРИ СЕЛЕКТ.Представлява меки капсули съдържащи екстрат от плодовете акай бери и трите добре познати съставки за изгаряне на мазнинки.Става въпрос за зелен чай,кофеин и хромов полиникотинат.Зеленият чай и кофеинът ни е познат,но ролята на хр.никот. е да помогне на тялото да поддържа нормални нива на кръвна захар.Това е хран.добав., а не заместител на храна.Освен приема на капсулите трябва и малко повече движения.Само не трябва да се прекалява с кафе,кола и шоколад.В опаковката има 60 капсули и стигат за един месец-струват 45лв.За някой може и да е скъпо но пък да Ви кажа си струва.
45 лв. на месец не е нещо непосилно. Аз пия Липовон за 60 лв. на месец. От къде си го набавяш и може ли да пратиш линк към препарата?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st July 2010, 17:11
kamelia76georgieva kamelia76georgieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Между другото тези капсули ги няма все още по аптеките.Сега тече някаква кампания по рекламирането им в различните форуми.В понеделник ще мога да ти кажа как точно можеш да си ги купиш, тъй като за тях разбрах от мой познат и чрез него си ги купих и аз.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лекарствозаотслабане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:14.