IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 26th October 2006, 13:15
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Лазера който си правя ....
Снимки за съжаление лично аз не си направих "преди" и "след" Той ми снима очите преди операцията, мога да го помоля да ми ги прати. Като се снимам "след" ще ти ги пусна на мейла.
Моля те Бенджи, благодаря ти предварително, ще чакам
Боли ли обработката с лазера? колко време и колко пъти след операцията се прави и червена ли е кожата после? по-хубава ли е кожата? а пори свива ли? изчезват ли бръчките, ти как се чувстваш?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 26th October 2006, 16:36
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Бенджи,

Моля, те кажи каде го прави този вълшебен лазер ?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 26th October 2006, 18:23
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Здравей Амели, много се радвам,че всичко е минало успешно, а най-вече, че ти си доволна. След 2 месеца ще си проличи истинският резултат и тогава ще сияеш
Отговори с цитат
  #54  
Стар 26th October 2006, 20:47
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Благодаря ти Данитта,много! Нев, не се притеснявай, уверявам те, че всичко минава леко, действай! Бенджи, благодаря ти за инфото за процедурата с лазер, предполагам, че като ми махнат конците в понеделник, ще ми кажат и какво да правя за заличаване на белезите и ще го споделя.Ще разгледам и какво си писала по тази тема. Аз знам за фотоподмладяване, което също заличава белези, петна, спукани кръвоносни съдчета по лицето, розоцея, дребни бръчици! Тази процедура се прави 4x в годината и също активира възпроизводството на колагена!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 26th October 2006, 20:55
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Токущо видях, че са отворили тема за фотоподмладяване- IPL! Там ще напиша къде знам, че я правят! Поздрави и лека вечер!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 27th October 2006, 19:58
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от МЕРИ
Бенджи,

Моля, те кажи каде го прави този вълшебен лазер ?
Де да имаше вълшебни неща... Камоли лазери...
Ще пиша в тема IPL (макар, че не е такъв) , че май не му е тук мястото и ще ни се карат. Иначе писах след първата процедура в тема "дермабразио" за него, погледни там.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 27th October 2006, 20:22
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nev9
Моля те Бенджи, благодаря ти предварително, ще чакам
Боли ли обработката с лазера? колко време и колко пъти след операцията се прави и червена ли е кожата после? по-хубава ли е кожата? а пори свива ли? изчезват ли бръчките, ти как се чувстваш?
Месец и половина след операцията третира белезите.
Иначе ми е втора процедура на останалата част от лицето, шия и деколте. Не боли изобщо, усеща се леко парване но не е нещо непоносимо. Лицето ми първия път беше леко червено за около 3-4 часа. Втория път не. Виждам разлика в състоянието на шията и деколтето ми, много съм доволна. Кожата ми е по плътна и по гладка. Иначе порите свива IPL , но този е различен, не смея да напиша името му да не се изложа (забравих го, но май Aramis или нещо от сорта)
Бръчките ми не са изчезнали, дълбоките абсолютно не, но финните май се повлияват. Все пак имам да правя още 3 процедури и съм направила само две Явно е рано за резултат.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 21st March 2007, 16:37
Cadaveria Cadaveria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 9
По подразбиране

Искам конкретно да попитам някой има ли блефаропластика и доколко успешна е тя.Аз съм момиче на 22 години,от Пловдив и нямам идея при кой хирург да се насоча При мен проблемът е наследствен. И най-важният въпрос,след колко време мога да се покажа на улицата след операцията и самата тя временна ли е,тоест появяват ли се след време пак ужасните торбички?
Много съм комплексирана и съм решена да се оперирам въпреки проблемите ми с родителите.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 21st March 2007, 17:26
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами прочети това, което е писала Бенджи и ако имаш въпроси, пиши й.
Виждала съм нейни снимки преди и след, при нея блефаропластиката е 100% успешна.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 21st March 2007, 23:58
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Cadaveria, клепачите са ти паднали по рождение (или само единият)? При кой друг от семейството ти има такъв проблем?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:37.