IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 11th September 2009, 09:09
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

patrisha, чакам с нетърпение
Отговори с цитат
  #112  
Стар 23rd September 2009, 20:31
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

На всички които проявиха интерес към блефаропластиката ми искам да съобщя, че с всеки изминал ден съм все по-доволна от резултата. Сега си мисля, че малко избързах със снимките, още имах оттоци и снимките не даваха много реална представа, но скоро ще се снимам пак и ще пусна нови.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 30th September 2009, 15:14
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране некадърна докторка от Пловдив се опитва да прави очи

Цитирай:
Първоначално написано от ramona
Аз също пострадах от въпросната Мария Михайлова.Умишлно пропускам Доктор пред името и.На 15.04.2009г си направих блефаропластика на горни и долни клепачи.Савсем закономерно имах тежък възстановителен период,с инфекция на очите и меките тъкани около тях.Сега вече резултатите са налице.Асиметрия,удебелени белези.Левият горен клепач много изрязан,окото не се затваря.В следствие-изсъхване на роговицата.Срязани долни клепачи и двата,в слъзните канали.Ретракция или провисване на долните клепачи под ириса.Но най гадното е ,че лицето ми в тази част е издълбано до костта.Имам само кожа и околоочният мускул отдолу,който при всяка мимика изпъква.Вече не мога да се усмихвам.Приличам на изкормена риба.Лицето ми е опустошено
По-некадърна, лицемерна и комерсиална жена няма! Не ходете при тази Мариа Михайлова, която изобщо не може да се нарече "доктор", а камо ли "пластичен хирург"! ТЯ НЕ РАЗБИРА НИЩО АМА НИЩО ОТ ЕСТЕТИЧНА И ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ! Има вече доста момичета осакатени от нея! НЕКАДЪРНА ИЗМАМНИЦА! ТРЯБВА ВСИЧКИ, ПОСТРАДАЛИ ОТ НЕЯ ДА СЕ ОБЕДИНЯТ И ДА Я СЪДЯТ И ДА И ОТНЕМАТ ПРАВОТО ДА СЕ ДОКОСВА ДО ЛИЦАТА И ОЧИТЕ НА ХОРАТА, ЗА ДА НЯМА ПОВЕЧЕ ОБЕЗОБРАЗЕНИ И НЕЩАСТНИ МОМИЧЕТА ОТ НЕЯ!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 30th September 2009, 15:19
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
Искам да се обърна към Ралица и Рамона, момичета ТЪРСЕТЕ СИ ПРАВАТА!!!!!! НЕ СЕ ПРИМИРЯВАЙТЕ С ТАЗИ ГАДНА СИТУАЦИЯ!ОБЕДИНЕТЕ СЕ ДВЕТЕ ЗАЕДНО И Я СМАЧКАЙТЕ ТАЗИ "доктор Михайлова", напишете писма до всички списания, които дават инфо за пластични операции,козметични процедури и т.н.Направете и колкото се може повече антиреклама НЕКА НЯМА ПОВЕЧЕ ОБЕЗОБРАЗЕНИ МОМИЧЕТА. Ако мога с нещо да помогна аз съм насреща
Аз съм поредната пострадала от тази, която се най-нахално и безочливо се нарича "доктор" Михайлова от Пловдив! Прави ми блефаропластика и резултатът е УЖААААСЕН!!!! "Д-Р МАРИЯ МИХАЙЛОВА" ОТ МИЗЕРНАТА ЧАСТНА БОЛНИЦА "ЛУКСОР" В ПЛОВДИВ МЕ ОБЕЗОБРАЗИ И ПРЕДЛАГАМ ДА СЕ СЪБЕРЕМ И ДА ЗАВЕДЕМ ДЕЛО СРЕЩУ НЕЯ! МОМИЧЕТА, ПИШЕТЕ МИ НА ЛИЧНИЯ E-MAIL. ЧАКАМ!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 30th September 2009, 15:27
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cvetellina
Eliko, благодаря ти за отговора.Не знам как си намерила сили, но аз незнам дали ще се справя.Нямам желание за нищо.Много ме е страх да не се получи зле отново.Незнам какво да правя.
ОБАДИ МИ СЕ НА ВСЯКА ЦЕНА! ЗАЕДНО ЩЕ ИМАМЕ СИЛИ ДА Я ПОСТАВИМ НА МЯСТО! УЖАСЕНА СЪМ ОТ ТОВА, КОЕТО МИ НАПРАВИ! ИСКАМ ДА СИ ВЪРНЕМ ПАРИТЕ! ЩЕ СИ НАПРАВИМ КОРЕКЦИЯ ПРИ ДРУГ ДОКТОР! ОБАДИ МИ СЕ!!!!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 30th September 2009, 15:49
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране Re: Блефаропластика при д-р Михайлова - Пловдив

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
И аз ходих при нея на консултация,но за датата която аз исках за операция тя каза ,че заминава в чужбина ,за дълго -може би постоянно, а аз не можех по ранна дата от 19.12.08г
НЕ ХОДИ ДА СЕ ОПЕРИРАШ ПРИ "Д-Р" МАРИЯ МИХАЙЛОВА ОТ ЛУКСОР В ПЛОВДИВ ЗА НИЩО НА СВЕТА!!! - КАЗВАМ ТИ ГО, ЗАЩОТО АЗ СЪМ ОБЕЗОБРАЗЕНА, ТАЗИ НЕ ЗНАЕ КАКВО Е ЕСТЕТИКА, А ЗА ПЛАСТИЧНА ХИРУГРИЯ Е ЧЕЛА НЯКЪДЕ ПО СПИСАНИЯТА...АМА И ПОНЯТИЕ СИ НЯМА КАК ДА Я ПРАКТИКУВА !!! ЗАБРАВИ!!!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 1st October 2009, 12:35
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране Re: Блефаропластика при д-р Михайлова - Пловдив

Цитирай:
Първоначално написано от nev9
Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
И аз ходих при нея на консултация,но за датата която аз исках за операция тя каза ,че заминава в чужбина ,за дълго -може би постоянно, а аз не можех по ранна дата от 19.12.08г
НЕ ХОДИ ДА СЕ ОПЕРИРАШ ПРИ "Д-Р" МАРИЯ МИХАЙЛОВА ОТ ЛУКСОР В ПЛОВДИВ ЗА НИЩО НА СВЕТА!!! - КАЗВАМ ТИ ГО, ЗАЩОТО АЗ СЪМ ОБЕЗОБРАЗЕНА, ТАЗИ НЕ ЗНАЕ КАКВО Е ЕСТЕТИКА, А ЗА ПЛАСТИЧНА ХИРУГРИЯ Е ЧЕЛА НЯКЪДЕ ПО СПИСАНИЯТА...АМА И ПОНЯТИЕ СИ НЯМА КАК ДА Я ПРАКТИКУВА !!! ЗАБРАВИ!!!
Няма, няма, благодаря за споделеното.
Благодаря на Господ , че така се стекоха обстоятелствата, и не се оперирах при нея.
Пожелавам успех за разрешаването на проблема.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 3rd October 2009, 11:30
Cvetellina Cvetellina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Трябва да се обединиме всички пострадали при Мария Михайлова и да я садиме.Ако не може да заведеме садебен иск.Ще заведеме гражданско дело.Срока за него е 5год. след операцията.Трябва да изпратиме информация по медий и навсякаде кадето мове, за да не ходи никой при тая касапка.Пишете ми e-mail
Отговори с цитат
  #119  
Стар 5th October 2009, 09:46
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране МИХАЙЛОВА ДА СЕ СКРИЕ МНОГО МНОГО ДЪЛБОКО И ДА НЕ СЕ ПОКАЗВА

Цитирай:
Първоначално написано от Cvetellina
Трябва да се обединиме всички пострадали при Мария Михайлова и да я съдиме.Ако не може да заведеме садебен иск-ще заведеме гражданско дело.Срока за него е 5год. след операцията.Трябва да изпратиме информация по медий и навсякаде кадето мове, за да не ходи никой при тая касапка.Пишете ми e-mail
Представете си с цялата си наглост и безочие тази некадърница се представя като д-р Мария Михайлова специалист по естетична пластична хирургия! Потресаващо! Тая не знае какво прави, бе хора! Тя няма представя, ама ни най-малка как се прави естетична пластична хирургия! Ще си получи заслуженото това е сигурно!
Цвети, провери си личния e-mail!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 5th October 2009, 10:25
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borianaa
za6to nikoi ne pi6e kade se operirva i v koq klinika
Виждала съм 3 момичета (жени), които си оперираха клепачи при д-р Динев във Вита. Двете с блефаропластика с разрези на горни долни клепачи - мога да кажа,ч е и двете изглеждат много добре след операцията, като изключим дребни прещипвания и детайлчета на долните клепачи, на горните не се личи шев и са много добре, много по-добре от преди операцията! Друго момиче си прави само горни клепачи при него с махане на кожа - мога да кажа, че разрезите й бяха криви и имаше разлики в двете очи видимо до 3-тия месец, след което кожата се "намести" легна си както трябва и резултатът е положителен... Д-р Динев работи добр, но малко бързичко, т.е. някой би казал, че бачка леко "като на конвеер", но ако се постарае и бе бърза, може да те направи супер добре. Така че пак е относително! Той не практикува обаче трансконюнктивна блефаропластика! А за Вита какво да ви кажа - нямам много добри впечатления! И защо по дяволите ваемат парите ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:07.