IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 5th October 2009, 10:25
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране Вита, Динев

Цитирай:
Първоначално написано от borianaa
za6to nikoi ne pi6e kade se operirva i v koq klinika
Виждала съм 3 момичета (жени), които си оперираха клепачи при д-р Динев във Вита. Двете с блефаропластика с разрези на горни долни клепачи - мога да кажа,ч е и двете изглеждат много добре след операцията, като изключим дребни прещипвания и детайлчета на долните клепачи, на горните не се личи шев и са много добре, много по-добре от преди операцията! Друго момиче си прави само горни клепачи при него с махане на кожа - мога да кажа, че разрезите й бяха криви и имаше разлики в двете очи видимо до 3-тия месец, след което кожата се "намести" легна си както трябва и резултатът е положителен... Д-р Динев работи добр, но малко бързичко, т.е. някой би казал, че бачка леко "като на конвеер", но ако се постарае и бе бърза, може да те направи супер добре. Така че пак е относително! Той не практикува обаче трансконюнктивна блефаропластика! А за Вита какво да ви кажа - нямам много добри впечатления! И защо по дяволите ваемат парите ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 5th October 2009, 11:32
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Ами то май навсякъде ги вземат предварително, но това няма никакво значение, защото и без това резултата се вижда след известно време. Според мен по-важно е как се отнасят след това, ако нещо не се е получило както трябва. А практиката показва, че обичайната реакция на повечето доктори е да обясняват, че твоя организъм реагирал неправилно, твоята физиология е проблема, не лошо свършена работа, в никакъв случай проблема не е по тяхна вина. Е, ако си много "нахална", може да ти направят корекция, след допълнително заплащане, разбира се.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 6th October 2009, 15:27
emata emata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте на всички!Искам да попитам някой правил ли си е т.нар. ендоскопска или трансконюктивална блефаропластика.Знаете ли как варират цените?Порових доста в нета и има само инфо за Есте клиник но цената ми се вижда доста височка 1900 евро,а уж е по лека интервенция от нормалната.На 32 съм ,но мисля че кожата ми е добре само имам торбички откакто се помня,но страшно ме комплексират.Ако може да ме насочите как е по-добре и кой е добър в тази насока.Предварително Благодаря
Отговори с цитат
  #124  
Стар 6th October 2009, 15:37
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цената на една ендоскопска операция няма как да е ниска, самата ендоскопска техника е скъпа и изисква по-специфични умения от хирурга.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 6th October 2009, 15:40
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

По принцип това е процедура, изискваща скъп инструментариум, значи няма как да е евтина. Доколкото си спомням обаче от това което четох за нея, отстраняват се мастните натрупвания, след което кожата се стяга с процедури алума терапия или друг вид лазер. Това означава, че ако не си от София, няма как да ходиш на процедури два пъти седмично.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 6th October 2009, 16:12
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emata
Здравейте на всички!Искам да попитам някой правил ли си е т.нар. ендоскопска или трансконюктивална блефаропластика.Знаете ли как варират цените?Порових доста в нета и има само инфо за Есте клиник но цената ми се вижда доста височка 1900 евро,а уж е по лека интервенция от нормалната.На 32 съм ,но мисля че кожата ми е добре само имам торбички откакто се помня,но страшно ме комплексират.Ако може да ме насочите как е по-добре и кой е добър в тази насока.Предварително Благодаря
Да, аз съм с трансконюнктивна на долните клепачи! при въпросната д-р Мария Михайлова - вече ми се повръща от името, но по-добре да го споменавам, за да знаят всички - и така : резултатът е некадърно скалъпени недооформени долни клепачи. Наистина няма разрези външни и зарастването е по-бързо и по-леко, на третия ден все едно нищо не е било, ако са ти я направили както трябва с прецизно отстраняване на масните джобове и нежна пластика на стената, и мускула, ако се налага. В случая обаче резултатът е безумен! НЕ СТЪПВАЙТЕ ПРИ ТАЯ ИДИОТКА МАРИЯ МИХАЙЛОВА ОТ ПЛОВДИВ! НЕ РАЗБИРА НИЩО ОТ ЕСТЕТИЧНА И ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ НА КЛЕПАЧИ! Обърни се по-скоро към д-р Ильо Стоянов или се насочи към чужбина най-добре! Успех!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 6th October 2009, 17:58
emata emata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря за бързите отговори момичета ,но не разбрах струва ли си да избера този метод щом и Nev не е доволна от резултата.Просто съм много объркана,хем искам да се оперирам хем като чета как може да не попадна на добър доктор и да ми се случи нещо подобно....
И при нормалната ли има тези рискове?
Отговори с цитат
  #128  
Стар 7th October 2009, 06:43
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Nev9 не едоволна, защото е попаднала на некадърна докторка. Ако е правилно направена, тази процедура е добра, особено за по-млади пациетнти, при които не се налага изрязване на кожа, т.е. кожата не е отпусната, а се отстраняват само мастни натрупвания. Иначе аз съм с блефаропластика на горни и долни клепачи, с изрязване на излишна кожа. Трябва да кажа, че белезите са незабележими след две-три седмици. Доволна съм от резултата, видимо се подмладява лицето.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 7th October 2009, 06:49
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Между другото, останлите недоволни момичета са също пациентки на некадърната Михайлова. Така че дотук имаш напредък в избора - определено знаеш при кого НЕ ТРЯБВА ДА ХОДИШ.
Сега остана да решиш къде ще отидеш на консултация. Е, желая ти успех!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 7th October 2009, 16:38
emata emata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Patrisha кой ти прави операцията?Каза че си доволна.Има ли някой мнение за работата на д-р Ильо Стоянов ?Освен тази Михайлова ,май само той прави такъв вид блефаропластика.Четох и за мезотерапия на тази област ако някой си е правил нека сподели има ли ефект?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:39.