IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th November 2006, 09:59
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране Борба с бръчките.

Здравейте,чета форума и намирам доста интересна информация.Сега обаче искам да попитам знае ли някой от собствен опит кой е по-добрия вариант за преборване на бръчките.
Зная,че методите са химичен пилинг,IPL процедури,филинги и някакъв нов метод с радиочестотни вълни-Aluma.
Интересува ме също кой от тези методи е с по-траен ефект.
IPL и ALUMA също разбрах,че е необходимо да се направят 5-6 процедури и ефекта е 7-8 месеца.
Така ли е наистина?Може ли някой да сподели?
Благодаря ако има такива.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th November 2006, 19:54
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Все още не съм стигнала до добър вариант , камо ли до най-добрия . При първото ми отиване при определена козметичка - записване на час и голяма реклама . При оставянето ми в нейните ръце , репликата й беше - аз съм пряма с клиентките си - помага само пластичната хирургия , от кремовете - не очаквай чудеса .
А не зная как 50 годишни имат по-опънати лица , не мога да приема , че всяка трета жена има възможността и решителността за хирургична намеса .
Пластичен хирург ми препоръча мезотерапия , вместо фотоподмладяването . След 10 дена , ще мога да кажа как действа , но лошото е там , че е по-важно май за колко време се запазва ефекта !
П.П мезотерапията няма да се извършва от хирурга , така че не това е повлияло за препоръката .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th November 2006, 20:09
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Борбата с бръчките е ефикасна, ако се започне преди появата на бръчките. Идеята е да се забави максинално и да се предодврати появата на бръчките... За съжаление когато вече са се появили не може да "изчезнат" Всякакви кремове и терапии помагат разбира се, спира се процеса и има известно подобрение... Зависи много колко дълбоки са бръчките ти, къде са и на колко години си
И ботокс помага- зависи къде са...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th November 2006, 23:58
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

gin100nic, супер съвет4ета даваш. да питам нещо - зна4и на 24 съм и май трябва да по4на анти-бръ4ки грижа, защото както казваш е добре да се погрижим преди появата им. проблема ми е , 4е ми е смесена кожата и още мисе появяват от време навреме пъпки, тип акне. а пове4ето анти-остаряващи кремове са доста мазни - пробвала съм разни нощни, но имам 4увството, 4е от тях мн ми се омазнява кожата и се появяват пъпки. ползвам по принцип eucerin, la roche posay - сменям ги разни матиращи. сега си взех Happy derm на лореал, ползвам го от около месец, ама май не съм мн доволна. ина4е отдавна ползвам околоо4ни кремове - стандартните - не съм хвърляла мн пари - loreal, garnier, merz, някои на avon.
препоръки?
Мерси предварително
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th November 2006, 00:13
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
gin100nic, супер съвет4ета даваш. да питам нещо - зна4и на 24 съм и май трябва да по4на анти-бръ4ки грижа, защото както казваш е добре да се погрижим преди появата им. проблема ми е , 4е ми е смесена кожата и още мисе появяват от време навреме пъпки, тип акне. а пове4ето анти-остаряващи кремове са доста мазни - пробвала съм разни нощни, но имам 4увството, 4е от тях мн ми се омазнява кожата и се появяват пъпки. ползвам по принцип eucerin, la roche posay - сменям ги разни матиращи. сега си взех Happy derm на лореал, ползвам го от около месец, ама май не съм мн доволна. ина4е отдавна ползвам околоо4ни кремове - стандартните - не съм хвърляла мн пари - loreal, garnier, merz, някои на avon.
препоръки?
Мерси предварително
Ползвай един хидратантен крем задължително- от дехидратацията започва появата на бръчки- от това, което ми изброяваш , че ползваш можеш да пробваш "total fresh"- ФЛУИД за нормална/ смесена кожа. Той е с лека гелобразна текстура и няма да ти омазнява кожата. Може и флуида на Авен за комбинирана кожа. А "Visible results"- na L`oreal е специално създаден за млада кожа срещу появата на първите бръчки Ако имаш сериозни проблеми с акнето се консултирай с дерматолог и си вземи някой дълбоко почистващ и заздравяващ крем
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th November 2006, 00:28
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

този тотал фреш флуид на коя марка?
с акнето аз си знам проблема - от поликистозите е, ама сега съм на хормони и въпреки това излизат от време на време. може би защото малко съм се занемарила и нямам време да ида на 1 по4истване, не 4е нямам, ама моето раб време съвпада с това на дерматолога, който е на другия край на града, кофти. както и да е
а нощен?
мн 10ххх
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th November 2006, 00:30
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
този тотал фреш флуид на коя марка?
с акнето аз си знам проблема - от поликистозите е, ама сега съм на хормони и въпреки това излизат от време на време. може би защото малко съм се занемарила и нямам време да ида на 1 по4истване, не 4е нямам, ама моето раб време съвпада с това на дерматолога, който е на другия край на града, кофти. както и да е
а нощен?
мн 10ххх
на Гарние е.
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th November 2006, 10:34
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране

Мойте бръчки са над горната устна основно.Препоръчаха ми химически пилинг и след това запълване с киселина.
Аз мисля,че фотоподмладяването е с превантивна цел,а не да тушира вече налични.
Та искам да попитам къде бихте ме посъветвали да си направя химичен пилинг.След него ще направя филинг с киселина и след това фотоподмладяване за да съхраня ефекта за в бъдеще по-дълго.
Каква е цената на химически пилинг и за колко време се възстановяваш.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th November 2006, 19:20
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Преди седмица си направих IPL. Проблема при тази процедура както и при хим.пилинг е срока от една седмица за възстановяване на лицето. Цяла седмица ходих като пребита. Но сега определено започвам да забелязвам някаква свежест в лицето си, макар че е твърде рано да се забележат някакви по-сериозни резултати. Когато се консултирах кой от двата метода да избера, ми разясниха, че при хим.пилинг пада само повърхностния слой на кожата, докато при IPL освен върху повърхностния слой / който също се излющва /, се въздейства на кожата и в дълбочина и по този начин се въздейства за спиране на процесите на стареене. Така, че ми се струва малко прекалено да се правят и двете процедури.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th November 2006, 09:51
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mmm
Мойте бръчки са над горната устна основно.Препоръчаха ми химически пилинг и след това запълване с киселина.
Аз мисля,че фотоподмладяването е с превантивна цел,а не да тушира вече налични.
Та искам да попитам къде бихте ме посъветвали да си направя химичен пилинг.След него ще направя филинг с киселина и след това фотоподмладяване за да съхраня ефекта за в бъдеще по-дълго.
Каква е цената на химически пилинг и за колко време се възстановяваш.
Аз си правих попълване с киселина и да ти кажа че не е нищо особено като ефект макар, че ме убеждаваха, че е перфектно. Дано при теб има ефект, ще разкажеш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Борбабръчките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:13.