IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 27th April 2007, 15:35
Loza Loza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте,
От доста време следя резултатите от тази диета, но така и не ми стана ясно дали ако се спортува - аз ходия на тае-бо и акваспининг, човек може да я спазва. Вижда ми се доста малко храната, а от друга страна поне при мен от спорт освен стиягане друг ефект няма. Иска ме се да отслабна малко - 2-3 кг. само. Има ли някой, който да спортува активно и да спазва диетата.
Отговори с цитат
  #452  
Стар 27th April 2007, 21:38
anita anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 20
По подразбиране

естествено че е по-добре със спорт + диета.
казват че така се ускорява обмяната и по-малко ти си лепи от това което ядеш.
Отговори с цитат
  #453  
Стар 30th April 2007, 11:23
Loza Loza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 9
По подразбиране

Явно не ме разбирате, това за спорта и диетата е така. Но дали има някой, който е спазвал диетата на д-р Байкова и е спортувал активно - 4-5 пъти седмично с високо натоварване. Тъй като ми е странно как на кисело мляко и краставица може да се натоварва човек. Да, само диета и ходене на работа или училище и малко вело в кащи, разбирам. Има ли няйкой, който може да сподели опит?
Отговори с цитат
  #454  
Стар 30th April 2007, 11:41
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Ами аз като почнах да тичам и да ходя на фитнес 5 дена в седмицата и я спрях защото ми прилошаваше и ми беше много зле. Иначе добре се чувствах с нея и свалях докато не се наложи да се поразмърдам:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #455  
Стар 30th April 2007, 12:23
Loza Loza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 9
По подразбиране

Благодаря. И аз така си мислех. Няма как човек да издържи на натоварване. А сега запази ли си килограмите и имаш ли сили отново са спортуваш.
Отговори с цитат
  #456  
Стар 30th April 2007, 13:35
miracle19 miracle19 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 52
По подразбиране

наистина е трудно да се натоварваш повечко физически и да сподваш диетата, а да попитам във въглехидратните дни може ли например на обяд да хапнем картоф, а на вечеря ориз или е като със плодовете и зеленчуците трябва да е едино и също
Отговори с цитат
  #457  
Стар 30th April 2007, 13:41
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miracle19
...а да попитам във въглехидратните дни може ли например на обяд да хапнем картоф, а на вечеря ориз или е като със плодовете и зеленчуците трябва да е един и същ
Аз ядох всякакви белтъчни/въглехидратни храни през определените дни. Поне така я разбрах диетата, и имаше резултат.
Отговори с цитат
  #458  
Стар 30th April 2007, 14:30
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

кг си падат но ударих пак едно малко плато тоест 2 седмици без разлика в кантара а иначе съм на индивидуално Low GI хранене за пред-диабет и си хапвам 8 пъти на ден.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #459  
Стар 4th May 2007, 13:35
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

абе хора не мога да си представя да съм на диета за 2 седмици и да сваля оnly 3 кг има няма почти ми се струва невъзможно хахаха ако почвам да спазвам дадена диета то поне да има по-добър ефект и затова искам да ви попитам има ли някои който да я е спазил и да е свалил повече .... ам си мисля че всичко освен това се свежда до метаболизма на човек и сякаш по - дебелите хора трудно свалят така ми се струва ? а вие как мислите дайте мнение за резултата всъщност от 2 седмичната диета ? колко свалихте и за колко време
Отговори с цитат
  #460  
Стар 4th May 2007, 13:42
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didi_sladka
абе хора не мога да си представя да съм на диета за 2 седмици и да сваля оnly 3 кг има няма почти ми се струва невъзможно
Какво значи only 3кг? Ти колко искаш да свалиш за две седмици, 10? Сто пъти е писано в този форум, че не е здравословно да се свалят повече от 1-1,5кг. на седмица, ама кой да чете...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:22.