IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 7th November 2006, 10:58
Galiusha Galiusha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy
Освен това забелязвам ,че сутрин рано може би защото е по-подпухнал е и по-правичък...в течение на деня слагя и му проличават неравнотиите
И при мен така се получава.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 7th November 2006, 15:17
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy
Ей eliza ,много си мила Ама наистина има и къде да спада и накъде да се намества ...
Освен това забелязвам ,че сутрин рано може би защото е по-подпухнал е и по-правичък...в течение на деня слагя и му проличават неравнотиите
нали се разбрахме: кривини, неравности, подутини...да оставим всичко това за след 6 месеца някъде ...и при мен сутрин нещата са други...то по принцип сутрин човешкото лице си е отекло де
Аа забелязах, че оперианият придобива някакъв вид микроскопско зрение, и това което например на него му се вижда като огромен ръб на носа, другите и с пистолет да ги заплашиш не могат да го забележат
Отговори с цитат
  #83  
Стар 7th November 2006, 23:01
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliza_m
Аа забелязах, че оперианият придобива някакъв вид микроскопско зрение, и това което например на него му се вижда като огромен ръб на носа, другите и с пистолет да ги заплашиш не могат да го забележат
Абсолютно е така ...аз до месец след операцията се разкарвах на всякъде с огледалце и си откривах какви ли не неравности ,които никой не ми виждаше

Nikolette ,мила мерси за думите Не мисля че има метод при който по-бързото възстановяване е гаранция... Но на първо време се сещам за Пеньо- понеже не гледам ББ3 и днес си свалих едно торентче да го видя туй ,,момче" - че той веднага след махането на гипса си е изглеждал чудно ...доколкото може де
Явно при всеки е много много индивидулано ... а и като наблюдавах себе си и другите 2 момичета в болницата,оперирани в същия ден като мен...стигам до същия извод..
Аз за жалост и до днес не знам как ми е опрериарн носа ...нито имам белег под ноздрите ,нито пък разни шевове в устата...
Някой ако има идея как е станало тва чудо....
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #84  
Стар 13th January 2007, 15:04
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

А при кой си беше правила ринопластиката Цветик?
Отговори с цитат
  #85  
Стар 10th February 2007, 10:52
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

ето дойде време и аз да се похваля с мойто носле в/у което доктора ми доста се е постарал.Ще сложа сайта със всичките ми снимки от операцията , повечето може да са ги гледали , а за тези които не са - тук паролата е 769561
Отговори с цитат
  #86  
Стар 12th February 2007, 00:21
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Душици, аз пак ще лягам под ножа вие всички ми нахвалихте нослето и то наистина беше хубаво, обаче върха ми се смъкна леко и ще го повдигам
Наскоро бях на консултация при д-р Динев и той като предложи да го повдигне просто не се сдържах и сега ще си насроча операция тези дни (само върха, с местна упойка) ... Аз преди операцията му опявах да не го вдига много, за да не ми се гледа директно в ноздрите, но кой да знае, че като спаднат всички отоци върха слиза надолу Надявам се това да ми е за последно

Ще пратя снимчици след и след след
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 12th February 2007, 10:45
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Цветик ,успех с операцията,дано този път да стане перфектен и да си го харесаш мноого
Отговори с цитат
  #88  
Стар 12th February 2007, 12:16
anita anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 20
По подразбиране

като гледам случая на emmalfy си мисля, че това явно му е нормалната практика на Евстатиев - да прави на всеки (поне) по едно операция и после още една за оправяне на следите от първата му операция. Обаче като гледам и при Динев го има същото.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 12th February 2007, 23:01
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Стига бе, май и аз ще правя нова...при Евстатиев...Верно ли такава слава му се носи...като знам какъв дискомфорт е всичко това, ми иде до убия някого
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #90  
Стар 14th February 2007, 23:16
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anita
като гледам случая на emmalfy си мисля, че това явно му е нормалната практика на Евстатиев - да прави на всеки (поне) по едно операция и после още една за оправяне на следите от първата му операция. Обаче като гледам и при Динев го има същото.
Аз това нещо не го разбрах ? Къде го гледа , какво видя ...
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкинанослета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:04.