IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 5th March 2007, 22:54
Venice_2 Venice_2 не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 126
По подразбиране

Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th March 2007, 23:11
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

О боже мой!!!!!!!
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th March 2007, 16:23
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tammy___
еееееее щом и тука се почна с тва "глезло" ясно си остане за цял живот


къде на например?


не знам колкооооооо е така, но ама трябва да седя там докато не се възтановя, защото трябвало лекаря който е извършил операцията да следи всичките истории или греша ?!?!
помолих в германия и америка да питат тва онова за операциите ама трябва да чакам ............... неее в тоя живот само чакам ужас
Ще трябва да седиш между 7 и 10 дена докато ти махнат гипса.
След това ако виско е наред може да те извика след 6 месеца.При мен нещата бяха малко по зле и трябваше да ходя 3 пъти през 6 месеца и всеки път ми правеха снимки.Даже последния път доктора ми каза че ще ползва ''случая'' ми на една конференция на пластични хирурзи
Потърси инфо за Алекс Каридис.Ходила съм при него за консултация и съм чувала само добри отзиви.

http://www.alexkaridis.com/

Имай в предвид че на запад ако операцията протече неуспешно или ти правят втора безплатно или направо ти плащат обезщетението!!Дано не ти се налага де!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th March 2007, 18:44
tammy___ tammy___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 37
По подразбиране

Мерсииииииииииии мноого ще разуча 8)
__________________
I was... but now I am...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 8th March 2007, 15:13
anita anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 20
По подразбиране

стига бе want, ти можеш да станеш хубавица само с кавички според мен защото съвсем не си първа прелест като гледам по снимките - верно че може да са изрязани но......а иначе всеки си се мисли за много хубав. трябва да сме реалисти все пак.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th March 2007, 20:57
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anita
стига бе want, ти можеш да станеш хубавица само с кавички според мен защото съвсем не си първа прелест като гледам по снимките - верно че може да са изрязани но......а иначе всеки си се мисли за много хубав. трябва да сме реалисти все пак.
Да така е опеределно не съм мис България но не и без помоща на емил георгиев.Нямам претенции за красавица но определено се харесвам след втората операция разликата преди и след е шокираща.Не те упреквам но не можеш да говориш без да си ме виждала налиКрасотата е преходна ......
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th March 2007, 21:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anita
стига бе want, ти можеш да станеш хубавица само с кавички според мен защото съвсем не си първа прелест като гледам по снимките - верно че може да са изрязани но......а иначе всеки си се мисли за много хубав. трябва да сме реалисти все пак.
Какво виждаш на снимките, освен носа
Изказваш се малко неподготвено. Want определено е хубавица след втората операция.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th March 2007, 21:06
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от anita
стига бе want, ти можеш да станеш хубавица само с кавички според мен защото съвсем не си първа прелест като гледам по снимките - верно че може да са изрязани но......а иначе всеки си се мисли за много хубав. трябва да сме реалисти все пак.
Какво виждаш на снимките, освен носа
Изказваш се малко неподготвено. Want определено е хубавица след втората операция.
То само от снимката на носа си личи как съм изглеждала така че е много трудно да си представиш че след такава ''гледка'' човек може да изглежда нормалнота дори да се харесва
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th March 2007, 21:13
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anita
стига бе want, ти можеш да станеш хубавица само с кавички според мен защото съвсем не си първа прелест като гледам по снимките - верно че може да са изрязани но......а иначе всеки си се мисли за много хубав. трябва да сме реалисти все пак.
Нали знаеш как една несполучлива операция на носа може да те състари с 20 години ....или това се отнася само за приятеля ти?
Носа е може би наи определящия фактор за красотата на човек.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 8th March 2007, 21:39
anita anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 20
По подразбиране

лелееее, как подскочи. то е видно че не си хубава какво толкова се лютиш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаминималнавъзраст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:27.