IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th January 2007, 08:57
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране Доц. Христо Бояджиев, "Тривия"

Искам само да ви попитам отказах се от Емил Георгиев и съм се насочила към христо Бояджиев.Дали е добър в ринопластиките?Има ли някакви оплаквания от неговата работа?Благодаря ви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th January 2007, 09:16
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Az съм опереирана от него и за сега съм много доволна. Ти какво ще си правиш?
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th January 2007, 11:03
anita anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 20
По подразбиране

когато търсехме с приятеля ми къде да се оперира ходихме и при Христо бояджиев. Това беше преди няколко години но имай предвид, чее той е доста стар и не оперира. Някакъв друг доктор оперира там, но не разбрах кой.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th January 2007, 15:57
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Глупости. Разбира се че оперира. Мен самата ме оперира преди няколко месеца. С ''другият д-р" са в екип.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th January 2007, 16:52
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране

искам да ми изпилят гърбицата и да ми приберат носа малко към лицето.Не искам големи промени
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th January 2007, 16:53
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Колко ще ти струва?
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th January 2007, 14:30
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Преди време бях ходила при него но не останах особено доволна ....предложи ми някакво абсурдно решение на проблема който имах .В последствие си направих операцията в 4ужбина и нямаше нищо общо с това което ми беше предложил Бояджиев!
Той е доста възрастен и едва ли е в крак с новите методи в пласти4ната хирургия а да не говорим и за базата с която разполага!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th January 2007, 19:18
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Хм. Ти си късметлийка, но не всеки има твоите финансови възможности да отдели крупна сума за операция в чужбина. А и няма гаранция, че където и да се оперираш ще бъде сполучливо. Всичко е въпрос донякъде и на шанс а и на реална представа за резултата, който търсиш. За базата, с която разполага Бояджиев не мога да кажа, че е луксозна, но пък наша съфорумничка оперирана в най- тузарската клиника в БГ също не остана доволна от крайния резултат.
Естествено нито го защитавам нито препоръчвам, но мисля че опитът му е от голямо значение.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th January 2007, 19:22
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th January 2007, 20:47
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Mетафората ти е много на място Бюти. Искрено се надявам този път, че "нашенската манджа" ще ти хареса и ще си щастлива
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцХристоБояджиевquotТривияquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:12.