IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2007, 20:52
SquasH SquasH не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Мнения: 47
По подразбиране Солариум

...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd February 2007, 21:44
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Преди време сме обсъждали тук солариумите,
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...E0%F0%E8%F3%EC
но и всяко ново мнение би били полезно.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd February 2007, 21:58
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Аз харесвам козметиката на Tannymax http://www.tannymax.hu/
Според мен солариума не вреди, ако е с мярка. Не мисля, че марката има значение, по- важно е да е сравнително нов модел и добре поддържан, с оригинални лампи.
Козметика трябва да се ползва задължително. Тя овлажнява и хидратира кожата и я предпазва от изсушаване, освен това ускорява потъмняването.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd February 2007, 18:25
BoBkAtA BoBkAtA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 107
По подразбиране

Кажете някой добър солариум във София.Има един при НДК,казват че бил най-добрия.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th February 2007, 21:31
baby blue baby blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 51
По подразбиране

мен пък ме интересува ТУРБО или ОБИКНОВЕН-кой е за предпочитане и кой е по вреден!А и колко често е желателно да ходиш за здрав тен без да си вредиш
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th February 2007, 21:50
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

baby blue аз лично ходя често на солариум и то на турбо защото почерняваш по бързо а и не стоиш затворен дълго време. попринцип не съм се интересуавла кой е по безвреден при мен е важен ефекта.колко често се ходи на солариум зависи от типа кожа от пигментацията. моята кожа е бяла но не и бледа или пък бяла като мляко просто ми е нормална и като набера тенче за 2-3 седмици ходене през ден и после сяка седмица по веднъж-двапъти ми стига за поддъжка... та това е от мен
__________________
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th February 2007, 22:56
BoBkAtA BoBkAtA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 107
По подразбиране

Аз ходих на турбо солариум и изгорях.Явно солариума нещо не е бил хубав незнам и аз.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th February 2007, 23:11
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Я да ме светнете за кво иде реч с това Турбо? И аз ходя ама рядко щото имам п облемна кожа.А пък ми е препоръчано да ходя на солариум и да избягвам UVA лъчите тоест слънчевите.Та я споделете каква е разликата с турбото?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th February 2007, 23:12
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoBkAtA
Аз ходих на турбо солариум и изгорях.Явно солариума нещо не е бил хубав незнам и аз.
Може би си стояла повече време, отколкото трябва. С турбо солариумите не бива да се хвърляш направо на макс.
Другият вариант е скоро да са подменяли лампите. Когато са нови са доста по- силни и се влиза на половината време, на колкото влизаш обикновено. По принцип е редно да предупреждават, ако са сменяни лампите.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th February 2007, 23:27
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

единствената разлка на между турбо солариума и обикновения солариум е че при турбото се почернява по бързо аз за друго незнам ако някой знае повече да казва както казах аз ходя на турбо вертикален и сам много доволна защото при вертикалния е изпича хубаво цялото тяло
__________________
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Солариум
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:50.