IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 26th August 2012, 09:19
Teodor87 Teodor87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
Unhappy Гнойни пъпки на врата-няма оттърване

Здравейте, вече наистина няма към кого да се обърна, а проблема макар и не толкова сериозен е неприятен.

Точно в областа на врата, където ми свършва косата, имам постоянно присъстващи пъпчици, които в определени ситуации са малки, в друг момент стават големи гнойни. Като брой не са много, на сравнително малък участък но се вижда и е доста неприятно. Все ме питат - абе човек, какво ти е това на врата?

Нито болят, нито сърбят - като станат гнойни ги изстисквам, мажа със спирт и така. Предимно ги мажа със салицилов спирт, но той само ги изсушава, мазал съм ги и с гентамицин, и с цинков мехлем, и с крем здраве, ползвал съм антибактериален сапун. Алергозан ползвах също, но мисля че не е алергично, но знам ли.

На 25г съм, тренирам във фитнеса редовно, и при изпотяване набъбват, нося тениски основно, които не се търкат в пъпките - тоест пъпките са над тениската, така че не е от някоя дреха.

Ох, много наговорих, но се надявам някой да ми даде някой полезен съвет, че не ми се ходи по дорктори, макар че това е крайният вариант.

Благодаря,
Тео

Последно редактирано от Teodor87 : 26th August 2012 на 09:23
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гнойнипъпкинавратанямаоттърване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:47.