IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 15th August 2008, 11:23
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте момичета и най-вече ти Дженифър Лопез. Мисля, че в този форум сме се събрали хора средно интелигентни, използващи компютър и гугъл, изчели хиляди страници информация, преди да се хвърлят с главата надолу да спазват РЕЖИМ, а не диета. В случая най-вече визирам себе си, защото лично аз изчетох абсолютно всичко в нета за режима на храненето на Доктор Дюкан. Отделно говоря и френски и английски и изчетох инфо и на тези езици. Имам медицинско лице до себе си, на което му пука за здравословното ми състояние и НИКОГА, ама никога не би ме посъветвало да направя нещо, което би ми навредило. Не знам на колко години си и как изглеждаш, защото ако си видяла моя снимка постната в темата малко по-напред в страниците ще разбереш защо те питам. Ако си беше направила труда все пак да погледнеш сайта, който ти пуснах на няколко пъти или поне да използваш гугъл щеше да си спестиш дългите и прощавай за думата,но неуместните постове.
Относно твоето поведение и коментарът на Шона за поведенческия модел на дебелия човек - аз я подкрепям с две ръце. За мен оправданията са като задниците, всеки си го има, само че на някой са по-големи от на други.
Чета какво си писала как ти си качила килограми. Ами какво да ти кажа...Аз имам 4ри кисти на щитовидната жлеза и една на яйчника и в следствие на лечение с кортикостероиди качих повече от 27кг за няколко месеца. След безмилостна борба и след консултации с една гора "светила" се насочих към този режим. Отделно това, което ти коментираш за "протеиновия четвъртък" - ами ти запозната ли си с действието на инсулина? И засилването на метаболизма. Повярвай ми бивша спортистка съм и зная за бягането и НДВ-то и ротациите на ВМ - НДВ много повече от теб. Мога и да ти помогна ако проявиш интерес, но на ЛС да не отегчаваме другите момичета.
А ако внимателно беше прочела всички теми и мнения (но къде ти, по-лесно е да се задават въпроси, от колкото да се положи малко труд) щеше да си спестиш, а също и на нас голяма част от бъртвежите си. Не знам до колко си наясно с типовете структури - ектоморф, мезоморф и т.н,но се поинформирай малко и тогава прави генерални заключения за режима и Доктора. И за да не кажеш, че съм голословна , намери си в нета статията и предаванията правени за "ЗА" и "Против" режима. А ето защо аз избрах протеиновия режим:
Защо избрах протеинов режим и как действат белтъчините?

1. Чистотата на белтъчините намалява калорийния им принос.

2. Усвояването на белтъчините е придружено от висок разход на калории:

100 г. пиле = 120 ккал. - организмът изразходва 210 ккал. за храносмилане
100 г. риба = 120 ккал. - организмът изразходва 190 ккал. за храносмилане
100 г. мляко = 90 ккал - организмът изразходва 140 ккал. за храносмилане
1 яйце = 60 ккал. - организмът изразходва 90 ккал. за храносмилане

3. Чистите белтъчини намаляват апетита

4. Чистите белтъчини засилват съпротивителните сили на организма

5. Чистите белтъчини позволяват да се отслабне без загуба на мускулна тъкан и без омекване на кожата. /Това е във връзка с въпросите за увисването на кожата/
Спирам да пиша, че и аз ще стана досадна. С добри чувства и пожелание за успехи, Настя
Отговори с цитат
  #112  
Стар 15th August 2008, 12:53
JenifarLopez JenifarLopez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Успех момичета . Съжалявам че ви наруших спокойствието
Отговори с цитат
  #113  
Стар 15th August 2008, 13:19
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Дженифър, повтарям го за последен път. Прочети двете по-ранни теми за режима на Дюкан. Относно главоболието - може да се дължи на всичко. Не те познавам, за да си позволя да коментирам от какво може да е. Имам подозрения, че може да е ацетонов шок и повечко токсини,но пак казвам не съм запозната с организма ти, за да коментирам. В този режим, не трябва да се гладува. Писах ти основните принципи. Никой не ти е "скочил", а коментираме дългите ти необмислени постове. Всеки трябва да си нагласи режима сам по себе си. Като не ядеш месо - има 8 вида разрешени храни, имаш и книгата, прочети я и после питай. И пий много вода, ако все още искаш да си на този режим. Не те надъхвам да го спазваш - аз също имах определени резерви за него,но ефектът поне при мен е поразяващ и видим, при все кантарът да не показва изменения в теглото ми. Но така или иначе този режим гори мазнини, които са по-леки от мускулите, затова и е по-бавно отслабването на кантар, от колкото на дрехи
Отговори с цитат
  #114  
Стар 15th August 2008, 13:35
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Здравейте момичета-кокичета Иска ми се и на мен да се включа ... от известно време ви чета и реших и аз да споделя резултати и притеснения с вас! Днес ми е 16ти ден на диетата... започнах я на 75.100 кг - днес сутринта бях на 71.700. трябва да стана около 50 кг. -165 съм висока... Опитвала съм толкова неща , че просто... но с нищо не можах да стигна и стабилизирам това тегло.... Надявам се да се справя с тази диета... воля имам за диети , но със спорта не ме бива много
Как мислите доста малко кг. ми се струва че съм смъкнала (правих 10 дневния ударен режим) за това време? пък и май са само кг., защото мерките ми са си същите... дали не е просто обезводняване?(макар че си пия по 2 л. вода на ден, даже на 2рия ден спрях да пишкам толкова често?!)
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 15th August 2008, 14:43
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Няма страшно, аз като почнах диетата от 75,000 скочих на 78,000 и се ужасих. При 10 дневен ударен режим, оказа се обаче, че съм задържала вода,заради МЦ, затова, че съм хапвала някой по-солени храни, а и поради причина, че скочих от диета в диета. При мен резултатът от 10 дневния ударен е 1,300, което е малко, но пак е нещо.
За да можем да ти помогнем повече - дай информация с какво се храниш примерно и горе - долу количеството на млечните. Спомням си, че ако се забавяло свалянето, трябва да се елиминират някой от млечните храни, като последното за премахване е киселото мляко.
Ами моята глава това роди, ако някоя друга от Дюкесите се включи ще е чудесно
Отговори с цитат
  #116  
Стар 15th August 2008, 15:27
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Ами... когато съм на смесения режим: сутрин чаша пр. мляко или айрян( според зависи какво имам в хладилника ) естеств. обезмаслени. на обяд парче сирене около 150 гр, 1-2 домата или краставица. Вечер кис. мляко ... Разкарах месото през тези 5 дни защото ми беше втръснало.
По време на ударния режим : сутрин и вечер мляко (според това какво има в хладилника) , на обяд 200 гр. пил. пържола или пък 200 гр риба на скара..., омлет,... по рядко телешко... и м/увременно се наливам с вода...
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 15th August 2008, 15:31
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

общо взето не изяждам повече от коф. кис мляко на ден и не повече от 1/2 л. пр. мляко..(рядко се случва да пия повече)
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 15th August 2008, 15:41
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

На мен количеството на храна ми се вижда малко...Никъде не виждам трици и това сирене Ама ти си знаеш - за млечните. Внимавай с лактозата при млякото. Дадено е ограничение до 250мл на ден.

Момичета, ако някой говори френски, едно интревю с Дюкан тук: http://www.linternaute.com/femmes/fo...nterview.shtml
Отговори с цитат
  #119  
Стар 15th August 2008, 15:51
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayamanti
Ами... когато съм на смесения режим: сутрин чаша пр. мляко или айрян( според зависи какво имам в хладилника ) естеств. обезмаслени. на обяд парче сирене около 150 гр, 1-2 домата или краставица. Вечер кис. мляко ... Разкарах месото през тези 5 дни защото ми беше втръснало.
По време на ударния режим : сутрин и вечер мляко (според това какво има в хладилника) , на обяд 200 гр. пил. пържола или пък 200 гр риба на скара..., омлет,... по рядко телешко... и м/увременно се наливам с вода...
Независимо как ще наречеш режима, който спазваш, с такова меню би трябвало да отслабваш много ... Изкарвам енергийната раностойност на дневната ти храна около 700 ккал, при това пряко сили.

Не стига, че лишаваш тялото си от въглехидрати и мазнини, ами му пестиш и белтъците. Ужас !



Отговори с цитат
  #120  
Стар 15th August 2008, 16:11
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Ами.... това са резултатите!!!
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:22.