IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 24th August 2008, 11:30
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

дивина аз мисля последните ми дни да са на чисти протеини-не знам и аз много умувах по тази тема,искам тези три кила но не ми се дават и това си е казах си хайде още 2 седмици пък ще видиме ако не съм ги свалила май ще влизам в 3-та,всички ми казват да спирам,но аз инат-и между другото аз ли съм първата която е увиснала?като си пипна дупето ами то само кожа и за гърдите и корема много ми е мекичка кожата сега мислите ли че ако се стегна ще изглеждам по слаба?
Отговори с цитат
  #202  
Стар 24th August 2008, 12:23
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте Дюканки.Отдавна не съм ви писала,но имам два въпроса които не мога да си отговоря сама.След ударния режим изкарах 5 дни на протеини и зеленчуци и сега ми е 4-ти ден на протеини.Тази сутрин като се изтеглих съм смъкнала само 1 кг.Нормално ли е?Вие по колко смъквате(ориентировъчно)?и аче спазвам всичко стриктно.Мислех си за вероятноста да задържам течнасти защото няколко сутрини лицето ми е подпухнало аМЦ-то ми мина!Другия ми въпрос е възможно ли е да получавам газове от яйцата? Предварително Ви благодаря за отговорите!Успех на всички!
Отговори с цитат
  #203  
Стар 24th August 2008, 12:40
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте, момичета,

niki3011, Няма такова нещо като ориентировъчно сваляне на килограми. Всеки организъм си е различен. Нормално е да сваляш по 500 грама на седмица, но тъй като този режим е стъпаловиден, както задържаш по време на ПЗ след като преминеш на П дни, се изчиства организма от задържаната вода и тогава със сигурност се вижда колко си свалила. Теглене само сутрин на гладно и след посещение на "белия дом" :P . Казват, че 10 килограма се свалят за два месеца. На мен това, ако ми се случи сигурно ще съм най-щастливия човек на земята,но това е друга тема. Снимчицата,която е на аватара ми е от днес, сложих си я да се стимулирам визуално Как си със солта? Ако консумираш много солени неща също е възможно да се подуваш... А относно газовете и яйцата, няма как да е вярно. Ако не консумираш овесени трици - вкарай ги в менюто,но задължително сутрин. Аз си ги хапвам от първия ден на ударния режим.
leito - почни да ходиш на фитнес с леко натоварване,за да се стегнеш и се мажи със стягащите продукти на "Еркансил", страхотни са, само че са малко по-скъпички .
mimcheto_j_j, Поздравления за свалените килограми. Сега само да не се стреснеш като минеш на ПЗ и имаш промени в теглото - нормално е, заради водата
divina, borti79, tirra, Много целувки и минусчета ви пожелавам.
Отговори с цитат
  #204  
Стар 24th August 2008, 12:49
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Още от първия ден на режима консумирам овесени трици,дори толкова свикнах с тях,че преди сутрин като си отворя очите първо вклучвах кафе машината а сега първо си забърквам триците.Но като ме подсети не ходя редовно и пълноценно до" Белия дом"(тоалетната).Може ли да пия временно нещо като разхлабителни чайчета?Благодаря на всички за помоща.
Отговори с цитат
  #205  
Стар 24th August 2008, 12:56
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Честно казано мненията за "спомагащи отделянето" чайове са много противоречиви...Не мога да препоръчам абсолютно нищо оттях, но виж иди в някоя аптека и си купи свещички за разхлабване. Дават ефект и не измиват полезната флора от червата като тези чайчета. Друг трик,който аз ползвах беше 2-3 чаши топла вода на гладно сутрин преди триците и кафето...Ами май аз с толкова мога да помогна. Хайде момичета - включвайте се
Отговори с цитат
  #206  
Стар 24th August 2008, 17:43
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Аз доста четох последните дни и доколкото разбрах лененото семе помагало точно за стомашни проблеми и не само! Пише да се взема по 1 чаена лъжичка сутрин. Имам и еин въпрос овесените ядки - мюсли ли са? Аз гледах имахе едни със няколко вида семена, такова ли трябва да си взема? Мерси и успех на всички дюканки!
Отговори с цитат
  #207  
Стар 24th August 2008, 19:48
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

mimcheto_j_j, мюсли е овесени ядки смесени с различни сушени плодове, семена и ядки.
По-добре си вземи чисти овесени ядки и към тях добавяй каквото искаш.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 24th August 2008, 19:56
Аватара на joana68
joana68 joana68 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: UK
Мнения: 40
По подразбиране

Ne stava vapros za oveseni yadki. Te ne sa razre6eni. Razre6eni sa ovesenite trici (oatbran).
Отговори с цитат
  #209  
Стар 24th August 2008, 21:03
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Мерси момичета! Значи ще се купуват трици Станахме прасенца ние
Отговори с цитат
  #210  
Стар 25th August 2008, 12:58
mishi mishi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: sofia
Мнения: 17
По подразбиране здравейте дюканки

днес ми е 24 ден от диетата и резултата е -7 кила. 6 от тях свалих по време на ударния режим и другите два след това. ама нещо вече не помръдвам от тях - това добре ли е или не. уж си спазвам всичко в диетата ама явно нещо не е както трябва. Иначе и аз започнах да се мажа с някакъв антицелулитен крем. Ужасно ме боли главата вече 2 седмица - дали е възможно да е от диетата?
__________________
Да превърнем мечтите в реалност!!!!!!!

http://lines.akusherstvo.ru/lineika/379345.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:35.