IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 26th August 2008, 15:25
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте, момичета,

Старите Дюкеси се появиха, а има и всеки ден нови попълнения. Нашите редици се увеличават. Браво!!! При мен е поредното завъртане на ПЗ и да видим довечера кантарът какво ще отчете.Направо ме е страх. Бях казала,че ще си сменям линийката на -5 кг всеки път Че утре заминавам в Пловдив при мама и ако там не оплескам нещата, значи ще ги докарам до края Не може така. Много целувки милички Лек и спорен ден и по-бързи минусчета от мен
Отговори с цитат
  #222  
Стар 26th August 2008, 16:12
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте, момичета!

Leito, и аз като теб – искам да сваля още 2 кг, ама нещо много се закучи работата . Правя някакви последни опити и може би ще мина в 3 фаза.

Nastiya, да ти кажа, много си сладка! Много свежарска снимчица Нищо няма да оплескаш, повтаряй си каква е крайната цел и си мисли, как след това ще се хвалиш тук при нас!

Antoinette, ти се завърна И ти споделяш съдбата ми... тези последни 2 кг, защо не се предават, да им се невиди Тежичко и на мен ми стана вече...

desss, добре дошла! Ще има скоро тук доста 3-фазнички, според мен и заедно ще се подкрепяме и да не забравя - едно голямо за резултатите ти!

damata_chochi, радвам се да те видя отново сред нас... То и на мен ми предстои моренце... Дано завърши успешно, без много поражения... Според мен, няма нужда да почваш отначало, просто си спазвай една стриктна 2-ра фаза, ще изчакаш малко да свалиш тези качени килца и продължавай с пълна пара напред! Ние сме с теб!

Много минусчета от мен!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #223  
Стар 26th August 2008, 17:11
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от divina

damata_chochi, радвам се да те видя отново сред нас... То и на мен ми предстои моренце... Дано завърши успешно, без много поражения... Според мен, няма нужда да почваш отначало, просто си спазвай една стриктна 2-ра фаза, ще изчакаш малко да свалиш тези качени килца и продължавай с пълна пара напред! Ние сме с теб!

Много минусчета от мен!
Благодаря за подкрепата от утре продължавам със смесения режим
Отговори с цитат
  #224  
Стар 26th August 2008, 19:06
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

аз ще съм на захранване около половин година,това никак не е малко дали ще издържа?мислите ли че мога да сваля другите килца с повече движение?в 3 фаза май не се смъква дори грам ?
Отговори с цитат
  #225  
Стар 27th August 2008, 10:40
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Здравейте! Браво на всички! Виждам че с пълна сила топите килца Аз само да кажа, днес ми е 6 ден и сам свалила едва 4кг! Според вас това малко ли е?! А тази сутрин като се изтеглих, установих че нямам никаква промяна от вчера! Дали е защото ядох повечко, не пих много вода ли, не знам и аз вече но се Успех на всички!!!
Отговори с цитат
  #226  
Стар 27th August 2008, 10:52
Аватара на joana68
joana68 joana68 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: UK
Мнения: 40
По подразбиране

4kg - tova si e dobro postijenie. De i az da mojeh da se pohvalq s pove4e svaleni kilca....
Отговори с цитат
  #227  
Стар 27th August 2008, 10:55
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

mimcheto_j_j ЕДВА 4 кг да шест дни .... малко??? шегуваш ли се ? хората ги свалят за около 20дни или месец. движиш се страхотно. продължавай и запомни - КОЛИЧЕСТВОТО ХРАНА Е БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ стига да е режимна!

ЧОЧИ
продължавай смело напред - имаш много добри резултати.

Antoinette добре си си дошла сред нас!

НАСТЯ чакам с нетърпение да се завърнеш да кажеш какво прави миличкия Пловдив и как си прекарала . и естествено да отчетеш спад на кг!!!! поздрави на баща ти за юбилея!


joana68 добри са резултатите. смело напред и се отчитай на всеки пет дни за да се радваме заедно с теб!

niki3011,mishi,borti79,desss,divina,leito и на всички останали дето се поизгубиха - прегръщам ви, пращам ви морски целувки и желая мнооооого минусчета! хайде отчитайте се де!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 27th August 2008, 11:10
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Сега съм по-спокойна, мерси! Пишете по-често резултатите, та да се мотивираме! че понякога ми идва да изям всичкото сладко на света , но пак се сещам как искам да си вляза в панталончето от преди 3 години и пак се мотивирам
Отговори с цитат
  #229  
Стар 27th August 2008, 11:24
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

mimcheto_j_j даааа , навирането в тесни дрехи е най-мотивиращото, аз вече успявам да си обуя всички възможно слаби дънки и панталони и се размазвам от кеф.

Мацки аз пак изчезвам към моренцето за 4 дни да си довърша почивката и се надявам като се завърна да съм готова за 3та фаза.

tirra ако имаш път към Бургас драсни 1 смс

много поздрави и настроение на всички
Отговори с цитат
  #230  
Стар 27th August 2008, 12:46
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimcheto_j_j
Сега съм по-спокойна, мерси! Пишете по-често резултатите, та да се мотивираме! че понякога ми идва да изям всичкото сладко на света , но пак се сещам как искам да си вляза в панталончето от преди 3 години и пак се мотивирам
ето ти няколко мотивации от мен
* съфорумничките МЕРИ, НПП и .. леле вече ги забравих като не пишат .. са свалили повече от 20кг - ако ти остане време може да се поровиш във втората тема за да видиш
* бившата ми шефка - тя ме запали по тази диета - около 25кг надолу
* една приятелка която аз запалих - за два месеца 16кг, като нейната втора фаза се състои не от редуване на ЧП и ПЗ а яде само ПЗ .
* аз немога да те въодушевя защото често се поддавам на изкушения ... не съм стриктна което въобще не е пример за подражание - но от май до сега съм свалила само 5-6кг. така че не прави като мен а бъди стриктна.
знам че резултатите при теб ща се много добри защото във франция поне нещата са такива каквито пише на етикетите. следователно ще ядеш наистина обезмаслени продукти .
успех и скоро да се похвалиш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:38.