IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 28th August 2008, 20:51
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

leito много добре те разбирам - и аз бях така

Но му намерих цаката - хапвах си често. На всеки 30 - 40 мин, но по малко. И постепенно свикнах, времето между отделните хранения стана по - дълго и сега се чуствам преяла ако изям цяла кофичка кисело мляко на веднъж...
Важното е да се яде бавно и често

Пробвай - може да проработи и при теб...
Отговори с цитат
  #242  
Стар 28th August 2008, 20:58
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Leito,как успяваш да изядеш цяло печено пиле бе момиче къде го събра всичко това?Аз преди малко вечерях с малко бутче от печено пиле,салата от 1 домат,1/4 краставица и 2 печени чушки и ще гръмна.Дори и при чистите протеини не мога да ям толкова.Един съвет от книгата:по време на хранене пий повече вода,така се засищаш по бързо.Освен това се храни по-бавно и дъвчи по-дълго,така няма да затормазяваш стомаха.Научно установено е,че на мозъка са му нужни 20 минути след първата хапка,за да изпрати сигнал че стомаха е заситен.Ако се храним бързо ,за това време вече сме приели огромно количество храна.Просто се храни бавно и до седмица ще усетиш резултата.
Отговори с цитат
  #243  
Стар 30th August 2008, 07:48
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

ех изгубихте се някъде през уикенда.....
Отговори с цитат
  #244  
Стар 30th August 2008, 09:10
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Спокойно tirra уикендът тепърва започва Не всички сме ранобудни като теб!

Весел ден!
Отговори с цитат
  #245  
Стар 30th August 2008, 11:14
Аватара на damata_chochi
damata_chochi damata_chochi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Ruse
Мнения: 110
По подразбиране

и аз съм тук, ама май само ви шпионирам
ами защото няма с какво да се похваля, сега съм на ПЗ и незнам дали има някакви промени след покачването на 2кг след моренцето , и не смея да се кача на кантарчето , ще изчакам малко и тогава
толкова ми е гузно след че как незнам какво да ви кажа
Отговори с цитат
  #246  
Стар 30th August 2008, 11:42
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Добро утро на всички! Аз днес започвам П3, схте ги редувам 5/5 пък ще видим как ще ми се отрази. Няколко дни се бях задържала на 70кг, но тази сутрин съм 69, така яе отново имам ндежда Успех на всички!!! И приятен уикенд!
Отговори с цитат
  #247  
Стар 30th August 2008, 22:37
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

Здравейте на всички!!!
Аз съм на режима от 06,08,08 и много нещо изчетох. Като гледам мерките на другите чак си се чудя / за 24 дена -5 кг / .През ударния етап свалих 2 кг и от тогава постоянно варирам / в повечето случаи съм надолу, но има и периоди когато качвам - предимно в ПЗ/. За момента се окуражавам като си казвам, че е по-добре бавно , отколкото никога..... , но ми кажете случвало ли ви се е и на вас нещо такова.....
Отговори с цитат
  #248  
Стар 31st August 2008, 09:28
frani frani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 77
По подразбиране

най- сетне и аз да намеря малко време да попиша, само чета, но истината е че няма с какво да се похваля. имам още 2 кг да свалям, две седмици хапвах от дъжд на вятър, някой друг плод,, но мисля да направя седмеца на ЧП, за да раздвижа малко метаболизма, а после пак да започна редуване! момичета стискайте здраво зъби, защото последните кг. са много упорити! целувки на свички и на новичките и на ветеранките, който особено много ми липсват
Отговори с цитат
  #249  
Стар 31st August 2008, 09:29
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Здравей isache

Щом си забелязала, че качваш през дните на ПЗ, опитай се да намалиш количеството за зеленчуците за сметка на протеините.
При мен през дните на ПЗ се получава задържане на килограмите. Направих си експеримент и вместо залена салата с риба тин, си направих риба тон със зелена салата и наблегнах главно на зелените и листните зеленчуци - салатки, спанак, зелени чушки, зелен боб и определно има ефект. Свалям по - бавно, но определено не задържам.
Има и друго нещо, което е много важно да се отчете - мазнините не тежат толкова много. Ако сваляш бързо килограми то може би е за сметка на мускулната маса, което не е хубаво. По сигурен измерител за напредъка са мерките и старите дрешки, които стават все по - широки с всеки изминал ден... Виж ме мен 12 кг минус, но вече си купувам дрехи с 3 размера по-малки...

УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #250  
Стар 31st August 2008, 13:58
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравей и от мен Isache,така като гледам сме започнали по едно и също време режима-на 06.08.08.Аз също на първите 5 дни ПЗ заържах килограми следкоето при петте дни чисти протеини свалих 0.5кг.Струват ми се малко но е по добре отколкото нищо.От днес отново съм 5 дни на ЧП и дано след тях да съм свалила по вечко.Реших да не се тегля всеки ден,а на 10 дни-тоест на края на всяка серия ПЗ/ЧП.Няма смисъл да се затормозявам излишно.Също и обиколките талия-ханш на 10 дни мерене.Milamila най вероятно е права,затова на следващите ПЗ ще намаля зеленчуците малко.Пиши по често,ще ми е интересно да следя как вървим двете!На теб и на всечки останали Дюканки -УСПЕХ В БОРБАТА С КИЛОГРАМИТЕ!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:36.