IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 31st August 2008, 14:33
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Момичета, стига сте го мислили това отслабване! Спазвайе си режима, намалете тегленията и в един момент схте бъдете изненадани от резултатите! А за това задържане малко преувеличавате според мен, аз правих диета преди 3 години, която беше изцяло от протеини и зеленчуци и то без да ги редувам. В продължение на два месеца дори малко повече ядях само това и свалих почти 20кг. Така че relax и успехи !
Отговори с цитат
  #252  
Стар 31st August 2008, 19:27
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

Често казано незнам дали са ми много зеленчуците. Сутрин закусвам една чушка с обезмаслено сирене / немога да ям извара / , на обед едно кисело мляко с три кисели краставички и вечер салата от три домата и телешко филе / с до 3 % мазнини/. Знам че правя лошо , но аз се тегля сутрин и вечер и си записвам теглото в един тефтер / направо съм се вманиачила/ и хубавото е че като качвам е до около 0,500 кг и на сутринта вече ги няма . Забелязвам , че подобно покачване имам и в П-дните - незнам на какво се дължи - уж всичко си спазвам както трябва. Откакто смъкнах тези 5 кг на около 20 ден все варирам и си стоя в крайна сметка на тях. От утре смятам да включа коремни преси и си купих обръч че голям ефект имал за талията Дано да даде резултат.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 1st September 2008, 01:01
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета ...не съм писала от много време виждам има много нови момичета ...нооооооооо забелязвам и "стари " познати които се надявам че ме помнят ....
беше ме налегнала ужасно много работа най вече свързана с непрекъснато пътуване из страната ...иииииииии когато вече мислех, че окончателно ще изкрейзя от бачкане .... взех "командирско рещение " ....и избягах на едноседмична почивка - опитах се да се скрия в един СПА хотел във Велинград (е да си призная не успях съвсем да се скрия ...с два мобилни телефона и лаптоп ...няма как) ноооо към обяд изключвах всякаква техника ...скривах се в сауната или в джакузито ...после се оставях на ръцете на едни млади и усръдни масажисти ....и след техните интервенции (я с мед я с шоколад я с някакви екзотични масла ) .... направо се "разпадах" за няколко часа ...после когато в края на деня басейна беше празен ...аз скачах за час два ....
днес се върнах и още като стъпих в къщи ме затрупаха куп служебни задачки и една камара неизмити чинии ( за тях направо в движение сдъвках шерка ми) ....
Относно моите килограми ...няма какво да се похваля даже май съм качила 500-700гр по време на почивката нооо аз му ударих голямо тъпкане най вече със салати и въобще нямам илюзията че в ресторантите в които се хранехме пържилите на скара ги правят без да ги полеят с малко олио ноооо .... реших че по добре такива пържоли отколкото да взема да гладувам ...хем щях да си разваля кефа от почивката ...хем по лошо шях да си 'приспя" метаболизма ...ииииииии после колко мръФка трябва да изям докато го 'събудя " отново .....
иии като се замисля ....с тези НЕРЕЖИМНИ продукти дето ми мажеха цялото боди по един час на ден ...няма как да несъм поела с кожата си част я от меда я от шоколада я от меслата .... ама какво да направя като в СПА центъра не предлагаха масаж с пилешко филе или с варени яйца ...че даже и масаж с обезмаслено мляко нямаше .... (недоимък какво да се прави ) .....
а ако бъда сериозна .... тези грамове отгоре най вероятно са от точкущо дошлия ми МЦ (който навсичко отгоре го отложих с 10 дни ....с Примулт НОР ...които няма начин да ме ми е спомогнал да поздържа доста вода ) ...
МОМИЧЕТА сега ще ви кажа ЛЕКА НОЩ ....ХУБАВА НОВА СЕДМИЦА ....и ОБЕЩАВАМ утре като успея да поизбягам от служебните дела ...да ви изчета какви сте ги писали и творили докато ме нямаше ....

Divina ...мила 'мернах " че се вайкаш от голямо задържане ....аз "вися " на 76-76,5 кг от повече от 20 дни ...........амааааааааа ще паднат и последните няколко кила .... неможе те да са по ИНАТ от мен ....аз даже леко си смених крайната цел от 75кг на 72 кг ....
Отговори с цитат
  #254  
Стар 1st September 2008, 06:26
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

ПРР - поздравления за почивката! Мъдро решение.
Твоят охлюв, мила, наистина ме вдъхновява. Ама аз май съм си поставила прекалено амбициозна цел... За колко време успя да ги свалиш тези килограми?

Аз до момента като изпуша от работа съм си вземала по някой друг петък следобед, но ако шефа се навие мога и аз да направя като теб.

Успехи и горе главата на всики, които се оплакват от задържане, а за всички Дюканки ЛЕКА И УСПЕШНА СЕДМИЦА!
Отговори с цитат
  #255  
Стар 1st September 2008, 08:22
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

milamila_77... мила на 28.08.08 направих точно 6 месеца на режима ...така че "охльова " ...ми бавно но славно пълзи към крайната цел .... калкулатора наДюкан ми показа 68кг ...но аз си реших за себе си да не "се силя толкоз" ...пък и откакто свалих цифрите под 80 започнах да се чувствам " по елегантна " ... имам си и талия и нося дрешки прилепнали по мен

http://www.album.bg/nadepetrova/
малко снимки ...от почивката и ако разгледаш снимките от по старите "албуми " ще видиш разликата
Отговори с цитат
  #256  
Стар 1st September 2008, 09:07
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

npp-
Отговори с цитат
  #257  
Стар 1st September 2008, 09:33
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

здравейте -как сте , виждам че някои от групата се появяват за малко поздрави на нпп,борти, дивина, тира , франи и вс останали.аз днес ще с еопитам да не пия фрапетата по кафетата :P и няма да ям кисело мляко тъй като злоупотребявам с тези две неща, сега си направих едно фрапе и това е триците ще ги хапна с вода,тези две кила май няма да ги сваля дърпат се като магаре на мост ,още малко ще се поборя с тях , другото което е .че грам вода не пия ,явно трябва да се насилвам целувки
Отговори с цитат
  #258  
Стар 1st September 2008, 17:53
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Мдааааааааааааааааааа

Разликата е умопомрачителна!
Свалям ти шапка ПРР.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 2nd September 2008, 01:30
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

момичета ....днес си нося последствията ...от принудителното отлагане на МЦ ( отложих го с Примулт Нор с почти 10 дни) ...сега всичко ме боли от бюста надолу ...а "теч ли е" ...малеееееееееееееее чудя се остана ли ми кръв във вените още .....
Отговори с цитат
  #260  
Стар 2nd September 2008, 08:48
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

npp страхотно изглеждаш.... като те видях на последните снимки и се ИЗЦЪКЛИХ !





ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ..........

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:43.