IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #711  
Стар 15th October 2008, 17:29
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Nastiya Благодаря за уточнението за изварата- мислех си че трябва специално да търся да пише обезмаслена, това със суроватъчната ме устройва напълно. Хубаво е като има кой да обясни, нали затова сме тук да се подкрепяме.
Отговори с цитат
  #712  
Стар 15th October 2008, 20:07
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

относно триците искам да кажа че се ядат по три лъжици дневно още от първия ден на диетата и до края -тоест разрешени са през първия, втория , третия етап а в четвъртия са задължителни
Отговори с цитат
  #713  
Стар 15th October 2008, 20:42
ioankapk ioankapk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Pernik
Мнения: 20
По подразбиране

:P Здравейте на всичкиииии
Може ли да попитам нещо-днес ядох рулца от раци-а те наистина стават ли за диетата или съм прегрешила,знам че май има спорове по тази тема но вече се обрквам може ли или не може...
А ИНАЧЕвсе още не съм се мерила..страх ме е,но както ви обясних аз имам проблеми и непрекъснато свалям,и това ще е рекорд за мен ако за месец имам 4 кила-22.10-е решителния ден.
Отговори с цитат
  #714  
Стар 15th October 2008, 21:08
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте Дюкеси,

Чак сега успявам да седна пред компютъра вкъщи и да ви прочета на спокойствие. Не, че днес не бях цял ден пак пред него в офиса, ама реших много здраво да работя...
Относно рулцата от раци - някой казват да, други не, защото имат нишесте. Аз лично гледам да ги хапвам за обяд, заради въглехидратите.
Подсладители, овесени и пшеничени трици са позволени дори в първа фаза. Поне в книгата на Дюкан палачинката от трици се дава от първия Протал.
Много минусчета. Аз отивам при Морфей,че вече не мога да си държа очите отворени. Лека и спокойна нощ от мен
Отговори с цитат
  #715  
Стар 16th October 2008, 09:21
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marry
относно триците искам да кажа че се ядат по три лъжици дневно още от първия ден на диетата и до края -тоест разрешени са през първия, втория , третия етап а в четвъртия са задължителни
Явно съм пропуснала някой ред от книгата, но поне имам такъв спомен.
Отговори с цитат
  #716  
Стар 16th October 2008, 09:38
alekspe alekspe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Момичета, в момента в предаването "Искрено и лично" по Нова тв има участници, които се хранят по Дюкан и разказват за този хранителен режим.
Отговори с цитат
  #717  
Стар 16th October 2008, 14:33
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

dichosa колко си висока и годишна, че искаш да станеш 45кг
Отговори с цитат
  #718  
Стар 16th October 2008, 18:46
Аватара на dichosa
dichosa dichosa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
dichosa колко си висока и годишна, че искаш да станеш 45кг
19god,155 sm
Отговори с цитат
  #719  
Стар 16th October 2008, 21:11
LILenceto LILenceto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 81
По подразбиране

Искам да ви попитам горчицата от разрешените ли е? Говоря за съвсем малко,като допълнение към пилето например? И още един въпрос как си правите тая палачинка от триците?
Отговори с цитат
  #720  
Стар 16th October 2008, 22:13
mai4ky mai4ky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 7
По подразбиране

момичета аз почнах този понеделник (13.10) и сам на 4тия ден от първата фаза...да до никаде съм! Не съм свалила нито 1 килограм, което смятам че е нормално ( макар,че на мен ми се иска на другия ден да се събудя като манекенка ), но чувствам че коремчето ми и паласките леко са спаднали, или просто си внушавам Странното е, че се чувствам адски изморена и отпаднала, аз нищо не правя...доспива ми се рано вечерта спя почти до обяд и не мога да се събудя, все едно ставам в 5часа сутринта. А дори когато качвам стълбите до 3тия етаж на училище се изморявам все едно съм копала цял ден на нивата Аз си го обяснявам с това че не приемам почти никакви калории, демек енергия?! Кажете си ващето мнение и при вас в началната фаза имало ли е такъв момент?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:43.