IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th October 2006, 16:39
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Леле - мале
Колко от това е вярно?? Вярно ли е изобщо?? Или, толкова е чудовищно, че не ми го побира главата, ама май трябва бързо да го схване. Или...живеем в капитализъм, момичета, свиквайте. Лекарите може да се окаже, че са ни най-големите врагове, на които в най-добрия случай не им пука за нас. Редом със държавата, съда, полицията, данъчните, конкуренцията, трафикантите, Европейския съюз и всичките ни политици... Демокрация...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th October 2006, 17:56
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

И Енергото във Варна
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th October 2006, 18:10
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Много нееднозначни материали.

Личното ми мнение, че силиконов гел (с установен или неустановен състав, разрешен или не) не трябва директно да се инжектира в тялото . Силиконовите протези (те имат здрава капсула) - пак според скромното ми мнение - не застрашават здравето и живота. Макар че по последните ми сведения в САЩ отново поставят само серумни протези (поне в Бостън - говорех с един тамошен специализант).

А самото движение "Не на силикона" може да се преименува на "Да на хидрогела". То е поддържано от структури, произвеждащи и/или разпространяващи хидрогелови препарати (по сведенията на един сериозен български пластичен хирург). В Европа (Западна!) има много производители, и те не желаят да си отстъпват пазарите на силикона.
А категоричното ми мнение против хидрогела сигурно вече ви е известно.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th October 2006, 10:45
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Не можеш да ме убедиш, че ти самият не харесваш напомпани деколтета и предпочиташ 2 бобени зърна в сутиена:
1. Никой не може да бъде убеден в нещо, в което не иска да бъде убеден.

2. Не е коректно да даваш контратеза на едната крайост с друга крайност. Бобени зърна не съм казал, чак че харесвам, но в никакъв слулчай не ме притесняват. Освен това чак бобени зърна много малко жени имат.

3. Досега поне 10 пъти съм го казвал, дори и без да има конкретен повод - не обичам огромни гръди, още по-малко пък силиконови.
Момичета,това го чувам от абсолютно всички мъже,които не са Пластични Хирурзи...И винаги звучи по един и същи начин...Защо така,бе?
А бе,изглеждат си супер.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th October 2006, 12:22
leonessa leonessa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
а ние мъжете да направим така, че жените да нямат нужда от силикон. Да заявим ясно и недвусмислено, че харесваме слаби жени и по-красива е спортната и стройна фигура отколкото препълнения сутиен.



Жените имат комплекси заради това какво мисли обществото. Мъжете също. Само че много по-нормално и здравословно е да отидеш в залата за фитнес и да се стегнеш отколкото да си сложиш пластмаса в гърдите.

За съжеление много мъже обаче също стават жертва на комплексите. Мислейки си че ако станат анаболни мутанти ще бъдат много харесвани си жертват здравето и психиката с куп химии, като същевременно всячески си успокояват съвестта, че това не е вредно. Ето тук пък жените могат да дадат своята помощ това да се избегне.
имаш право, НО аз искам имплантанти не заради мъжа ми или които и да било там. Искам го за себе си, защото наистина имам нужда. след 2 бременности и последвало остлабване - картинката е такава, че никога не се поглеждам в огледалото седя със сутиен дори и в къщи, а знаеш ли колко е гадно постоянно нещо да те стиска - банели, ластици, подплънки постоянно и това не защото страдам от комплекси /радвам се че съм майка и съм кърмила децата си/, ами защото наистина е грозно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ненасиликона
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.