IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th January 2011, 15:19
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз не искам нещо временно, защото не ми се попълва през няколко месеца. Голямо набутване е, а резултата колкото и да е добър, не е траен.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th January 2011, 07:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ако не филър скалпел ли ще да е?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th January 2011, 12:39
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Хах, какво съвпадение.
Шонед, мисля че сме се засякли там. На мен ми слагаха филър под очите същия ден. Ти кога ходи?

Доволна съм доста. Позагладиха се почти, но д-р Мирчевска каза, че няма да слагаме цялата ампула сега, точно с цел да се избегнат неравности. Сложи само 1/3 от ампулката и сега почти не се забелязват. Само от едната страна понеже ми беше по-дълбоко и самите пори на кожата бяха застанали някак си в такова положение. Две обождания са само, няма синини, няколко часа след процедурата малките обождания съвсем не си личаха. Не ми е слагала опойка и почти не болеше, много малко все едно те бодва комар. След 1-2 седмици ще ходя пак за още 1/3. Според докторката след този път ще е перфектно и ще остане още 1/3 за след няколко месеца. После каза, че ще слага по супер малко най-вероятно веднъж годишно, така че на мен не ми се струва толова скъпо.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th January 2011, 13:25
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Ако не филър скалпел ли ще да е?
И скалпел не. Ако не е от възрастта, просто няма смисъл... а моите не са от възрастта защото ги имам още от тийнейджърска възраст. Ще чакам да стана на 40 и тогава ще предприема нещо може би. Иначе, всеки решава за себе си, аз се научих да ги прикривам с фон дио тен. Не че се прикриват перфектно но пак е нещо.

Nimfea радвам се че си доволна от резултата Веднъж годишно наистина не е толкова скъпо.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th January 2011, 13:28
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Дерматолозите тук не слагат филъри под очите, а и да се навият, ще ми излезе най малко 500 евро. А когато се прибирам в БГ, съм за мах 5 дни и нямам възможност да чакам за няколко поставяния, а не ми се рискува всичкото наведнъж че може да станат неравности.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th January 2011, 13:37
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Nimfea сега видях че и твоите са наследствени. Ако имах повече време като се прибера в БГ щях да пробвам, но...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd March 2011, 14:43
nikoletta nikoletta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Nimfea, болеше ли много? Чудя се дали може да се направи под упойка Какъв беше филърът?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd March 2011, 14:43
nikoletta nikoletta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Nimfea, болеше ли много? Чудя се дали може да се направи под упойка Какъв беше филърът?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Линииподочитетезикоитоочертаватсенките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:51.