IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 10th February 2007, 11:07
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Имам малък проблем , в сряда 07.02 ми оперираха ушите и уж всичко си беше наред, прибрах си се в нас всичко си вървеше по план но вчера (петък) стана нещо изненадващо цял ден ми беше много зле и ми се гадеше, следобед започнах да чувствам огромно напрежение в ушите и започна да ме боли много силно (а уж деня започна с лека болка както трябваше да си е), вечерта преди да си легна ушите ми се подуха невероятно много, но не обърнах внимание защото реших че е нормално, само дето след като си легнах започнах да усещам и в последствие видях как цялата ми глава се поду, едвам си отварях очите, превръзката ме стягаше ужасно и сега не знам какво да правя . Днес ми е малко по-добре но ушите са ми още подути, смятам да се разходя до кабинета на Евстатиев но е събота и не знам дали ще има някой там и дали този някой ще е компетентен . Не знам дали точно тук е мястото на въпроса ми и го пуснах в още една теме, не се сърдете просто съм доста притеснена. Кажете някой имал ли е подобни проблеми в каквато и да е операция?
Отговори с цитат
  #512  
Стар 10th February 2007, 11:21
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Момичета в този вестник "Женски тайни" пише че с импланти не може да се ходи на сауна,това така ли е?? Знам че не трябва да се влиза в кабина с инфрачервени лъчи,но в сауна?
Отговори с цитат
  #513  
Стар 10th February 2007, 11:43
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
Имам малък проблем , в сряда 07.02 ми оперираха ушите и уж всичко си беше наред, прибрах си се в нас всичко си вървеше по план но вчера (петък) стана нещо изненадващо цял ден ми беше много зле и ми се гадеше, следобед започнах да чувствам огромно напрежение в ушите и започна да ме боли много силно (а уж деня започна с лека болка както трябваше да си е), вечерта преди да си легна ушите ми се подуха невероятно много, но не обърнах внимание защото реших че е нормално, само дето след като си легнах започнах да усещам и в последствие видях как цялата ми глава се поду, едвам си отварях очите, превръзката ме стягаше ужасно и сега не знам какво да правя . Днес ми е малко по-добре но ушите са ми още подути, смятам да се разходя до кабинета на Евстатиев но е събота и не знам дали ще има някой там и дали този някой ще е компетентен . Не знам дали точно тук е мястото на въпроса ми и го пуснах в още една теме, не се сърдете просто съм доста притеснена. Кажете някой имал ли е подобни проблеми в каквато и да е операция?
Мила, нямаш ли телефона на доктора? Веднага му се обади! Това може и да е нормално, но може и да не е, не рискувай, позвъни му за да си спокойна.
Отговори с цитат
  #514  
Стар 10th February 2007, 12:01
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Аз съм с гладки импланти...
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #515  
Стар 10th February 2007, 12:58
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Миленче, имам телефони обаче той не вярвам да е в кабинета си а някаде четох че не обича да го притесняват по мобилния. Е нищо де то и днес започна да ми призлява за това ще се разходя до кабинета и ако там преценят нека му се обадят. Просто ми е много стегнато на главата и се замаивам от време на време
Отговори с цитат
  #516  
Стар 10th February 2007, 13:12
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
От скоро се замислям по въпроса - при смяна на имплантанти , примерно с по-големи , като се ползва същия джоб , пак ли го има първоначалния изглед на " качен на врата " бюст , който после се смъква и застава на нормалното си място ? Няма смяна на метода , само ново поставяне .
Не, стоят по-"нормални" още от началото, макар и да има леко "смъкване" с времето.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #517  
Стар 10th February 2007, 13:15
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
вчера (петък) стана нещо изненадващо цял ден ми беше много зле и ми се гадеше, следобед започнах да чувствам огромно напрежение в ушите и започна да ме боли много силно (а уж деня започна с лека болка както трябваше да си е), вечерта преди да си легна ушите ми се подуха невероятно много, но не обърнах внимание защото реших че е нормално, само дето след като си легнах започнах да усещам и в последствие видях как цялата ми глава се поду, едвам си отварях очите, превръзката ме стягаше ужасно и сега не знам какво да правя . Днес ми е малко по-добре но ушите са ми още подути
Прилича на симптоми на възпаление или на късна алергична реакция.
Направи следните 2 неща :
1. Свържи се с хирурга.
2. Независимо дали си го открила, отиди в Спешна помощ на някоя от близките болници. Може да се окаже, че проблемът не е толкова голям, но не може да чакаш 2 дни!!!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #518  
Стар 10th February 2007, 16:15
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Тринити, наистина вземи спешни мерки, някой да те прегледа, тази област е много чувствителна и не е за пренебрегване!! Пиши после дали всичко е минало добре...
Отговори с цитат
  #519  
Стар 10th February 2007, 16:16
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Отидох до кабинета, един лекар ме прегледа, после за всеки случай извикаха и доц.Евстатиев да ме прегледа, казаха че всичко е наред, смениха ми презраката и..........................................и аз не знам сега, ще чакам до сряда. Важното е че съм спокойна като казаха че всичко е наред с ушичките ми.
Отговори с цитат
  #520  
Стар 10th February 2007, 16:21
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Е това вече е добре . И честита корекцийка . С удоволствие да си правиш прически и да показваш голо вратле и ушенце .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:47.