IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th May 2006, 16:36
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

мадалена много сажелявам ,че не сме се запознали щях да се радвам да си поговорим,лично разбирасе без камери и микрофони
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th May 2006, 16:40
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
ще проверя дали можем да го взема на джд за друг начин не с е сещам ,защото няма да го повтарят май. сайтът и е www.nenasilikona.com ,а аз сащо саъм много доволна от Бояджиев ,но нито за миг не сам мислила дас му правя реклама ,защото изборът на хирург е нещо лично и не трябва да е продиктувяан от никой
Боже има отвратителни снимки на този сайт
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th May 2006, 17:00
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Аз до колкото видях, Цвета става въпрос за незаконни силиконови средства. А имплантите, които сте снимали не са в тая група. Така че няма за какво да се безспокоиш. Нали така?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th May 2006, 17:07
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Мисля, че трябва не някакви организации да се събират, а ние мъжете да направим така, че жените да нямат нужда от силикон. Да заявим ясно и недвусмислено, че харесваме слаби жени и по-красива е спортната и стройна фигура отколкото препълнения сутиен.

Аз мисля, че това е по-важното, отколкото да се води някаква загубена битка срещу всичките мошенници. Освен това, без да съм лекар е пределно ясно, че дори и под пълен контрол - пак са възможни нежелани последици.

Жените имат комплекси заради това какво мисли обществото. Мъжете също. Само че много по-нормално и здравословно е да отидеш в залата за фитнес и да се стегнеш отколкото да си сложиш пластмаса в гърдите.

За съжеление много мъже обаче също стават жертва на комплексите. Мислейки си че ако станат анаболни мутанти ще бъдат много харесвани си жертват здравето и психиката с куп химии, като същевременно всячески си успокояват съвестта, че това не е вредно. Ето тук пък жените могат да дадат своята помощ това да се избегне.

И в интерес на истината много повече жени го правят и действително болшинството заявява, че не харесва прекалено напомпани мъже. На свой ред и ние мъжете трябва да кажем, че не харесваме напомпани (в този случай буквално :P ) жени
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th May 2006, 17:12
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Тая организация много ми напомня по фанатизма си на феминистките. Не знам след толкова противоречия на кого да вярвам. Сега като го изчетох дакрая се оказва, че и нашите импланти са забранени.
Така че за да не се чудим, Цвета с микрофон в ръка няма да е лошо да обиколи разните му там минестерства и организации за едно разследващо репортажче
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th May 2006, 17:19
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

liophy, принципно си прав. Но защо наистина вие мъжете не правите нищо по въпроса. Не можеш да ме убедиш, че ти самият не харесваш напомпани деколтета и предпочиташ 2 бобени зърна в сутиена. Аз лично не познавам мъж дето да няма във фантазиите си силиконови красавици и да не се заглежда замечтано в еротичните списания, които бъкат от такива. А и повечето момичета там освен големи цици имат и спортни фигури, каквито разбрах че обичаш.
Така, че да всичко може би зависи от мъжете. Нали знаеш къде една жена може да се види себе си като красива? Само в очите на 1 мъж
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th May 2006, 17:55
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Не можеш да ме убедиш, че ти самият не харесваш напомпани деколтета и предпочиташ 2 бобени зърна в сутиена:
1. Никой не може да бъде убеден в нещо, в което не иска да бъде убеден.

2. Не е коректно да даваш контратеза на едната крайост с друга крайност. Бобени зърна не съм казал, чак че харесвам, но в никакъв слулчай не ме притесняват. Освен това чак бобени зърна много малко жени имат.

3. Досега поне 10 пъти съм го казвал, дори и без да има конкретен повод - не обичам огромни гръди, още по-малко пък силиконови.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th May 2006, 18:10
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Момичета, разгледах доста подробно този сайт "Не на силикона" и трябва да ви кажа, че нищо ново не видях и не прочетох. Всички знаят, че имплантанти с течен силикон са забранени в България, както и инжектирането на силикон където и да е. Никой от споменаваните уважавани хирурзи не употребява тези неща. Аз лично бях точно информирана, кое е разрешено и кое не в България. Даже моите имплантанти PIP са разрешени за използване в Българи пре2004 г. , като първия вносител и представител за България е бил моя хирург. От таблицата в сайта се вижда, че имат засега разрешение до 2009 г., което ще рече, че им дават 5 годишни лицензи. Ментор и Макган също ще им ги подновят в края на 2006 г. защото това са две от четирите водещи фирми. Евросиликон също имат лиценз до 2009 г. С две думи, сайта е насочен към жените, които през глава се втурват да се инжектират къде ли не. Аз лично, знам категорично от моя хирург, че каквито и пари да си платя, силикон няма да ми инжектира нито в устните, нито в скулите, нито където и да е.

Цвета С, с удоволствие ще гледам филма, ако можеш да го вземеш на някакъв носител, както и ако се наложи ще ти помогна с каквото мога. Силно се съмнявам, че някой от такова сдружение може да ти навреди. Най-вероятно биха могли да помогнат на жени, пострадали от самозвани хирурзи, което е добре
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th May 2006, 18:31
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Да де liophy, но малко мъже са като тебе. А от жените които пишат тук във форума уверявам те никоя не е сложила силикон от каприз. Просто дали заради "бобени зърна" дали заради увисване, но всички са имали нужда от ремонт. Но това е "тема на друг отзвук", така че да прекратим безсмисления спор!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th May 2006, 21:57
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Мисля, че трябва не някакви организации да се събират, а ние мъжете да направим така, че жените да нямат нужда от силикон
Харесва ми "ние"формата ,съгласна съм с това,което казваш,но го смятам за напълно обречена битка.Различното е красиво само на думи,в действителност негърчето посочва бялата кукла за по-хубава,най-много се продава русата боя и най-много внимание се оказва на пълния сутиен/напращели анаболни мускули.Това ,че няколко човека не мислим така,не променя фактите.И никакви организации от сорта "Не на силикона" или "Не на аборта!"ще постигнат какъвто и да е резултат,а и изобщо не знам какви цели и интереси обслужват.Вдигат шум около себе си...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ненасиликона
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:34.